:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
??te ?yLE Bir ?ey..
Carizmatic
Can?m,g?ller g?l? g?zel karanfilim,
Sen bahar?n ya?murlarla getirdi?i ?zlemdin i?imdeki, sen ?i? tanesi kadar saf ve ne oldu?unu asla anlayamad???m yan?md?n benim ve sen denize d???p de ?slanmaktan korkutan bir sava?t?n y?re?imde..
?zlemini her gece koynumda hissetti?im ve seni hi?bir zaman sevmekten vazge?medi?im i?in ?zeldin.
Soran g?zlerle y?z?me bakt???nda ya da her ayr?l???nda f?rt?nalar kopard? y?re?imde, sen hi? bilmezdin. Benin susu?um senin ka????n? desteklerdi belki de. Belki de ger?ekten ?yle.

S?yleyemedi?im s?zlerle doldu kalbim ve sen her seferinde g?n bat???n? an?msatt?n bana, onun kadar g?zel, onun kadar huzur verici. Asl?nda hep onun kadar uzakt?n bana ama ben hep yak?n?mda hissettim seni, uzan?p tutacak kadar yak?n?mda..
Uzaktan sevmeyi hi? sevmiyordum asl?nda ama uzaktan sevmek zorundayd?m. Kimse bilmemeliydi seni sevdi?imi, sonra kopup giderdin benden, arkada? bile kalmazd?n, bilirdim.
Bir sevdi?in vard?, duymu?tum sonra da sen anlatt?n sevgilini. Hi? g?rmedi?im birinden nefret ettim onu sevdi?in i?in. Ve sonra dayanamaz oldu g?nl?m bu a??rl??a. Seni g?rmekten ac?maya, kanamaya ba?lad?. T?keni? ba?lad? benim i?in ?mr?m?n bahar?nda.
?ok da tatl?yd?n, r?yalar?mda g?rd?m seni. Kumsalda dola?t???m?z?, ay ?????nda dans etti?imizi g?rd?m ve her ger?e?e d?n???mde hayaller biraz daha uzakla?maya ba?lad? benden. Art?k biliyordum seni benden ay?racak hi?bir ?ey kalmam??t?. Y?re?imden seni s?k?p alacak hi?bir g?? bulamad?m.
Bir sonbahard? hat?rl?yorum. Sararm?? yapraklar caddelerde, tela?l? insanlarla doluydu ve ben ilk kez hat?rl?yordum ya?aman?n ne demek oldu?unu. Ku?lar?n ?tt???n? fark ettim ve denizin mavi oldu?unu ve d?nyan?n senin etraf?nda d?nmedi?ini.
Hala seni seviyorum hala seni her g?r???mde y?re?im kanatlan?p u?acakm?? gibi hissediyorum. Ama art?k biliyorum, a?k tek ki?ilik de ya?anabilir ve zaten sen bunu anlad???n g?nden beri daha yak?ns?n bana. Belki de bekledi?in buydu, g?venmemdi kendime. ?imdi her ?eyi fark ederek ya??yorum ve her ?eyin tad?na var?yorum ama hala bir yerim eksik biliyorsun. Ama ben de biliyorum ki hi?bir ?ey eksik kalamaz. Elman?n bile iki yar?s? vard?r ve benim eksik taraf?m sensin.
herkes bilsin a?k?m? o hari?................
folder.gif
bilgeis
Smile kalbine sağlık
qisemm
arkadaşlar resim falan deiştiremiom yardım edin banaaa SadSad yeniyim dee :$
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Wawwwwwwwwww! walla s?per olmu??? . H?slerine sa?l?k ! Smile
Ara
qisemm
carizmatic müthiş bi yazıı vallaa Smile ayrıca yavaş yavaş alışıomm avatar deiştirebildimm hehe yardımın için çoq saoL kabuL ederseniz artıkın ben de aranızdayımm kendinizee çook ii bakın bashh baaashh Wink
Ara
Carizmatic
Yüreğinize sağLık arkadaşLar ..!!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:54 AM