:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iyi Bir ili?kinin Temelleri
Dr.Love
1-D?r?stl?k
2-G?ven
3-Sadakat
4-?leti?im
5-Cinsellik
6-Payla??mlar
7-Ortak ?zellikler
8-Arkada? Se?imleri
9-Hayat Tarzlar?
10-Mant?k ?er?evesinde Sevgi Ve Sayg?

De?erli arkada?lar?m bunlar bir ili?kinin ba?lar?nda sa?land??? takdirde bu ili?kinin sonu k?t? bitmez baz? istisnalar olur tabi kimi insanlar g?zel ve s?cak bi ili?kiyi itici bulur.10. madde de bahsetmek istedi?im hi? bir ?eyde a??r?l??a ka?mamakt?r.?yi Sabahlar ?yi G?nler ?yi ak?amlar
Ara
PunisheR
saol doktor..emeğine ve doktorlara büyük saygım var ama bunlar tıbbın müdahale edebileceği konular değil bence yha Smile

bi ilişkinin temelinde kuşkusuz bi çok öğe vardır ama asın önemli olan o temeli,iki kişinin aynı ölçüde isteyerek ve aynı ölçüde hissederek beraberce atmasıdır diye düşünüyorum..ancak böyle olunca iyi bi ilişki olur o..senin saydıgın noktalar da kendiliğinden gelir zaten..

tabii bu benim kişisel fikrim..

yine de eline,emeğine ve yüreğine sağlık Wink
Ara
Dr.Love
Kuşkusuz Tabiki dediğin ben sadece uzun ömürlü ve iyi bir ilişkinin temellerinin böyle olması gerektiğini belirtiyorum tabi ki gene bu sizin tercihiniz
Ara
HayatYasam
Kafamız Yğreğimiz Dşüncmiz Br Olmasa Aynı Dşünce Olamsa Zten Olmaz Ama Verdiğin Blgilerde Gzel Yreğine Sağlık
Ara
Dr.Love
Sevgili arkadaşım Hayat herşey keşke senin dediğin gibi olsa ama değil işte günümüzde özellikle 18-25 yaş arasında bir çok ilişki çıkarlar ve eğlence için yaşanılmakta ama bunu değiştirmek mümkünmü bilemiyorum umarım değiştirebiliriz de bir çok sorunumuz olmaz.İnsanların numara yapması yalan söylemesi kolay ben bunu yazmamın sebebi aslında herkezin bildiği şeyi tekrar söylemek istemem kısaca bir çoğumuza bunları hatırlatmak
Ara
cadım_
cok dogruymus
Ara
bilgeis
yok yaaa Sad bazen her koşul olsa da olmuyor işte......insanda şans olmalı.......
Dr.Love
ben şansa inanmam insan dediğin şansını kendi yaratmalı
Ara
*TATLI BELA*
tşklr....
bazen şansımızı, kaderimizi kendimiz belirleriz....
bilgeis
olmaz işte..insan benim gibi salak olup da çok severse karşısındakini olmaz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:46 AM