:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Genel (Bölüm Kuralları)
ÐŽeşaren
Aşk Genel (Bölüm Kuralları)

• Kesinlikle arama yapmadan konu açmayınız, verilmiş konuları açmamaya özen gösterelim
  • Aynı kişinin gün içinde 10 konudan daha fazla konu açması yasaktır. Eğer açmak isterseniz konunuzun birinden devam edebilirsiniz..[SIZE=4]10 dan fazla konu açan kişinin konuları birleştirilir.[/SIZE]
  • Forum kurallarına uymayan mesajlar bölüm mod.ları tarafından düzeltilir veyahut da silinir.
  • Aynı konunun tekrar acılması halinde, Konu bölüm modu tarafından kilitlenir
  • Açtığınız Konuların başlıkları Türkçemize uygun olmalı ve dikkat Çekmesi için Şekilli yazıların yazılması da yasak

Bu kuralları okuyup benimserseniz daha düzgün ve tutarlı bir bölüm olacağından eminim. Şimdiden herkese duyarlılığı için teşekkür ederim.

Herkese iyi eğlenceler
Ara
CaNaT
Konu açma adetlerini değiştirdim. Bölümlerimizin daha aktif hale gelebilmesi için uğraşıyorken 3 adet konu çok az oluyor. 10 olarak yazdım ben konu adedini zaten hergün Aşk Genel bölümüne bu kadar konu açılmıyor. İleride daha aktif bir halde olursa forumumuz tekrar bölüm kuralında bir değişiklik yaparız

Smile İyi forumlar
Ara
Hasretiim
Evet ben bunu gec fark ettim.. MaSaL 'in konularini birlestirmis bulundum bir kere.. Düzeltebilirmiyiz? Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:21 PM