:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özlemek...
Hasretiim
Onun var olduğunu bilmek ve Onunla bir hayatı sürdürebilmeyi istemek…
Özlemek.

Kalp atışlarının dibe vuruşunu izlemek; çaresizce.
Ve onun hiç gelmeyeceğini bu soğukvirgs.gif buz gibi odaya adım atmayacağını için yana yana bilmek.
Gözünün daldığı yerde o güzel yüzünün virgs.gifkulaklarına can alışı gülüşünün dolmasını istemek…özlemek…

----------------

Teşhisi konulamamış yok oluşumun.
Bir bilinmezlik yüzünden canımın kaybını izliyorum ve her gün ölümüme bir ‘koşar’ adım daha atıyorum.
Adının AŞK olduğunu sanıyordum fakat hiçbir zaman soy adını bulamıyordum;kelime yakıştıramıyordum yanına.
Oysa sen birleştirdin harfleri ve iliştirdin her bir yanıma ‘ayrılık’ denen şeyi..Beni nasıl acıttın;nasıl bir boşluğa attın..
Sana hiçbir zaman anlatamadım.
Gözlerimden her daim akan kanlı yaştın…
İçime dolan cümlelerin hem öznesi hem nesnesiydin.İçime işleyen Sen’in hayranıydım;hayranıyım.
Bir tek sen girmedin şu kapıdan. Bir tek sen adım atmadın bu buz gibi odama.
Kaç kişi geldi kaç kişi gitti.Hiçbiri sevindiremedi aklıma gelen sen gibi.
Ciğerlerim hasret pompaladı her saniye;yandı kalbim.Nerdesin diye başladım günlerevirgs.gifneden yoksun diye bittim her gece.
Şimdi yine sorguluyor dilim neden yoksun her şeyim? Nerde şimdi beni çok seven o gözlerin? Nerde tenime dokunmaya korkan ellerin?
Nerde beni benden alan sözlerin? Nerdesin be sevgilim?
Bak sensizlikten ölmek üzereyim. Kimse bilmiyor yanıyor canım; arıyor seni her yanım. Arıyorum seni köşe bucakvirgs.gif kaçıyorsun benden çabucak
. Uzanıyorumvirgs.gif dokunacak gibi oluyorum dudaklarınavirgs.gif kayıp gidiyorsun parmaklarımın arasından.
Hani gidiyorsun ya avuçlarım kanıyorvirgs.gifbedenimi bir sessizlik ve sensizlik sarıyor.
Etrafımı hüzün melekleri kaplıyor.Boş duvarlara vuruyorum bedenimivirgs.gifhep farklı yüzlerde arıyorum gözlerini.
Yüzünü benzetiyorum her şeyevirgs.gifsonra sen olmadığını anlıyorum yanılgılarıma bir yenisini ekliyorum ve tekrar tekrar seni düşlüyorum.
Düşümdeki sana binlerce kez aşık oluyorum.İçimdeki aşkın peşinden koşuyorum bir türlü yaklaşamıyorum.Ben yakınlaştıkça uzaklaşıyosun.
Gözlerini benden hep kaçırıyorsun.Nedenvirgs.gifneden diyerek göz pınarlarımı zorluyorum. Ağlıyorumvirgs.gif yoksun diye… Yanıyorumvirgs.gif yoksun yine…
Bugün seni yazmak istedim. Elime birkaç kağıt ve ucu kırık bir kalem aldım.
Seni yazmaya yeltendim;başaramadım.Kelimelerin seni anlatmakta çaresiz kaldığını anladım.
Zorladım kalemi şekillendirmeye çalıştım seni.

Kelimelerle çizmeye uğraşırken gözlerinin güzelliğinivirgs.gifbeceremedim.
Neden di böyle oluşunun sebebi ?

Süslü kelimeler aradımvirgs.gifbulamadım.En güzel kelimenin ismin olduğu kanısına vardım.
Bu yüzden mi yakıştıramadın beni yanına ? Bu yüzden mi bıraktın beni yarı yolda? Acıttın hislerimi? Diyecek şeylerim azaldı artık sana…
Sevmiyorum deyip yalanlar söyleyemem…
Sadece mutlu ol sevgilim başka kollarda da olsan…
Sadece mutlu ol sevgilim başka dudakların tadına da varsan…

Neslihande
Ara
history
Alıntı:Adının AŞK olduğunu sanıyordum fakat hiçbir zaman soy adını bulamıyordum;kelime yakıştıramıyordum yanına.
Oysa sen birleştirdin harfleri ve iliştirdin her bir yanıma ‘ayrılık’ denen şeyi..Beni nasıl acıttın;nasıl bir boşluğa attın..
Süper ,inanılmaz güzel..yüreğine sağlık arkadaşım...
Ara
MaSaL
Zorladım kalemi şekillendirmeye çalıştım seni.
Kelimelerle çizmeye uğraşırken gözlerinin güzelliğinivirgs.gifbeceremedim.
Neden di böyle oluşunun sebebi ?

Süslü kelimeler aradımvirgs.gifbulamadım.En güzel kelimenin ismin olduğu kanısına vardım.
Bu yüzden mi yakıştıramadın beni yanına ? Bu yüzden mi bıraktın beni yarı yolda? Acıttın hislerimi? Diyecek şeylerim azaldı artık sana…
Sevmiyorum deyip yalanlar söyleyemem…
Sadece mutlu ol sevgilim başka kollarda da olsan…
Sadece mutlu ol sevgilim başka dudakların tadına da varsan…

Harikaydı teşekkürler Hasretim
ZencefiL
Baskasiyla mutlu olmasini isteyecek kadar az sevmedm...cok guzel di tesejkurler paylasim icin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:37 PM