:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'T?rk Sevgilim' yok sat?yor
MacArthur
00077153qx8.jpg

LAT?N KADIN YAZAR ESMERALDA SANT?AGO’NUN “T?RK SEVG?L?M” ?S?ML? K?TABI YOK SATIYOR!... K?TABI OKUYAN HERKES?N MERAK ETT??? ?U: K?M BU T?RK?...

Latin yazar Santiago T?rk sevgilisi ile ya?ad??? a?k?n romanla?t?rd?. PUERTO Rico’lu Latin kad?n yazar Esmeralda Santiago, Ulvi Do?an adl? T?rkle ya?ad??? ihtiras dolu a?k hayat?n? anlatan roman?n? ?lkesinden sonra ?spanyada’da okuyucular?n be?enisine sundu. Kitap ?spanyol okuyucular taraf?ndan b?y?k ilgiyle kar??land?.

"El Amente Turco" (T?rk Sevgilim) adl? kitab?n k?sa zamanda ?lkede en ?ok satanlar aras?na girmesi bekleniyor. Kitab?n tan?t?m? i?in ya?ad??? Amerika Birle?ik Devletleri’nden ?spanya’n?n Valencia kentine gelen yazar Esmeralda Santiago d?zenledi?i bas?n toplant?s?nda ya?ad??? ihtiras dolu a?k hayat?n? ?mr? boyunca unutamad???n? belirterek bu hayat? romanla?t?rarak ?l?ms?zle?tirmek i?in kaleme ald???n? s?yledi.. Ulvi’nin olgunluk ?a??n?n en b?y?k a?k? oldu?unu kaydeden Latin yazar Esmeralda Santiago, bu kitab?n ?lkesinden sonra ?spanya ve Avrupada’da okunmas? i?in yollara ??kt???n? ifade etti. Esmeralda Santiago, "Ben ailemi bu f?rt?nal? a?k i?in terkettim. Bu T?rk a?k?m? herkesin tan?mas?n? istiyorum" dedi.
ciciKIS
hmm bu kitap güsele benziyo bi bakmak lazım saol paylaşım içinSmilearkadaşım
Ara
ManyaX_GirL
walla bence de..
gerçi türk erkekleri yabancı kadınlar için çok çekici oluo yaa...
nedendir bilinmess Big GrinBig GrinBig Grin
yabancı erkekler de fena diil ama..
ama benm için en yakışıklısı "ManyaX_BoY" ummm...
Ara
ciciKIS
çok yabancı tanıdım ama türk erkeklerini beğenmiolar be gülüm be ne bilim tabi türk erkekleri gibi yokta işte neseSmile
Ara
aKMeL
ewt türk erkeği gibi yok ayretten türk kadını gibisi bile yokkkkBig Grin
YARGIÇ
Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalıBig Grin
Ara
w00w
Al işte bir hakiki türk örneğinin yorumu Big GrinBig GrinBig Grin Yılmaz Mcx Big Grin
Ara
ANGELINA
çok merak ettim bu kitabı ya
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:22 PM