:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kan grubunuz sizi ele veriyor
soyle
En cesur ve g??l? 0 grubu

Bu kan grubuna sahip olan herkes g?c?, dayan?kl???, kendine g?veni, cesareti, sezgiyi ve Tanr? vergisi bir iyimserli?i genetik haf?zalar?nda ta??r. Sa?l?kl? bir b?nye ve iyimserlikle desteklenmi? liderlik ?zellikleri (g??, etki, g?venirlik) ve ba?ar? i?in gerekli g?d?ler size kalan '0' grubu miras?d?r.

En payla??mc? A grubu

En ?nemli ?zellikleri payla??mc? yap?lar?d?r. A'lar, karma??k bir hayat?n meydan okumalar?na kar?? duyarl?, kurnaz, istekli ve ak?ll? olmak zorunda hissederler kendilerini. A'lar?n ki?ilik yap?lar? di?er kan gruplar?na g?re daha gerilimlidir. D??a vurmak yerine s?k?nt?lar?n? i?lerine atmay? tercih ederler. Fakat, patlad?klar?nda da dikkatli olmak gerekir. 0 gruplar?n?n ?ok ba?ar?l? oldu?u gerilimli ve s?k???k liderlik pozisyonlar?na A'lar pek uygun de?ildir. Ancak bu, onlar?n lider olamayacaklar? anlam?na gelmiyor. ??nk? i?g?d?sel olarak, kesinlikle ??kar g?zeten liderli?i istemezler; son derece d?r?stt?rler.

En uyumlu B grubu

Irklar?n kar??mas?, yeni topraklar ve yabanc? iklimlerle kar?? kar??ya kalan ilk B gruplar?n?n ya?amlar?n? s?rd?rebilmek i?in uyumlu ve yarat?c? olmalar? gerekiyordu. B gruplar? yerle?ik A gruplar? kadar d?zenli ve uyumlu bir konfora gereksinim duymazken, O gruplar?ndan da daha az kararl?l?k sahibidirler. Bu ?zellikler B gruplar?n?n her h?cresinde mevcuttur. Biyolojik olarak, B gruplar di?er gruplardan daha uyumludur. Bir?ok y?n?yle B gruplar? b?t?n olas? se?eneklerin en iyisine sahiptirler. A gruplar?n?n zihinsel ve duygusal olarak uyar?lm?? edimlerinin yan?s?ra O gruplar?n?n sald?rgan ve keskin fiziksel tepkilerine ait ??elerini de i?lerinde bar?nd?r?rlar. B gruplar?n?n farkl? ki?iliklerle daha kolay ili?kiye girebilmelerinin nedeni; genetik do?alar? gere?i daha uyumlu olmalar?ndand?r. ??nk? kendilerini rekabet ve sava?lara kar?? daha az e?ilimli hissederler. Onlar di?erlerinin bak?? a??s?ndan da bakabilirler. Empati yetenekleri vard?r.

En ?ekicisi AB grubu

Bu grup sinirli ve hassas olan A'larla dengeli B'lerin birle?mesiyle olu?mu?tur. Sonu? ise tinsel, ya?am?n ?zellikle sonu?lar?n?n pek fark?nda olmad?klar? bir tak?m etkenlerini kucaklayan, biraz par?a par?a bir karekterdir. ?o?u kez onlar, detaylarla u?ra??p kendilerini yormazlar. AB grubu, kan gruplar? aras?nda en ?ekici ve en ilgin? olan?d?r. Ama onlar?n do?al karizmas?, ard?nda hep k?r?k kalpler b?rak?r.
Ara
w00w
En cesur ve güçlü 0 grubu

Bu kan grubuna sahip olan herkes gücü, dayanıklığı, kendine güveni, cesareti, sezgiyi ve Tanrı vergisi bir iyimserliği genetik hafızalarında taşır. Sağlıklı bir bünye ve iyimserlikle desteklenmiş liderlik özellikleri (güç, etki, güvenirlik) ve başarı için gerekli güdüler size kalan '0' grubu mirasıdır.

Aha benden bahsediyor Smile
Ara
*TATLI BELA*
En cesur ve güçlü 0 grubu

çok doğru.......paylaşımın için tşklr....
bilgeis
AMA BEN A'YIM Smile A + ne güzel hep a olmak istemiştim doğuştan a imişim zaten:yikildim: :yikildim: :yikildim:
CariSmaBoY
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:En cesur ve g??l? 0 grubu

Bu kan grubuna sahip olan herkes g?c?, dayan?kl???, kendine g?veni, cesareti, sezgiyi ve Tanr? vergisi bir iyimserli?i genetik haf?zalar?nda ta??r. Sa?l?kl? bir b?nye ve iyimserlikle desteklenmi? liderlik ?zellikleri (g??, etki, g?venirlik) ve ba?ar? i?in gerekli g?d?ler size kalan '0' grubu miras?d?r.

Aha benden bahsediyor Smile

lam ibo seninle ayn? kandan olaca??m akl?ma gelmezdi Confusedmiley4:
w00w
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lam ibo seninle ayn? kandan olaca??m akl?ma gelmezdi Confusedmiley4:

Kan?n bozuk olm senin Big GrinBig GrinBig Grin Benimle ayn? kanda olanlar genelde ManYaq oluyo zaten Big GrinBig GrinBig Grin A?a kan?m?zda var napal?m Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
gurbetci
bu yasima geldim halada bilmiyom kan gurubumu yawBig GrinSmile
Ara
w00w
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu yasima geldim halada bilmiyom kan gurubumu yawBig GrinSmile

yuh diyorum ba?ka bi?ey demiyorum Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu yasima geldim halada bilmiyom kan gurubumu yawBig GrinSmile

Askerde test yap?yorlar can?mBig GrinBig Grinaskere gidince ??renirsinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
eheuhua Big Grin Kanka mcx Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizi Delirtecek... ama ger?ek soyle 7 871 01-10-2009, Saat: 11:57 AM
Son Yorum: beyzarda.38
  Sizi delirtecek ama gerçek .. €BeRimSin 14 897 08-25-2008, Saat: 12:27 AM
Son Yorum: cehennem22
  İnternette Biri Sizi izliyor BiRiciGim 2 514 03-19-2008, Saat: 10:08 PM
Son Yorum: BiRiciGim