:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nurgül en iyisi asıl Özcan nerede?
Hasretiim
"Asmalı Konak'tan önce de ben vardımvirgs.gif Nurgül yoktu" diyen Özcan Deniz'evirgs.gif Cem Özer'in yanıtı: O zaman öyleydi şimdi çok farklı!

ÖZCAN REKLAMINI YAPIYOR!

'Ya Sonra' filmi nedeniyle Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay arasında çıkan kavgada ikinci raund! Cem Özervirgs.gif "İşine bakmıyorvirgs.gif o oynadı bu oynamadı diye filminin reklamını yapıyor" diyerek suçladığı Özcan Deniz'e yüklendi: "Nurgül mecbur mu senin filminde oynamaya!"

DOÄžRU SÖYLEMİŞ AMA...
Cem Özer; Deniz'in "Asmalı Konak'tan önce de ben vardımvirgs.gif Nurgül yoktu" sözlerine de yanıt verdi: "Doğru söylemiş ama bugüne bakmak lazım. Nurgül artık en önemli kadın oyunculardan biri. Peki Özcan nerede şimdi?"

* * *

Ünlü oyuncu Cem Özervirgs.gif geçtiğimiz haftavirgs.gif eşi Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz arasında yaşanan tartışma hakkında konuştu. Gazetelere yansıyan kavga; Özcan Deniz'in senaryosunu yazdığı 'Ya Sonra' isimli filmi için Nurgül Yeşilçay'a teklif götürdüğünü ancak ünlü oyuncunun 750 bin lira ve filmin gişesinden pay istediğini iddia etmişti. Ardından Nurgül Yeşilçayvirgs.gif Deniz'in yönetmen olmadığını belirterekvirgs.gif filmde rol almak istemediğini açıklamıştı. Ayrıcavirgs.gif Özcan Deniz'i reklam yapmakla suçlamıştı.

NURGÜL TANINMIŞ MIYDI?
Yeşilçay'ın gazetelere yansıyan bu demecine çok kızan Deniz devirgs.gif "Asmalı Konak' başladığı zaman ortada Nurgül Yeşilçay diye biri mi vardı? Abdullah Oğuz onu önerdi. Ben de kabul ettim" şeklinde konuşmuştu. Özervirgs.gif konuyla ilgili şunları söyledi:

BUvirgs.gif İKİSİNİN TARTIŞMASI!
Buvirgs.gif Nurgül'le Özcan'ın tartışması... Beni ilgilendirmiyor. Bu sevimsiz tartışmayı başlatan kişi Özcan'dır. Bir film çekiyorsunvirgs.gif kendi kadronla yürüt! 'O oynamadıvirgs.gif bu oynamadı' diye neden reklam yapmaya çalışıyorsun? Mecbur mu senin filminde oynamaya? Benim filmimde de Robert de Niro oynamadı. Ahlaksız mı şimdi bu adam? Öyle bir şey yok!
Asıl Özcan'ın nerede olduğuvirgs.gif bizim nerede olduğumuz belli. Özcan "Asmalı Konak'tan önce devirgs.gif ben vardım ama Nurgülvirgs.gif 'Asmalı Konak'tan sonra tanındı" diyor. Doğru. Ama günümüze bakmak lazım. Nurgülvirgs.gif o günden sonra hep oyunculuğunun üzerine bir şeyler ekledi ve Türk Sineması'nın en önemli kadın oyuncularından biri oldu. O yüzden bu konuyla alakalı konuşmaya pek gerek yok!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Özcan Deniz Hapse mi Girecek? YasSmin 2 799 05-27-2011, Saat: 09:21 AM
Son Yorum: YasSmin
  Fahriye - Özcan Barıştı Hasretiim 2 705 04-22-2011, Saat: 05:31 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Cem özer, nurgül yeşilçay’sız gecelerde ... Hasretiim 2 539 10-25-2010, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Özcan Deniz ve Fahriye Evcen aşkı bitti _AL0n3_ 0 637 10-21-2009, Saat: 10:30 PM
Son Yorum: _AL0n3_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:21 PM