:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ParcaladiK!!!
PunisheR
Futbolculara küfür ettikLerini yuhaLadıkLarını mı ? hem de fenerlilerin öle mi SmileSmile

hakkaten güldüm yha,saol..pendik maçından sonra rüştünün yediği dayağı unutma derim Smile
Ara
ѕqρα кJмя
Rüştü'yü döwen taraftar deiLki..Aziz Yıldırım dövdürttü onu...
Hem bahsettiğin oLay ne zmnın oLayı ben şimdiLerden bAhsediorM..
Ara
PunisheR
şimdilerden bahsederek bi genelleme yapamazsın ama Wink
Ara
ѕqρα кJмя
Tamamda zatn o bahsettiğin oLayda yapanda taraftar değiL Aziz Yıldırım Wink
Ara
PunisheR
iyi de..fb taraftarı olmayan bir kişi neden aziz yıldırımın maşası olsun ki?

ya da şöyle bir soru sorayım..oyuncusunu dövdürten birinin başkan olduğu camia ne kadar büyüktür ?

sonuçta tüm fbliler başkanınızı çok seviyorsunuz..bu şimdi söylediğine ters değil mi?

Not: Burada ne çarŞı yı koruyorum,ne de Fenerlilere laf ediyorum..evet fanatik bjk taraftarıyım ama aramızdaki bu muhalif konuşma sadece şu nedenle geçiyor : sana haddim olmayarak sadece kişisel bir öneride bulunmak istiyorum,dikkate almaya da bilirsin..bir tartışmaya girerken,tartıştığın kişinin senin sözlerini tekrar sana karşı kullanamayacağından emin oL,çünkü kendi sözlerinle çeliştiğin an kaybedersin tartışmayı
Ara
ѕqρα кJмя
Hiç Kimse FenerBahçe'den büyük oLamaz !! Yani ne bir futboLcusu ne bir Başkanı !! Fenerbahçe kendine başına bir büyüktür..Başkanın burda yaptığı bir dawranışda tamamen FenerBahçe Klubüne maaLediLecek bir görüş deiLdr..

Yani bir kLubün büyükLüğü ba$kanıyLa öLçüLmez Wink Kazandığı başarıLarLa yaşattığı sevinçLerLe öLçülür..
Ara
PunisheR
"Hiç Kimse FenerBahçe'den büyük oLamaz !! Yani ne bir futboLcusu ne bir Başkanı !!"

bunu söyleyen bir fbli olarak öyleySe sen,aziz yıldırımın bundan bi önceki istifasında sokaklara dökülüp sloganlarla geri dönmesi için taraftarınızın yalvarmasını yanlış buluyorsun ??
Ara
ѕqρα кJмя
Bunun büyükLükLe alaKası yokki sadece sewgi..Aziz Yıldırım'a duyulan sewgi..Ki o dönemde ondan başka seçiLecek adam gibi adam oLmadığı için şuana kdr yaptıkLarını dewam ettirebiLmesi için geri dönmesi istendii..

Not oLarak şunuda ekLeyeyim;

Keşke dönmeseydi be..
Ara
aSiK_CoCuq
[b]waLLa'Ha Bize heLaL oLsun 4 Tane q?zEL attiq D:
$amPiOnda biz oLacaz in$alLAh Smile
[/b]
PunisheR
SmileSmile

sence de abartılı bir sevgi değil miydi,ki taraftar sokakta bağırırken,taraftar grup başkanlarının aziz yıldırımın evinin önünde yatıp,bazı çevrelerle beraber geri dönmesi için baskı yapması (baskıdan kastım yogun istek) sence de fenerbahçenin vizyonunu belli ölçüde düşürüp aziz yıldırımın o dönemde klübün önüne geçmesine yol açmamış mıdır?

Bunun yorumunu sana bırakıyorum..çünkü bunları tartışmanın bi anlamı yok..futbol bi spor neticede..ben sadece söylediklerine farklı açıdan bakmayı denedim..neySe benden bu kadar Smile keyifli paylaşımlar
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:01 PM