:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ParcaladiK!!!
ѕqρα кJмя
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sagopa senin gibi rap?ileri festivallerde g?r?yoruz sadece..zorlama kad?k?y fln Smile tak?m?m?n ba?ar?s? hakk?nda ?u anda yorum yapm?yorum ??nk? bi taraftar olarak ben de memnun de?ilim ki sadece 7 puan var arada..hi? bi?i belli olmaz..ama kim ne derse desin kad?k?y falan hikaye..??nk? bu ?lkenin en iyi,en yarat?c?,tak?m?n? en ?ok destekleyen taraftar? belli..o da ?ar?? Wink

tak?m?n? en ?ok destekLeyen ?ar?? m? :yikildim:

abi yapma g?z?n? sewim ya..Sen hangi tak?m taraftar?n? g?rd?n tak?m? seyircisiz ma? cezas? ald?ktan sonra stad?n d???nda onbinlerle topLa??p stad d???ndan ba?rd?kLar?n?..??

?ar??y? g?r?yoruz tak?m 2 hafta iyi oynas?n 1 hafta k?t? oynas?n yenilsin futbolcunun ne anas? kal?yor ne ba?ka bi ?eyi bi inasn kendi futboLcusuna k?f?r eder mi ya ?????

D???n T?mer daha Be?ikta?'tayken ma?tan sonra Kar?s?n?n yan?nda K?f?r etmi?ler T?mer'e..Ve sen ne diyorsun...
Ara
gurbetci
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bis deplesmandayd?k hem yendilerde noLdu puan fark?na baq :yikildim:
puan farki cok yok zaten canim 6 puan var oda bisey degil WinkWink
Ara
ѕqρα кJмя
2 hafta sonra 9 oLcak :yikildim:
Ara
gurbetci
nerden biliyon falcimisin yoksaBig GrinBig Grin
Ara
PunisheR
efet onu da inkar etmeyeyim ?imdi..yeri geldi?inde tepkimizi ortaya koyuyoruz hi?bir?eyden ?ekinmeden..ama san?r?m bazen dozu ka??r?yoruz :p
Ara
ѕqρα кJмя
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nerden biliyon falcimisin yoksaBig GrinBig Grin

ha?r KAH?N !! Cool Big Grin

bu hafta siz Kad?k?y'de bize yeniLinde g?rn sora taraftar? :yikildim:

Ara
gurbetci
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
ha?r KAH?N !! Cool Big Grin

bu hafta siz Kad?k?y'de bize yeniLinde g?rn sora taraftar? :yikildim:

mert b?y?k konusma canim bjk yenerse g?r?rs?nBig GrinBig Grin
Ara
PunisheR
sagopa yanlış anladığın bi nokta var..ben ÇarŞı en ahlaklı taraftar demedim..genel olarak baktıgımızda takımını en çok destekleyen taraftar dedim..bir iki ters örnekle de bu genel durum,gerçeği değiştirmez Smile
Ara
gurbetci
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sagopa yanl?? anlad???n bi nokta var..ben ?ar?? en ahlakl? taraftar demedim..genel olarak bakt?g?m?zda tak?m?n? en ?ok destekleyen taraftar dedim..bir iki ters ?rnekle de bu genel durum,ger?e?i de?i?tirmez Smile
?zcan yanindayim arkadaasim yenin su feneride g?rs?nlerBig GrinSmile
Ara
ѕqρα кJмя
Bencede takımını en choq destekLeyen FenerBahçeLiler ve bunLarın içindende GFB ve KFY ..Onların üstüne tanımam adamLar içerde dışarda her yere gidiyoLar..

Ben şey maçınıda hatırLıyorum baq Milan'a 4-0 yeniLdiğimizde taraftar maç bitine kdr susmadı..Destek budur..Maç bittikten sorada alkışlandı her 2 tarafta...Zatn bizim bi sLoganımız var "Hep Destek Tam Destek" !!..Sen ne zmn gördün Fener 2 hafta üst üste mağLup oLsa biLe taraftarLarın stada geLmedikLerini...Futbolculara küfür ettikLerini yuhaLadıkLarını..

gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mert büyük konusma canim bjk yenerse görürsünBig GrinBig Grin

İnşallah Sivas maçındaki gibi oynarLarda görürLer ondan sora tarihi farkı Wink

BeşiktA$ bize kar$ı açık oynarsa bu maçı zatn kafadan kaybeder ama ki sawunma yapıp kapalı oynarLarsa o zmn biLemem ortada maç olur..Ya zevkLi bi maç oLsnda yeter..mesela 4-3Lük maç gibi :p
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:19 AM