:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızları, kaybolduktan 45 gün sonra ormanlık alanda bulundu
MaSaL
MUÄžLA'nın Bodrum İlçesi'nde 7 Temmuz 2010 tarihinde kaybolduktan 45 gün sonra oturduğu Torba Mahallesi'ndeki ormanlık alanda cesedi bulunan 17 yaşındaki Ayten Kıvılcım’ın ailesi en acı bayramı yaşıyor.

Acılı aile bayramı gözleri kapıda gelecek haberi bekleyerek geçirdi. Katili hâlâ bulunamayın kızının cenazesinin de otopsi yapılacağı için kendilerine teslim edilmediğini belirten acılı baba Necati Kıvılcım, en acı bayramı geçirdiklerini söyledi. Baba Kıvılcım, şöyle dedi: “Kızımızın öldüğüne inanamıyoruz, her an gelecekmiş, ‘baba' diye boynuma sarılacak gibi geliyor. Kızımın cenazesi de otopsi nedeniyle aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen teslim alamadık. Bayramdan sonra cenazenin teslim edileceğini söylediler. Kızımızın cenazesi alıp mezarına defnedemediğimiz gibi, katili de bulunamadı. Ancak ben katilin M.E.E. olduğuna inanıyorum. M.E.E.’nin arkadaşı T.T. bulunursa cinayet çözülür. Şikayetçi olduğum T.T. jandarma tarafından aranıyor. Katilin bulunması ve en ağır şekilde cezalandırılması ile acımız az da olsa hafifleyecek.” Anne Sevinç Kıvılcım da kızı Ayten Kıvılcım'ın öldüğüne hala inanamadığını söyledi. Yetkililerin, otopsi yapılan kızlarının cenazesinin bayramdan sonra kendilerine teslim edileceğini bildirdiğini anlatan Ayten Kıvılcım, “Eşim gibi jandarma tarafından gözaltına alındıktan bir süre sonra serbest bırakılan M.E.E. ve erkek arkadaşı T.T.'den şüpheleniyorum. M.E.E. beni cinayetten önce tehdit etmişti” diye konuştu.

Öte yandan, halen Gaziantep'te bulunan ve Facebook'taki adresine medeni hali yerine ‘Dul’ yazan M.E.E.'nin paylaşım dosyalarına kısa süre önce kadın otopsi videosu koyması dikkat çekti.

Yeşiller Partisi Aktivisti Bilge Contepe cesedin geçen 21 Ağustos'ta bulunmasına rağmen, kimin öldürdüğünün hala belirlenip, yakalanamamasının vahim olduğunu belirterek, şöyle dedi: “Ailenin Milas’taki avukatının yanı sıra Bodrum’da avukat arkadaşımız Aytül Doğu da aileye destek olmak alacıyla gönüllü olarak davayı üstlenecek. 17 yaşındaki bir genç kızı öldürerek ormana atan katil veya katillerin aramızda dolaşıyor olması, bununla birlikte cinayet ile ilgili halen tatmin edici bir açıklama yapılamamış olması endişe verici.”

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube’dan Sonra Google’ de Kapatılıyor _AL0n3_ 2 500 05-07-2009, Saat: 09:27 PM
Son Yorum: deli yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 02:01 PM