:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayatin Eks?k C?mleler
ROSE
UCU UCUNA V?RG?LLERLE BA?LANAN ,NOKTALARLA B?T?R?LEN KEL?MELER...HEP BA?LARIZ ASLINDA KOPUKTUUR..B?R ANLAMI HEP EKS?KT?R ???NDE..ANLADI?IMIZI D???NSEKTE BAZEN B? EKS? VARDIR ???NDE,ARTI YAPAMAYIZ ONU...DAHA DO?RUSU YAPAMIYORUZ...

S?YLEYEMED???M?Z O KADAR ?OK ?EY VAR K?..DO?RU KEL?MELER ARIYORUZ.AMA HEP B? EKS?K C?MLEM?Z VAR ..YALAN S?YL?YORUZ HAYATA TAMAMLAMADI?IMIZ C?MLELER?M?ZLE..GER?E?? SAKLIYORUZ SAKLAMAK ?STED???M?ZDEN BELK? DE...!YADA H?? B?LM?YORUZ HANG?S? GER?EK.?

TAMAMLAMAMAKTA ISRAR EDERCES?NE EKS?K C?MLELER KURUYORUZ..A 'DAN Z'YE......B?R BULMACA G?B? ??ZMEYE ?ALI?IYORUZ SOLDAN SA?A,SA?DAN SOLA....LAB?RENTTE ?IKI? ARIYORUZ...!

SEVD???N? S?YLEMEDEN G?DEN Y?REKLER,KAVU?MAYI BEKLEYEN ELLER?N S?ZLER? !!! YARIM DIR....ELVEDA DERKEN USULCA KA?IRDI?IMIZ G?ZLERDE BA?LAYAN VE KALPTE B?TEN EKS?K S?ZLER...D???M D???M.....?K?DEN B?R ?IKARIYORUZ !

DALGASI KIYIYA VURMAYAN BULANIK SULARDA EKS?K S?ZLER?M?Z.YARIM KALMI?LIKLARIMIZIN DALGALARI H?? VURMAZ MI O KIYILARA B? G?N...?ZER?NE G?N DO?MAMI? D??LER? AYDINLI?A KAVU?TURAMAZ MIYIZ?B?R B?T?N C?MLEYLE.......!

TAM B?R ?ARKI S?Z? OLMALIYIZ KEND?NE TESL?M RUHUMUZDA..!
AMA HAYATIN B?ZE KATACA?I EKS?K C?MLELER? HEP OLACAKTIR...!

Ara
gurbetci
malesef oluyo ve olucakta....
sagol canim cok güzel anlatmissin yüregine saglik....
Ara
ROSE
Rİca Ederİm ArkadaŞim Sende SaĞol.....
Ara
isyanbitmez
eksikliğimiz var belki ama bence iyi ki eksiğiz. herkes tam olsaydı hiç çekemezdim. hatta eksiklikler daha güçlü kılıyor bazen..........
ROSE
teşekkür ederim ....ama her zaman eksik kalan yanımızda bi tam aramayacakmıyız?
Ara
isyanbitmez
peki biz tamamladıkça oluşturduğumuz aslında yeni bir yarım olmayacak mı?........
ROSE
mantıklı ,artı tartışılır da...
Ara
w00w
Teşekkürler. Yüreğine sağlık canım.
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim canım sende sağolasın....
Ara
€stapitipiti
SEVDİĞİNİ SÖYLEMEDEN GİDEN YÜREKLER,KAVUŞMAYI BEKLEYEN ELLERİN SÖZLERİ !!! YARIM DIR....ELVEDA DERKEN USULCA KAÇIRDIĞIMIZ GÖZLERDE BAŞLAYAN VE KALPTE BİTEN EKSİK SÖZLER...DÜĞÜM DÜĞÜM.....İKİDEN BİR ÇIKARIYORUZ !.....................

sevdiğiini söyleyemeden giden yüreeeklerr ne kadar acııSad ...hersey zamanında ve yerınde güsel....daha sonra keşkeler ve pişmanlıklar olmaması için cekınmeden SENİ SEVİYORUM demeyi öğrenmeliyizz...gururu ,yanlıs anlasılırım
korkularını bı kenara bırakıp SENİ SEVİyORUM demeliyizz...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatın anlamı gülay 8 1,450 11-19-2008, Saat: 02:33 PM
Son Yorum: gülay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:47 PM