:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anam, Babam Sana Fedâ OLsun Yâ ResullALLAH
Nare
y1p6b0zljqf5u3dh6ujaowvke4.jpg
Anam, babam sana fedâ olsun Yâ ResullALLAH (s.av)
"Sen gelince aklıma tüm güzellikler yığılıverir önüme. Unuturum yanlışları hemenvirgul.gif Kurumuş dallar yaprağa dururvirgul.gif çiçeğe durur gönlümdevirgul.gif Kuşlar uçururum sevgim adınavirgul.gif öğrettiklerin adına.
Yağmur serinliği dolar gönlüme. Dertlerime merhem olur sevgin. Çobanıdır adın tümgüzelliklerinvirgul.gif tüm doğruların. Gül kokusu siner nefeslerime
Göremedim gözlerini! Ama eminim ki seni sevmek kadar tatlıvirgul.gif seni bilmek kadar güzeldir.
Göremedim tebessümünü! Ama eminim ki ayın ilk doğuşu kadar taze sözlerin kadar yumuşaktır. Göremedim yüzünü! Ama biliyorum kivirgul.gif bir avuç su kadar berrak öğrettiklerin kadar parlaktır.
Sen sabahlar kadar hep tazesin. Sen eminsin. Gülebilmemin teks ebebi sensin. Sen Efendimsin.(s.a.v).
Yollarımda ışıkvirgul.gif dallarımda yaprak sensin.
Utanıyorum! Adını koyamadığım virgul.gif seni savunamadığım içinvirgul.gif Başım eğik geziyorsam sevginle dolu olmayan gözleri görmemek içindir.
Utanıyorum! Seni anlatamadığım için Artık hasımlarım Ebu Cehil gibi değil. Seçemiyorum düşmanım kim? Bulamıyorum kimsede Ebu Bekr( r.a)’nın dostluğunu. Utanıyorum; ama bende de ne Ebu Bekr(r.a) dostluğu ne sadakativirgul.gif ne Bilal (r.a)’ın sabrıvirgul.gif Nede Nesinbe’(r.a)nin cesareti var.
Ömer (r.a) kadar adil de olamıyorum.
Utanıyorum! Senin için taş taşımak isterdim ben devirgul.gif senin için kollarımı vermek isterdim. Senin için gül dikmek istiyorum gönüllere.
Senden öğrendim dostluğuvirgul.gif sevgiyi. Senden öğrendim öğrenmeyi. Toprak seni anlatır bana. Rüzğar adını yazar yapraklara. Şarkılardan biri diyor ya:
“Gökyüzünde duman duman bulutsun
Söyle seni kalbim nasıl unutsun”
Anamvirgul.gif babam sana fedâ olsun Yâ ResullALLAH (s.av)
Kalemim sana feda olsun Yâ RESULALLAH
Canım sana fedâ olsun Yâ RESULALLAH."
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  lanet olsun ?srail ve ABD e agirdelikanli 14 659 04-01-2022, Saat: 09:14 AM
Son Yorum: wildfang
  HİCR SURESİ 87. AYETİ NASIL ANLAMALIYIZ? (Andolsun ki biz sana tekrarlanan yedi ayeti halukgta 0 476 04-30-2020, Saat: 06:05 PM
Son Yorum: halukgta
  Ramazan ayının bereketi, nuru üzerinize olsun. halukgta 0 464 07-26-2012, Saat: 01:39 PM
Son Yorum: halukgta
  “Rabbin sana ne darıldı, ne de seni bıraktı.” Hasretiim 7 595 06-17-2011, Saat: 02:56 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Allahın isimleri aynamız olsun.. (EVLİ ÇİFTLERE...) Hasretiim 2 442 06-17-2011, Saat: 11:40 AM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:33 PM