:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen? K?mse Koparamaz Benden..
ÇiLeK
kardelen0013wgie2.jpg

Seni tan?d?ktan sonra hep k?zm???md?r zamana,ne ?abuk ge?iyor diye...Oysa ?imdi ben seni sensizlikle ya?amaya mahkumum. Ne de zor seni sadece r?yalar?mda ya?atmak...Benim olmayaca??n? biliyorum.
Anlatsam sevgimi ,a?k?m? kar??l?ks?z kalaca??ndan korkuyorum .A?z?ndan ??kacak bir “Hay?r”cevab? inan ruhumu bedenimden ay?racak.

Yan?nda g?lge olmu?tum,sen hi? fark?ma varmam??t?n. Her sabah yolunu g?zler,dersten ??k???n? beklerdim. Herkes mutlulu?un tad?n? ??kar?rken ben ayr?l?klar? ezberledim. Oysa ben g?zlerine bak?p y?re?ine dalmak i?in neler vermezdim...Hi? bu kadar ?aresiz kalmam??t?m. ?atlam?? dudaklar?n suya muhta? oldu?u gibi ben de sana muhtac?m.
Her gece hayaller kurard?m. Kurdu?um hayallerde bile benim olmazd?n. Sabaha kadar uyutmazd?n beni. Gece g?nd?ze kavu?urken ben hala sana kavu?am?yordum. Y?re?imi par?alad???n yetmezmi? gibi ?imdide beynimi kemiriyorsun. Do?may? bekleyen g?ne? gibi bekliyordum seni...B?km??t?m art?k ac? ?ekmekten ve ayr?l?klar? ezberlemekten. Mutlulu?a hasret kalm??t? y?re?im,tam be? y?l olmu?tu kar??l?ks?z a?k?m ba?layal?...
Hi?bir zaman cesaretli olamad?m. Yine ben senden habersiz, ben seni sensiz ya??yorum kardelenim. Y?llar ?abuk ge?ti ben seni hayal bile edemiyorum. Hayalin bile benden uzak...
Ge?enlerde g?rd?m seni, tam iki sene sonra. Y?re?im deli gibi ?arpt?. Ayakta duracak takatim bile yoktu. ?ocu?unu elinde g?r?nce kendimden ge?tim. ?nce g?zlerim nemlendi, sonra usulca d?k?l?verdi. Kirpiklerimin aras?ndan birka? damla ya?. Umutlar?m bir film ?eridi gibi ge?iyordu akl?mdan. Sanki bir ka??d?n yan?p r?zgarla savrulmas? gibi t?m umutlar?m yok oldu. Olsun be kardelenim belki sana sahip olamam??t?m ama ?unu bilmeni isterim ki, bende yaratt???n seni benden kimse koparmaz
Ara
MorciveT
Çok güzel, teşekkürler arkadaşım.
Ara
p£r!k!z!
tşrkrler canım ... güzel paylaşım
Ara
ÇiLeK
Okuyan YÜregİnİze Saglik Morcİvent Ve Perİ Kizi TeŞekÜrler......
Ara
*TATLI BELA*
ÇOK GÜZEL CANIM ELLERİNE SAĞLIK.......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden Hoslanıyormusun ? ZeNiTH 20 700 04-14-2022, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden Hiç Gitmeyebilir Misin? ÇiLeK 3 357 04-11-2022, Saat: 12:14 PM
  bu benden a?k?ma gitsin (seni ?zledim) ROSE 14 1,123 04-07-2022, Saat: 03:05 PM
  Her Saniye g?zlerin biraz daha uzaklas?yor benden Stinq 3 399 04-06-2022, Saat: 07:33 PM
  Bul seni benden çok seveni.. history 3 608 11-24-2011, Saat: 09:41 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 02:33 AM