:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen? Sens?z Ya?amaktan Yoruldum...
ÇiLeK
Seni sensiz ya?amaktan yoruldum.... Bunun ad? a?k de?il, izdirap!.... Belki de a?k! her ne ise! Bilmiyorum., ben art?k ?ark? dinlemek de?il, ?ark? s?ylemek istiyorum....

Y?re?imden kopup gelen g?z ya?lar?m kar??t? bir bas?ma ya?mura defalarca, omzun yerine ?slak camlara yaslad?m bas?m?, sense sadece yoktun... sadece yok... bu a?k de?ildi, sadece izdirap... Belki de a?k... Ama ben art?k a?k? dinlemek de?il, a?k? ya?amak istiyorum....

Bazen ?l?k esen bir r?zgard?n sa?lar?m? ok?ayan, bazen bir telefon kadar yak?n, asl?nda ?ok uzakt?n.... Ya da sadece yoktun, sadece yok... bense art?k ard?ndan ac? bir tebess?mle g?l?msemek istiyorum ad?n geldi?inde akl?ma... ve senin i?in akan g?z ya?lar?m? geri istiyorum karanl?k gecelerimden, birde seni ?zleyerek gecen g?nlerimi ve hayallerimi ver bana! Uzat?yorum i?te a?k?n?, y?re?imden seni ta??d???mdan bu yana...

sen sadece a?k? anlatt?n bana, bense art?k a?k? ya?amak istiyorum g?z bebeklerinde, bir bas?na ya?anan yaln?zl?klar?ndan arta kalan can k?r?klar?n? topla y?re?imden, ??nk? ta??n?yorum kimsesizli?inden.... bug?n seni sensiz ya?amak a?ksa, seni seninle ya?ayaca??m yar?nlara kald?r?yorum a?k?.... ??nk? ben art?k a?k? dinlemek de?il, ask? ya?amak istiyorum....

Biliyor musun? seni kalbimde ta??yal? garip bir bo?luk var i?imde.. sadece bir bo?luk.. t?pk? yoklu?un gibi...ne ac?, ne s?z? nede bir damla g?zya??....hepsi t?kendi....sensiz ya?att???n a?k?n gibi...

Hislerinin ac?dan hissizle?ti?i oldu mu senin hi?? hissizim ...hissetmiyorum, sadece yoklu?unu yas?yorum! kap? ?al?nd???nda gelenin sen olmad???ndan eminim, telefon ?ald???nda sen aram?yorsun kesin, ??nk? sen sadece yoktun bu a?kta, sadece yok! Yoklu?unda bulmu?tum seni, yoklu?unda kaybettim...y?re?imde bir a?k t?rk?s? s?yl?yorum, seni kimsesizli?imden ta??yal? beridir...A?K ?ark?lar? dinlemekten y?re?im yorgun.

Yoktuk ikimizde asl?nda birbirimizi i?in, a?ktan korkan iki a?k ka?k?n? idik... a?k?n orta yerine d??t?k kavrulduk....oysa ikimizde sadece yoktuk..sadece yok....

Bir yagmurlu gecede ge?erse ad?m akl?ndan, i?inde ki bo?lukta bir garip sizi duyarsan ,sadece bil ki: seni aram?yor,seni sormuyorsam bu seni unutmu?um demek de?ildir... ben sadece art?k a?k? dinlemek de?il, a?k? ya?amak istiyorum
Ara
ROSE
Yüreğimden kopup gelen göz yaşlarım karıştı bir basıma yağmura defalarca, omzun yerine ıslak camlara yasladım basımı, sense sadece yoktun... sadece yok... bu aşk değildi, sadece izdirap... Belki de aşk... Ama ben artık aşkı dinlemek değil, aşkı yaşamak istiyorum....

oofff offf SadSad teşekkürler çilek ....
Ara
ÇiLeK
Ben TeŞekÜr Ederİm Rose...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Çilek...Smile
Çokkk güzel bir paylaşım sundun bizlere...
...............................................
Ara
*TATLI BELA*
TŞKLR ÇİLEKCİM...ÇOK GÜZEL....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sensizlikten YoruLdum İnan.. €BeRimSin 8 674 04-15-2022, Saat: 03:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Üşüyorum .. Yoruldum ... ZeNiTH 6 373 04-13-2022, Saat: 05:47 AM
  ++SeNs?zLi?iN G?Nl???nDeN DiP NoTlAr++ eRCi 4 409 04-06-2022, Saat: 08:09 AM
  Sens?zl?k ?yle Zor Geld?k? Bana.. ROSE 2 346 04-05-2022, Saat: 02:49 PM