:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şahdamarından kesilince aşk, geriye kalan kan birikintisidir
history
geceyeyamaot8nk5.png

Senden sonra
Kimseye
Önemsiz şeyleri
Önemliymiş gibi anlatmadım

Senden sonra
Önemli birşey yaşamadım

Göz bebeklerine dokunan rüzgar, dudaklarından süzülen hüzün ve tüm baharı söndüren gidişinden sonra içimde bıraktığın enkazdan başka hiç bir şey değişmedi senden sonra. Nasıl da hazmetmişim seni içime, nasıl da kabullenmişim çıkıp gelişinden beri varlığını hayatımda. Karşılıklı anlamsız bakışmalarımız, dudaklarındaki mayhoş tebessüm, saçlarının hafif dalgalanış, gerekli gereksiz konuşman, başını iki yana sallaman, bana beni sevdiğini söylemen, siyahın sana ne kadar da yakışması ya da sadece yürüyüşün.. Belki de geriye sadece senin kimseye ait olmaman, umutsuzluğun, duvarları izleyip kurduğun hayaller, benim yalnızlığım, boş odam, çalmayan telefonum, geleceksizliğim kaldı senden sonra. Senden sonra tüm pembe hayallerimi katlayıp dolaba kaldırdım, bir sonraki sana ulaşıncaya kadar..

Senden sonra
Bana ayrılan sürenin sonuna geldim
Yapımda ve yayında emeği geçen arkadaşlardan
Tek tek özür diledim..

Şahdamarından kesilince aşk, geriye kalan kan birikintisidir işte ayrılık. Sarhoş bir kalbe uğrar mı aşk tanrısı? Sen alkollü bir gecenin sonuydun, ayrılık ise o gecenin sabahı yaptığım sorgulamalardı. Böyle bir öyküydü bizimki, ne ferhat ile şirine, ne kerem ile aslıya, ne de mem ile zin'e yakışıyorduk ama mantık evliliklerinden sıyrılıp birbirimize kalmış saf aşıklarıydık modern toplumun. Sen bana bakıp gülümsediğinde - sahte de olsa - tüm yalnızlıklarımı söküp alıyordun yüreğimden. Şimdi terkettiğim tüm yalanlar gelip yapışıyor göğsüme. Senden sonra ne zaman seni düşünsem içim acıyor, senden sonra terkettiğim tüm kötülüklerin senden daha vefalı olduğuna inandırmaya çalışıyorum kendimi, seni unutmak için sana öfke duymaya çalışıyorum, yine de seni özlüyorum, senden sonra ...
Ara
Nare
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Şahdamarından kesilince aşk, geriye kalan kan birikintisidir işte ayrılık.

Harika bir cümLe.. Keşke ben söyLeseydim, kıskandım.. (:
TeşekkürLer
history.
Ara
Qetesh
Çok geç kaldın üzgünüm.. Smile

Yüreğine sağlık History..
Ara
Nare
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok geç kaldın üzgünüm.. Smile

Sana inat daha güzeLini söyLicem iştee (:
Ara
Qetesh
Bana niye inat canım?

Öyle bir söz söyle ki dünyaca ünlü olsun o söz. Ben mutlu olurum daha çok.. Smile
Ara
Nare
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bana niye inat canım?

Öyle bir söz söyle ki dünyaca ünlü olsun o söz. Ben mutlu olurum daha çok.. Smile

Hıı seni mutLu edecekse söyLemem kiii Tongue
Konuyu katLediyoruzz susss (:
Ara
Qetesh
Pardon. Üzgünüz.. Gidiyoruz... Smile Smile
Ara
history
Nare Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Harika bir cümLe.. Keşke ben söyLeseydim, kıskandım.. (:
TeşekkürLer
history.
Tüm güzel cümleler sizin olsun,güzelde olsa kötü anlam taşıyan hiç bir cümleyi yaşamamanız dileğiyle,teşekkürler benden arkadaşım.
Ara
history
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok geç kaldın üzgünüm.. Smile

Beğenmeniz beni çok mutlu etti,teşekkürler arkadaşım.
Ara
Hasretiim
Yüregine Saglik Cok güzeldi...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ger?de Kalan... ROSE 6 469 04-04-2022, Saat: 09:45 PM
Son Yorum: wildfang
  kaLan soN neFesi[m]-sin.... eRCi 1 383 11-01-2011, Saat: 12:18 AM
Son Yorum: history
  Sensiz kalan bu şehri yakmayı çok isterdim history 0 548 03-13-2011, Saat: 10:13 PM
  Yarım kalan bir öyküden MeLeksi 2 471 01-23-2011, Saat: 09:48 PM
  Kalbimin Elinde Kalan Bir Yudum Sevgi MaSaL 0 506 10-31-2010, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:34 PM