:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?eytan sizce kim ?
hayal
çok doğru söylüyorsun hitler şeytandı bence de
Ara
bilgeis
Şeytan....Aramızda kimbilir kaç kişinin kanında...Allah korusun böylelerinden.
Karatas
Allah hepimizi Fikirlerini beyan edemeyen tüm insanlardan , korusun çünkü bu tarz insanlar yüzünden memleket ne halde .) şahsen şeytan dan degil insanlardan korkuyorum ....
Ara
hayal
Karatas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah hepimizi Fikirlerini beyan edemeyen t?m insanlardan , korusun ??nk? bu tarz insanlar y?z?nden memleket ne halde .) ?ahsen ?eytan dan degil insanlardan korkuyorum ....
Orda anlat?lan bamba?ka ?eydir.konuyu sapt?rmayal?m l?tfen :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
bilgeis
hayal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Orda anlat?lan bamba?ka ?eydir.konuyu sapt?rmayal?m l?tfen :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Evet bence de........
bilgeis
yeni ?eytanlar t?redi.....

biz haz?r ?eytanlarla u?ra?amazken ba??m?za yeni yeni ?eytanlar t?r?yor....Kimin ?eytan oldu?unu anlamak zaten ?ok zor.nas?l bileceksiniz ki etraf yalanc? ve hilekarlarla doluyken.....

yalanc?,iki y?zl?,yalaka,hain..................................ve sayamad???m daha nice s?fatlar......insan evet insan demek zorunday?m bantlanmamak i?in bu yarat?klara.......!!!

insan g?r?n?ml? ?EYTAN........

Allah hepimizi b?ylelerinden korusun.......K?t?yle u?ra?mak hakikaten zor....Ve insan? zorla k?t? yap?yorlar b?yleleri !!!

asl?nda akl?mda neler neler var ama malesef yazam?yorum..hani gaffur diyor yaa yeni trent o...ANLADINIZ S?Z ONU.............

bilgeis
?eytan sizce kim ?

BENCE ?EYTAN B?ZE DOST G?R?N?P ARKAMIZDAN KUYUMUZU KAZANLARIN TAA KEND?S?......
peri kızı
herkezııııı korusunn allahh boylee ınsanlarrr olmasaaa amaa ne yazıkk ki warrr Sad
Ara
bilgeis
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkez????? korusunn allahh boylee ?nsanlarrr olmasaaa amaa ne yaz?kk ki warrr Sad

evet malesef......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce Kim Suçlu :) ZeNiTH 14 1,106 04-10-2022, Saat: 04:04 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:07 AM