:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
erkeklerın evlenılebılecek kız modeli
MaSaL
1.65 boylarındavirgulll.gif
iri yeşil gözlü (mümkünse mevsimsel olarak güneşe göre rengi değişebilsin)
minik çenevirgulll.gif bıdık burunvirgulll.gif
öpülesivirgulll.gif kendinden pembe dudaklar minik bir ağız.
ince bir boyunvirgulll.gif
saçlar uzun beline doğru şöylevirgulll.gif esmer
yarım washinton portakalı büyüklüğünde (avuçtan taşmayacak...) gögüsler. (80 - 85 ayarında yani)
gergin bir göbek (şöyle dokunduğunda irkilmesini izleyebilecen...)
bel bölgesindeki kemikleri belli olmasın hafif basenler şöyle (hatun dediğin ele gelecek...)
hafiften iri kalçalar (basenlerle uyum içinde olacakvirgulll.gif kalp şekli yakalanabilirse enfes olur)
düzgün bacaklar (kemikleri belli olmayacak)
ince ayak bilekleri
37 yada 38 numara ayaklar
bakımlı parmaklarvirgulll.gif pembe topuklar

fiziksel olarak böyle bişey benim düşündüğüm.

gelelim huyuna suyunavirgulll.gif
1 kere eğitimli olmalıvirgulll.gif mesela kütüphanecilikvirgulll.gif işletmevirgulll.gif iktisatvirgulll.gif dietisyen mesela
2 benden az kazanmalı (uçurum olmadanvirgulll.gif misal ben 1milyar kazanıyorsam oda 700m olsun)
3 aşret bir kız olsunvirgulll.gif oturmayı kalkmayıvirgulll.gif büyüklerine hürmet etmeyi bilsin.
4 herşeye peki demesin ama orta noktada buluşmayıda bilsin
5 deli gibi aşık olsun bana etrafdaki daha iyi alternatiflerle bana boynuz takmayacak kadar sevsin beni
6 anne vasıflarına sahip olsun şevkat göstermeyi bilsin (kendi isteyince anne olucakvirgulll.gif ısrar etmeyecez...)
7 acımızdan ölmeyecek kadar yemek pişirmeyi bilsin yeter (misal yumurtavirgulll.gif pilavvirgulll.gif makarna)
9 hanım hanımcık giyinsin. (öyle g-stringvirgulll.gif göbeği açık gömlek tişört olayı bize ters)
10 dinlemeyi bilsin aynı zamanda kendini dinlettirsin benimle ağlasın benimle gülsün.
11 damak zevkimiz birbirine yakın olsun. yemeğe çıktığımızda birimiz aç kalmasın
12 yapmacık/yalancı olmasınvirgulll.gif sevdiğine sevdimvirgulll.gif sevmediğine sevmedim diyebilsin.
13 arkadaşlarımı sevsinvirgulll.gif arkadaşlarımın kız arkadaş/eşlerini sevsinvirgulll.gif sevmesede katlanabilsin.
14 ailesi çok zengin olmasın ama bize muhtaç durumda da olmasınlar.
15 ailesi çocuk sever olsun torunları üstlerine atıp tatile gidebilelim.
16 beni çevremdeki hatunlardan kıskansınvirgulll.gif zaman zaman bu yüzden bana trip yapsın.
17 eski erkek arkadaşlarının büyük bir kısmı ölmüş olsun. ölmemişler evli ve çocuklu olsun görüşmeyelim.
18 kitap okusunvirgulll.gif banada döve döve okutsun. entellektüel birikimi olsun ama entel olmasın.
19 öyle kulağına göbeğine metal şeyler takmasın
20 hiç bi yerinde dövme olmasın
21 metal müzik dinlemesin
22 evde eğlenmeyi tercih etsin ama dışarda da eğlenmeyi bilsin
23 cebinde faturalı hat kullansınvirgulll.gif ayrıntılı faturası bana gelsin ben ödeyeyim.
24 yogavirgulll.gif solaryumvirgulll.gif fitness gibi abu işlerle uğraşmasın ama kuaföre gitsinvirgulll.gif güzellik salonuna gitsin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Basit ve Şirin Patik Modeli Hasretiim 0 703 02-25-2011, Saat: 11:03 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Hint Panço Modeli Hasretiim 0 513 02-25-2011, Saat: 10:42 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Erkeklerin kadınlardan ricası CaNaT 3 705 08-09-2009, Saat: 06:37 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:11 PM