:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zleme dair/Can D?ndar
gurbetci
Y?re?imi s?k??t?ran bu kesif h?z?n, belki de terketmi?lere ?zg? gizli bir terkedilme duygusudur.

?zledim seni...
Ayr?l?k y?re?imi kar?ncaland?r?yor nicedir...
Beynimi uyu?turu****yor ?zlemin...
?ok s?k birlikte olamasak bile benimle oldu?unu bilmenin bunca y?l i?imi nas?l ?s?tt???n? yeni yeni anl?****yorum.
Yoklu?un, hat?rland?k?a y?re?ime sapla****nan bir s?z? olmaktan ??k?p m?temadi bir bo?lu?a d?n???yor.
Sabahlara seni ok****?ayarak ba?lamalar? ak?amlar?, her i?i bir kenara koyup seninle ba?ba?a kar??lamalar? ?zl?yorum; oyna?malar?m?z?, h?rla?malar?m?z?, y?r?y??lerimizi, se****vimli ha****?ar?l???n?, ?ocuksu k?sk?nl???n?...
Nas?l da serttin ba?kalar?na kar?? be****ni savunurken; ve ne yumu?ak, bir ?ift k?s?k g?zle kendini ellerimin ok?ay???na b?rak?rken... ya da kolyeni ??zd???mde kollar?ma atlarken...
Hasta oldu?unda, o korkun? kriz ge****celerinde g?nler, geceler boyu n?bet tuttuk ba??nda... o ?en kahkahalar?na yeniden kavu?abilmek i?in sessiz dualar ederek...
"Atlatt?" m?jdesini kutlarken yor****gun bedenindeki yaralar? ok?ayarak, doktorun b?ld? sevincimizi:
"Ya?ayamaz art?k bu evde... y?ksek binalar ve be****ton duvarlar?n gri kentinde" dedi, "O gitmeli... ve kendine yeni bir hayat ?izmeli..."
Bilsen, ne zor gitmen gerekti?ini bile bile "Kal" demek sana...
Ne zor, senin i?in ebedi mutlulu?un beni unut****mandan ge?ti?ini bilmek...
Gitmeni asla istemedi?im halde, buna mecbur oldu?umuzu g?rmek ve sana bunlar? s?yleyemeden "Git art?k" de****mek...
"Beni ne kadar ?a****buk unutursan, o kadar ?abuk kavu?acaks?n mutlulu?a" demek sa****na ne zor...
Sesimi, kokumu ?e****kip al?vermek beynin****den, sesin, kokun h?l? beynimdeyken...
... seni g?rmemek ve belki y?llar sonra kar??la?t???m?zda bana bir yabanc? gibi bakma****n? istemek senden...
... yeni bir sevday? yasaklad???m kalbime s?z ge?irmek...
... ve sonra kendi ellerimle bindirip seni yabanc? bir araban?n arka koltu?una, birlik****te g?ne?lendi?imiz on****ca yaz?, yanyana titre?****ti?imiz onca k???, pay****la?t???m?z bunca ac?y?, onca kahkahay? ve b?t?n o uzak ye?illikleri kat?p yorgun bedeninin yan?na, ar****kandan pi?manl?k g?zya?lar? d?kmek ne zor...
... ne zor hi? tan?madan seni emanet etti?im bir ?of?re "H?zla uzakla? buradan ve gidebilece?in kadar uza?a git" demek...
... yoklu?unu beklemek, ne zor...

* * *

Bunlar? d???nd?k?e, ?u anda uzakta bir yerlerde ???d???n? sezinleyerek panikliyorum. B?t?n engel****leri a??p terkedilmi? caddeleri, kimsesiz sokaklar?, yaln?z bulvarlar? ar??nlayarak sana ula?mak, sessizce ba??n? ok?amak, kula??na sevgi s?zc?kleri f?s?ldamak ve yava??a ?zerini ?rtmek ge?iyor i?imden...
Payla?t???m?z bir mazinin, yitirdi?imiz bir gelece?e d?n??mesinden hicran duyuyorum.
Gizli gizli h?z?nlendi?im ak?amlardan birinde, terketmi?lere ?zg? bir terkedilme korkusunu da y?re****?imin derinlerinde duyarak sana ko?mak, yapt?klar?m ve daha ?ok da yapamad?klar?m i?in ?z?r dilemek ve
"Geri d?n bebe?im" demek istiyorum:
"Geri d?n... kul?ben seni bekliyor..."

CAN D?NDAR

sagust.gif >
?
7
5
sagalt.gif changeFontSize('');
Ara
*TATLI BELA*
PAYLAŞIMIN ÇOK GÜZEL ARKADAŞIM....TŞKLR....
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...Smile
Güzel paylaşım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşka dair......(seni sevdim ben hemde çok:() CeYDa HaNDe KeSiM 4 368 04-13-2022, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: wildfang
  YaşanacakLaRa Dair... €BeRimSin 1 338 04-13-2022, Saat: 06:18 AM
  ......kayan yıldızlara dilekler diliyorum sana dair..... eRCi 6 358 04-09-2022, Saat: 07:26 PM
  -sheker shey- 'den aşka dair..bence okunmaya değer :) sheker chocuk 3 496 04-09-2022, Saat: 03:01 AM
  a?ka dair ne varsa......... CeYDa HaNDe KeSiM 6 332 04-06-2022, Saat: 08:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 01:34 PM