:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ağlama Güzel Kız..
Firari Fırtına
Umutlard?r ya?an?lan ,

Yar?nlara duyulan g?venler ve g?venlerdeki en de?erli sevgiler , i?imde sen , d???mda sen gibi . Kahrolman?nda bir ?l??s? olsun istiyorum , her defas?nda kur?un yemi? bedenimin bir a??rl??? ve g?zlerinden d?k?len o damlalar . Oysa ne ac? biliyormusun , seveceksin ve a?layacaks?n . Neden ama ?

A?lama G?zel K?z . A?lamak ne g?zlerine yak???yor nede o g?zelim y?z?ne vede sa?lar?na . G?zlerinden d?k?len en k???k g?zya?? bile beni kahretmeye yetiyor . A?lama g?zel k?z , a?lamak kaderin de?il sevmek su? de?il . Hele hele sen gibi biri i?in hak edilen mutlulu?u bulamayan biri i?in a?lama be g?zelim . ?ok sevdin biliyorum , hatta ?l?m?ne sevdin . Belkide ?ld?n ?ld?n dirildin , kendini ona adad?n , y?re?ini ona adad?n . ?imdilerde bu ?z?nt? bu hayk?r?? ve bu a?laman? elbette anl?yorum ama yinede a?laman?n sana yak??mad???n? s?yl?yorum . A?lama G?zel K?z .

G?zlerinden anlad?m baz? ?eyleri , ?zlemini , hasretini , ac?n? ve sevgini . Soramad?m sana ?ekindim utand?m geri kald?m . Pi?man?n .

Ne varki sen ?zlenensin , hasret duyulans?n , sevgilisin . Hatta en de?erli varl?k bile diyebilirim , sende sen olana bende ben gibi ya?ana sorsalar yinede bu sevgiler hep ayn? dillerde hep ayn? na?mede ?alacak duracak .

Yinede a?layacaksan sa? omuzumda a?la g?zelim , ??nk? sol da ben a?l?yorum .

F?rt?na G?n?L den Sonsuz Sevgiler

Sevg ...
Firari Fırtına
Ağlama diyorum ama , ağlıyanları gördüğümde de üzülüyorum .. Bari sen ağlama .....

Sevg ...
*TATLI BELA*
süper fırtına gönül tşklr....
Firari Fırtına
Ama hala ağlıyor ... Dayanılması mümkün olmayan bir acı ......

Sevg ...
Firari Fırtına
Ağlama .......
ROSE
?OK ??TEN YAZILMI? AYRINTILARDA NELER SAKLI NELER ..A?LARIZ ??TE KEND?M?ZE M? A?LARIZ YOKSA G?DENE M? ACABA ??K?S?DE AYNI ?IKMAZDADIR..

UMUTLAR BAZEN O KADAR UZAK KALIR K? ?NSANA..EL?M? UZATSAM ?OK MU YAKIN BUNU B?LE B?LEMEM KALIRIM HEP B? ADIM GER?DE ..

SEVG?M A?IR GEL?R,BAZEN DAYANAMAM ???M KAHROLUR A?LARIM NEDEN M? ?YA UZAKSA HER?EY ...YA OLMAYACAKSA H?? B?R ZAMAN BUNU B?LE B?LE A?LARIM ...VARSIN A?LASIM BEN?MDE G?ZLER?M SONRA BELK? P??MAN OLACAK AMA ???NDEN ATSIN A?LASIN DA YETER K? ATSIN.

TE?EKK?RLER FIRTINA ?OK G?ZEL YAZMI?SIN ?OK ETK?LEND?M YAZINDAN ..Y?RE??NE SA?LIK...
Ara
bilgeis
ağlar....güzel kız ne de olsa...kim bilir kimler yaktı canını...demek ki bahtı güzel değilmiş....

yüreğiniz dert görmesin...
peri kızı
yüregıne saglıkk Wink
Ara
Firari Fırtına
Teşekkür ederim yorumlarınız için ...

Herşey gönlünüzce olsun ....

Sevg ...
ROSE
KEND? ADIMA R?CA EDER?M FIRTINA ...SEN?NDE HER?EY G?NL?NCE OLSUN...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  en güzel yemin onaç 0 339 01-20-2014, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: onaç
  Deniz Mi Güzel Kokuyor SAÇLARIN Mı__??? asi_ve_mai 11 1,387 01-10-2009, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  ^^ Ömrümün En Güzel Hazinesin^^ ÇiLeK 23 2,741 12-10-2008, Saat: 03:40 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  ^^^Bitmesin Bu Güzel RüYa^^^ ÇiLeK 18 1,738 11-22-2008, Saat: 07:27 PM
Son Yorum: ℓανιηуα
  En Güzel Rüyamsın ÇiLeK 17 1,967 10-06-2008, Saat: 09:50 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:11 PM