:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gidersen Duracak Y?re?im ..!
ROSE
Gidersen Duracak Y?regim...

Gidersen, bahar asla gelmeyecek bu kentte, hi? kesilmeyecek ya?mur. Hep gri bulutla, hep so?uk r?zgar.Yar?n? me?hul bir hayat, umutsuz g?nler. Biliyorum a?ka dair her ?eyde seninle beraber gidecek. Kimse avutamayacak beni. Kuruyacak denizlerim.bal?klar?m ?lecek…

Gidersen, ben asla eski “ben” olmayaca??m. Hayat devam eder elbette, ya?amak denirse buna,ya?ayaca??m.... Bir yan?m eksik, kalbim k?r?k... Tarifsiz bir keder, hepsi birbirinin ayn? olan saatler. Ne renkler parlayacak, ne ?i?ekler a?acak.Yapt???m hi? bir ?ey zevk vermeyecek bana. Hi? bir filim g?ld?rmeyecek, a?latmayacak. Hi?bir kadeh ?erefe kalkmayacak, ?ark?lar susacak...

Gidersen, bir daha okumayaca??m a?k ?yk?lerini. Her a?k?n sonu k?t? bitecek benim i?in. Hi? bir sevgili mutlu olmayacak. K?skanmayaca??m bile, ??nk? bo? bo? bakaca??m hepsine. A?ka olan inanc?m? kaybedece?im ve kendime olan g?venimi de...

Gidersen, senin gitmenin verdi?i ac?yla ba? edemeyece?im. Sa?malayaca??m, ??ld?raca??m.Her zamankinden daha sinirli olaca??m. Ho? g?r? duygum kaybolacak, en ufak bir olaya bile tahamm?l edemeyece?im. K?raca??m herkesi, vefas?z olaca??m. Sonra giderek terk edecek dostlar?m beni. Ben kendi elimle uzakla?t?raca??m onlar?. Derken iyice yaln?z kalaca??m bir g?n. Hem sensiz,hem arkada?s?z...

Gidersen, ?ok k?zaca??m sana, arkandan lanetler ya?d?raca??m. Mutlu olman? falan istemeyece?im. Benim ?ekti?im kadar ac? ?ekmen gerekti?ini d???nece?im. Benden olgun olmam? bekleme, olmayaca??m... ??nk? kabullenemeyece?im bir t?rl? bu gidi?i. Durup dururken, “ortada bir ?ey yoktu” diyece?im. T?m su?u sana y?kleyece?im. En bencil halime b?r?nece?im. Ya?ad???m?z her ?eyi ba?tan sona d???n?p aklayaca??m kendimi. Bu rahatl?k duygusu da uzun s?rmeyecek. Sonra vazge?ece?im seni su?lamaktan. Tutamayaca??m yeminler edece?im. Bir g?n mutlaka geri d?necek ama ben bu kez onu terk edece?im diye yapamayaca??m ?eyleri art arda s?ralayaca??m.

Gidersen, her gece sabah? edece?im seni bekleyerek. Yorgunluk t?m h?crelerime yay?lacak. Bir s?re sonra g?renler beni tan?mayacak. Kimisi ac?yarak bakacak bana, kimisi kendimi bu hale getirdi?im i?in k?zacak.Umurumda bile olmayacak ne dedikleri. Bir tek ?ey s?yleyece?im onlara...

"Y?RE??M O G?TT???NDEN BER? ATMIYOR SEVG?L?M G?DERSEN, BU Y?REK DURACAK..."
Ara
ÐŽeşaren
Cook güzel canim yüregine saglik...tesekkürler
Ara
*TATLI BELA*
Gidersen, her gece sabah? edece?im seni bekleyerek. Yorgunluk t?m h?crelerime yay?lacak. Bir s?re sonra g?renler beni tan?mayacak. Kimisi ac?yarak bakacak bana, kimisi kendimi bu hale getirdi?im i?in k?zacak.Umurumda bile olmayacak ne dedikleri. Bir tek ?ey s?yleyece?im onlara...

"Y?RE??M O G?TT???NDEN BER? ATMIYOR SEVG?L?M G?DERSEN, BU Y?REK DURACAK..."

?OK T?KLR CANIM...?ZELL?KLE BURASI BEN? DAHA ?OK ETK?LED?....Confusedmiley6:
ROSE
rica ederim arkadaşlar beğenmenize sevindim.........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Korkuyorum Sana Alışmaktan Ya Gidersen?? d€n!z kısı 13 652 04-11-2022, Saat: 07:29 AM
Son Yorum: wildfang
  Gidersen Yokluğun Uzar İçimde..GİTME.. acemhe 2 510 02-16-2011, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: acemhe
  “Yıkılır bu dünyam sende gidersen” demişti. acemhe 2 414 11-02-2010, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: acemhe
  Seni Seviyorum Beni Bırakıp Gidersen... MaSaL 0 403 01-20-2010, Saat: 01:15 AM
Son Yorum: MaSaL
  Korkuyordum Sana AlıŞmaktan..ya Gidersen?? PiNk_AnGeL 0 330 02-03-2009, Saat: 11:13 PM
Son Yorum: PiNk_AnGeL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 02:43 AM