:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz.Com.da Bir Dava (B?y?k Duru?ma)
w00w
Bir mesajda aynı kelimeyi 100 kere kullanan ( kuzim Big Grin ) biri nasıl sakar olmasın ki ? Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ROSE
yaaaaa aşk olsun ibo yaa napım ben kuzimi çok seviom hiç sorma yaaa sakar olduk iyi mi alla alla SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
ZeNiTH
koptum yaww sa?olun beyler bayanlar Big Grin
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Offf kankam varya harbiden y?re?ine eme?ine ve parmaklar?na sa?l?k. Roman okur gibi s?r?klenerek okudum. Ve gayet de g?zel olmu?. S?PERS?N KANKAM. mcx

Ayr?ca bence sana kitap bast?ral?m. Hatta bunun filmini ?ektirelim. DUYGUSUZ VAD?S? Big GrinBig GrinBig Grin

Bu arada rose'nin sakarl???na g?lmeden ge?emiyecem...Ger?ekten ?ok s?r?kleyici olmu?...

Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:

Sa?ol kankam be?enmene sevindim,filmde ba?rol? kim oynayacak Big Grin
Arada k???k bir tebess?m ho? olur diye d???nd?m san?r?m bu k?sm?da k?vam?nda olmu? sa?ol kankam....
Ara
YARGIÇ
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hikaye ger?ekten ?ahane yarg??. Bu hikayeyi yazmak i?in ger?ekten zaman ve emek harcad???n ap a??k ortada. Hikaye okadar ak?c? ve s?r?kleyici ki tamamen bir roman havas?nda. Hikayeyi okurken hi?te bir amat?r hikaye okuyor hissine kap?lmad?m. Kahramanlar?n yerinde ve zaman?nda olaylara m?dahale edi?i, bunlar?n takibi de ger?ekten ?zveri isteyen bir konu. Hikayede hi?bir kopukluk g?remedim ben.

Fakat sonu ger?ekten ?z?c? olmu?. Muhakkak sonunda okuyuculara vermek istedi?in ve sadece senin bildi?in ince bir mesaj vard?r. Neden b?yle bitirdin diye sorgulayamay?z sonu? itibari ile hikaye senin.

Payla??m? ve yarat?c?l??? destekledi?in i?in sana te?ekk?r ederim. Herkes bu ?ekilde denemeler yaparak hem hayal g??lerini zenginle?tirir hemde tecr?be kazan?r.

Sevgiler,

Bunlar? ba?arabilmi? olmak ve bu g?zel yorumlar? g?rmek benim i?in apayr? bir keyiftir.Hikayenin ak?c? olmas?n? sa?lad???n?z i?in ?ncelikle benim sizlere te?ekk?r etmem gerekir.?zellikle burada senin bir ba?ar?na dikkat ?ekmek isterim kurdu?un bir site var ve ben hikayemin kahramanlar?n? buradaki arkada?lar?mdan se?ebiliyorum ve kimsenin buna bir itiraz? olmuyor buda senin bir ba?ar?nd?r.
Hikayenin sonu elbetteki kimsenin istedi?i gibi olmad? ancak neden bu ?ekilde oldu sorusuna cevap verirsem san?r?m bu hikaye o zaman benim olur ama san?r?m ?imdi herkes kendince bir?ey ??karacak ve buda hikayenin herkese ait olmas?n? sa?layacak....

Payla??m ve yarat?c?l??a verdi?in ?nemden ve bir?ok yerde olmayan bir b?l?m? burada bulundurmandan ?t?r? ben sana te?ekk?r ederim bizlere bu f?rsat? vermen b?y?k incelik.Yorumlar i?in ayr?ca te?ekk?r ederim....
Ara
YARGIÇ
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?lmaz ger?ekten aram?zdaki samimiyeti d???nmeden tarafs?z bi a??klamayla m?kemmel derecede g?zel olmu?...

Tam bi roman havas?nda cidden... Olaylar s?r?kleyici oldu?u kadar beklenmedeki olaylarla hakim olmu?sun konuya..

Hikayenin sonu cidden ?z?c? inan g?zlerim bile doldu, o kadar kapt?rm???m kendimi...
Bence sen kendini de?erlendirilmelisin ben sende ???k g?r?yorum... Amat?r olarak burda devam et bi g?n bu hikayeler kitap olabilir Wink

Eline sa?l?k karde?imm....

Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:Confusedmiley32:

S?leyman?m karde?im...
Hikayeyi bu ?ekilde de?erlendirmeni sa?lam?? olmak benim i?in b?y?k onur.Hikayeyi yazarken de?i?tirdi?im ?ok yer oldu ger?ek anlamda iyi bir?ey ??kmas? i?in ?al??t?m.Bu yorumlar? g?rd?k?ede bunu azda olsa ba?arabilmi? olman?n mutlulu?unu ta??yorum.Seni ?zmek istemezdim karde?im ama buda benim i?in ayr? bir mutluluk.
Tavsiyeni dikkate alaca??m yazmaktan vazge?meyece?im karde?im umar?m dedi?in gibi bir?eyi ba?arabilirim...
Yorumlar?n i?in ayr?ca te?ekk?r ederim....
Ara
YARGIÇ
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yarg??, bir ?ok kitap okudum ama bu senin yazd?g?n onlara 2 basar yahu Big Grin
Seni tebrikediyorum... Sen de baya bir yetenek var, ben olsam bunu bo?a b?rakmazd?m... Bizim i?in ya?t?g?n bu emek dolusu i? ger?ekten te?ekk?re lay?k bir eser oldu...

?ok sa?olas?n, mukemmel anlat?m ve mukemmel kadro Wink

Big Grin Morci ??martma beni karde?im
Te?ekk?r ederim yazmak ayr? bir keyif benim i?in bu yetenek mi bilmiyorum.Umar?m birg?n ger?ek anlamda bir kitap yazmay? ba?arabilirim.
Sizlerin benim hayat?mda yeri b?y?k karde?im bunu yazmakta bana fazlas?yla keyif verdi.
Sen sa?ol karde?im anlat?m i?i elimden geleni yapt?m
Ama kadro dedi?in gibi m?kemmel.....
Ara
YARGIÇ
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuzim o kadar s?r?kleyici buldum ki kendimi i?inde ger?ekten i?inde olan olaylar ?st? kapal? da ya?ansa bazen t?rkiyede olan olaylara verilen cevaplard?r bence...s?ylemeden ge?emicem kuzim benimm sakarl???mda cabas? orda Smile ...yinede eline eme?ine sa?l?k kuzim..valla devem?n?da bekleriz kuzim..yeni bi hhikaye haz??rla ?imdiden bence..bu kadar ekip bu kadar kadro bi daha nerede bulacaks?n kuzim....sonsuz te?ekk?rler can kuzim...

Sa?ol kuzim senin bu hikayede rol?n b?y?k asl?nda kimsenin ba?aramad???n? ba?ard?n.O kadar h?z?n ve karma?an?n aras?nda k???k bir tebess?m yaratt?n.
Bu kadro ayr? kuzen devam?n? yazmay? d???nm?yorum hikayeye son dedim ??nk?...Hikayeye devam yazmak i?in a??k ?ok asl?nda ama bu ?ekilde kalmas? daha g?zel olur san?r?m....
He kadroya gelince bu kadroyu ba?ka hikayelerde bulu?tururuz kuzim...
G?zel yorumlar?n i?in ayr?ca te?ekk?rler...
Ara
YARGIÇ
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?imdi Yarg??'la can dostunu ?ld?ren kim ? Bence muhalefet lideri Big Grin Yarg??'? ikide bir s?k??t?r?yor zaten Big Grin

Harbiden s?per olmu? kankam...

Big Grinuygusuz.com da iki cinayet...
Katil kimBig Grin
Ehu ehu ehu kanka y?l?n hikayesi sinemalarda
Yok kanka bunu yazmayacam ba?ka bir hikaye uyduracam Big Grin
Ara
YARGIÇ
serhatozz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?lmaz aii bence hiakey?n b? pragraf?da olmal??.. Sen? k?m oldurdur.. n?ye oldurdu.. Adam n?ye konusmad?... Bu sorular?n cevap?n?da vermel?s?n bence..

Serhatim karde?im gel bu sorular?n cevab?n? herkese b?rakal?m herkes kendine g?re bir sebep bulur yada neden ?ld?r?ld? herkes kendisi karar verebilir.Hikayede cinayetle ilgisi olabilecek ki?iler var sonu?ta Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz İmparatorluğu.... YARGIÇ 69 5,526 10-17-2008, Saat: 07:01 AM
Son Yorum: TutkuM
  Hi? Bitmeyen Hikaye [Duygusuz] Leader 4 890 12-08-2006, Saat: 10:44 AM
Son Yorum: ?m?r

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:41 PM