:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modluk Başvurusu :)
klavyem
♯ ~tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler :nod:

rİca ederİm.. YakiŞacaktir sana..
Ara
Hasretiim
Sonuna Kadar Arkandayim Canim Smile
Ara
acemhe
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sonuna Kadar Arkandayim Canim Smile

SağoL Bitanem :kiss:
Ara
nofearheart
Yakışır Fundacım bence.
Ara
acemhe
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yakışır Fundacım bence.

Sağol canım benım Smile
Ara
PCKoPaT
Kimleeer kimler mod olmak istemedi ki şmdye kdar Big Grin
Âh be.
Ara
acemhe
beni kaile alan herkese teşekkürler Wink
Ara
MaNeSiA
bende admin olmk istiyooooooTongue
Ara
Leader
♯ ~Tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanane ?

Bu mesajda tam olarak anlatmak istediğiniz nedir ?

Ayrıca olumlu yaklaşanlara teşekkür ediyor, olumsuz yaklaşanlara neden tepki gösteriyorsunuz ?

:: Duygusuz.com da herhangi bir yöneticinin bu şekilde davrandığını gördünüz mü ?

:: Duygusuz.com da yönetici olduğunuz zaman, herhangi bir olumsuz olaya da bu şekildemi müdahele edeceksiniz ?
acemhe
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu mesajda tam olarak anlatmak istediğiniz nedir ?

Ayrıca olumlu yaklaşanlara teşekkür ediyor, olumsuz yaklaşanlara neden tepki gösteriyorsunuz ?

:: Duygusuz.com da herhangi bir yöneticinin bu şekilde davrandığını gördünüz mü ?

:: Duygusuz.com da yönetici olduğunuz zaman, herhangi bir olumsuz olaya da bu şekildemi müdahele edeceksiniz ?

Herhangi bir yöneticinin böyle davrandığını görmedim, haklısınız.. Onun benimle ayrı özel bir sorunu var .Ama bu öyle bir hal aldı ki sürekli -repler hata yazıları yollanıp duruyor bana...
Asla olumsuz davrandığımı düşünmüyorum.. İnsanın tahammül sınırlarını zorlayacak davranışları sürekli bana karşı uyguluyor Antisosla ilgili yaşadığım sorunları yönetime de şikayet etmiştim ama uyarıldığını düşünmüyorum! Hala benimle uğraşıp beni sinirlendirmeye çalışıyor..
İlginize teşekkürler..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:43 PM