:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a?k ac?s? cekenler laf?m size
CaRL_CoX
hayat okdara k?sa k? k?mse ??cn b?rak?n dert len?p kederlenmey? b?r damla g?zyas?m akmas?n ?ster?m cunku g?den sen?n aglayacag?n? b?le b?le ged?yorsa sevmem?st?r ben sev?yorum dedy?m k?s?n?n b?r damla gozyas?na k?yamam
Ara
gizemli sim
hariksın ne kadar dogru sözlerin eger giden gidiyorsa asla sewmemiştirki teşeşkürler arkadaşım
Ara
oto kiralama
değmez bi kıza ağlama (Edit:YARGIÇ Forumlarımızda reklam vermek yasaktır...)
Ara
bilgeis
Kalbine söz geçirebiliyorsan ne mutlu sana
gizemli sim
oto kiralama Adlı Kullanıcıdan Alıntı:de?mez bi k?za a?lama (Edit:YARGI? Forumlar?m?zda reklam vermek yasakt?r...)
arkada??m bu ?ok yanl?? bi kullan?m olmu? bence yak??mam?? inan:
Ara
STAR_GİRL
evet haklısın arkadasım degmez kimse icin gözyası ama gelde bunu kalbine söyle dedigini inandıgını bide ona inandırmaya calıs olmuyor inanki helede cok sevmişsen..
eRCi
teşekkürler....
TARIK
bence aşk karşılıklıdır. eğer biri yapmacık diğeri gerçek seviyor ise bu sevgiden hayır gelmez. mutlaka bir yerde patlak verir. herkes ister sevilmeyi, ama gerçek sevgiyi bulan varmıdır. illaki bir sorun çıkar. sen onu seversin. o seni sevmez. o seni sever sen onu sevmezsin. dünyanın düzeni bu. bence arkadaşlar yüzde yüz bir birini seven denk gelmemiştir. üzülmeyin. herkesin başında sadece sizin veya bizim değil. ama yanlız bence çok kötü bir olay. insan bazen kendini sevmek zorunda hissediyor. ne bileyim, karma karışık bir yapı insan. ama her ne olursa olsun, karşıdaki gücenmesin, darılmasın, ve çıkarlar doğrultusunda aşk olmaz.

genelde erkekler cinsel çıkarları için kızları aldatır. kandırırlar, kızlarda unutamadığı bir erkeğin acısını bir nebze olsun diye hafifletmek için başka bir erkek ile aşk yaşar. bence bunlar yanlış şeyler.

delikanlı erkek veya kız açıkca duygularını söylemesi lazım. seviyorum veya sevmiyorum. veya bana seni sevebilmem için zaman ver, hemen bekleme, zamanla sana söyleceğim sevip sevmediğimi gibi sözler söylemekte fayda var.

şu da var arkadaşlar kimsenin ahı yerde kalmaz. Allah mutlaka bir yerden çıkarır.

onun için bu yazdıklarıma dikkat etmenizi istiyorum.

benim dileğim. herkes mutlu olsun, sevsin , sevilsin, Allah düşman kuluna aşk acısı vermesin.

saygılar;
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k Nedir?? Buyrun Size BiLimseL A??kLama... €BeRimSin 4 385 04-03-2022, Saat: 06:05 PM
Son Yorum: wildfang
  a?ktan bahsedece?im size..... ozgur_yasarim 2 368 03-31-2022, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşkı anlatamam size ısrar etmeyin! MaSaL 0 440 01-21-2011, Saat: 04:50 PM
Son Yorum: MaSaL
  Size bir Sır Vereceğim , Galiba D/üşüyorum.. bidely 10 993 09-03-2008, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: bidely
  Size Gerçek Bi Olay Anlatmak Istedim mavi ay 0 290 05-25-2008, Saat: 07:18 PM
Son Yorum: mavi ay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:27 PM