:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Hatalarını Bildirin
By Lonelyman
bende üyelerin mesajlarını konularını arayamıyorum kendi konularıma bile bakamadım Big Grin
CaNaT
Yeni tema ile birlikte forumumuzda böyle bir durum oluştu, geçmiş konu ve mesajları görememeniz bu yüzden
Bizde aynı şekilde göremiyoruz malesef Smile Smile
Ara
CaNaT
Tolga avatardaki gif yazıları donup kalıyor Smile Smile
Ara
MaNeSiA
sende avatar var bende o bile yok beBig Grin
Ara
MaNeSiA
sahip olduğum iki kuruşluk yetkiyle bütün ayarları kurcaladım veeeeeeeeeeeee artık avatarım varBig Grin
Ara
acemhe
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yeni tema ile birlikte forumumuzda böyle bir durum oluştu, geçmiş konu ve mesajları görememeniz bu yüzden
Bizde aynı şekilde göremiyoruz malesef Smile Smile

Sen gif avatar kullanabiliyorsun ama ben ekleyince kabul etmiyor Sad
Ara
Leader
Öncelikle sorunlarınız hızlı bir şekilde çözülebilmesi için lütfen bu gibi konulara amacı dışında mesajlar göndermeyiniz. Bu konuda yeterince uyarı yapmamıza rağmen malesef bir mesafe kat edememişiz.
Gif avatarlardaki sorun, avatar efektinden dolayı kaynaklanıyor. Bu efekti verdiğimiz için hareketli avatarlarda bir takım sorunlar oluşuyor. Bu sorun yapılacaklar listemizdedir.
Mesaj aramalardaki sorunda henüz ilgilendiğimiz bir sorun. Bu sorunun çözümü en kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.
Avatarı gözükmeyen üyelerimizin, avatarlarını tekrar yüklemeleri gerekmektedir. Bu sorun, sunucudaki bir veri kaybından kaynaklanmıştır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen karşılaştığınız tüm sorunları bildirin.
acemhe
Telden foruma giriş yapamıyorum, misafir olarak dolaşabiliyorum ama login e tıklayınca giriş yapılmıyor.. Ama sorun bende mi onu da bilmiyorum, çünkü on gün önce girebiliyordum.. Son değişikliklerden olmuş olabilir mi?
Ara
ÐŽeşaren
Bende artık telefondan duygusuza giriş yapamıyorum. Önceleri girebiliyordum, ama kapatıp tekrar girmek istediğimden beri malesef olmuyor.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Siteden mi yoksa telefondan mı kaynaklanıyor, bu konuda hiç bir fikrim yok . Smile
Ara
CaNaT
Ses linkleri eklenmiyor
Denedim ama olmadı malesef Smile Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum üyeliği kapatılmıştır. Leader 43 3,173 06-02-2009, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: deli yürek
  Tema (Forum görünüm renk vs. değişikliği) Leader 49 2,476 12-31-2007, Saat: 09:50 AM
Son Yorum: Leader
  Forum oyunları Leader 0 713 05-22-2007, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: Leader
  Forum istati?imiz nedir ? Firari Fırtına 32 2,264 10-01-2006, Saat: 01:33 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:53 AM