:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bazen sens?z nefes almak b?le cok kotu be g?zelim
CaRL_CoX
Gecenin karanl??? bana o kadar ?ey d???nd?r?yor ki; anlatamam. Hatalar?m, pi?manl?klar?m, d???nceler i?inde sava? veriyorum. Bir de ?zlemlerim var tabi.. Benim ?zlemim gelece?im ve gelece?imin i?indeki sen. Ama farkl? ?eyler yaz?yoruz. (Sen ve Ben)

Evet bana g?re ?ok b?y?k bir a?k ya??yoruz. Fakat beraberinde korkular var. Hani ?ok de?er verdi?im bir ?ey olur ve sen ona ?zen g?sterirsin. Adeta varl???n, b?t?n huzurun ona ba?l?d?r. Bir s?re sonra ona bir ?ey oldu?unda ise art?k hayat?n?n bitti?ini d???n?rs?n. Ben daha ?nce ya?ad?m bunlar? sevgili! Ac?s? ?ok b?y?k... Seni kaybetmeyi d???rd???mde de ayn? ac?y? ?ekiyorum. Art?k anlad?n m? seni ne kadar b?y?k bir a?kla sevdi?imi?

Baksana bu sessizlik, bu karanl?k, bir de sensizlik neler yazd?r?yor bana.. ?yle ?eyler var ki i?imde.. Bunu ben bile bilmiyorum. ??imde bir ?eyler korkutuyor belki de beni.. Beynimi t?rmal?yor art?k ya?ad?klar?m. D?nya b?yle b?t?n h?z?yla d?n?yor. Ne kadar bize yava? gelse de..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alo Iyileş Yoksa Kotu Olacak (reise) esrarkeş 3 368 04-11-2022, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: wildfang
  ...bense Nefes Alarak Yok Olmaktayim..... ! PaPaTYa_PReNSeS 9 688 04-10-2022, Saat: 03:00 AM
  Keşke Tanımasaydım DiyoRum Bazen Seni..!! €BeRimSin 1 325 04-09-2022, Saat: 07:58 PM
  ...NEFRET...(nefret kötü pişe) ciciKIS 10 680 04-09-2022, Saat: 02:45 AM
  Bir Nefes Düş Gibi d€n!z kısı 3 246 04-08-2022, Saat: 06:59 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:06 PM