:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul'uda Aldın Gittin ..
acemhe
Biz mi zamanı tükettik yoksa zaman mı bizi bilemiyorum. Zeten bu günlerde hiçb birşeyi bilmek istemiyorum.Kapattım dünyaya yönelik algılarımı.Tek başımavirgs.gif kendimivirgs.gif sessizliğimi dinliyorum. Niye böyle olduk biz? Niye yitirdik elimizdeki en değerli varlığıvirgs.gif aşkı? Oysa ben hala seviyorum senivirgs.gif öyleyse neden birlikte değiliz? "Sevenler ayrılmazvirgs.gif ayrılıyorlarsa sevmiyorlardır" derim ya hepvirgs.gif o zaman söylesene sen artık sevmiyor musun beni?
Galiba herşey bu sorunun cevabında düğümleniyor. Aslında bu sorunun cevabını biliyorum davirgs.gif kendime itiraf etmek istemiyorum. Hayır sen de cevap verme. "Evet artık seni sevmiyorum" deme banavirgs.gif bu sözün ağırlığını taşıyacak gücüm yok. Senivirgs.gif seninle ilgili herşeyi düşünerek geçirmek istiyorum günlerimi. Senin benivirgs.gif en az benim seni sevdiğim kadar sevdiğini hayal etmek istiyorum. Böylesi daha kolay.
Biliyor musunvirgs.gif aşkta verilen sözlerin hiçbir öneminin olmadığını yeni anlıyorum. O sözler sadece içinde bulunulan anı bağlıyor. Bir saniye sonrası için bile söz vermemeli insan. Zaten benim sana tıpkı o şarkının sözleri gibi "Hani verdiğin sözler?" diyerek hesap sorma hakkım yok ki... Ben bırakıp gitmenevirgs.gif ihanetinevirgs.gif yalanlarına ve alaycılığına karşın hala sevmekte diretiyorsam senivirgs.gif bu benim sorunum olmalı. Ben başa çıkmalıyım bununla.Ağlayacaksam yalnızvirgs.gif isyan edeceksem yalnızvirgs.gif bağırıp çağıracaksamvirgs.gif küfürler savuracaksamvirgs.gif lanetler okuyacaksam yalnız olmalıyım. Aşkın bu karanlıkvirgs.gif bu kahredicivirgs.gif bu ezicivirgs.gif yok edici yüzüyle baş etmeyi de öğrenmeli insan.
Yine de teşekkür borçluyum sana. Sen olmasaydınvirgs.gif ben o mutlu günlere asla kavuşamazdım biliyorum. O şarkılar asla anlamlı olmazdı. Bu şehir asla bu kadar güzel görünmezdi gözüme. Hatırlıyor musunvirgs.gif "Sen İstanbul'sun" derdim de sanavirgs.gif çocuk gibi sevinirdin. Bilirdin benim İstanbul'a beslediğim aşkı. İstanbul'dan kıskanırdın beni. Seni İstanbul'la özdeşleştirdiğimdevirgs.gif "En büyük rakibimi yendim" derdin...
Ama itiraf ediyorumvirgs.gif İstanbul artık o eski İstanbul değil benim için. Senden sonra aynı tadı alamıyorum. Seninleyken ne kadar cok el ele tutuşan çift görürdük bu kentin sokaklarında. Şimdi ya onlar azaldı ya da ben görmezlikten geliyorum. Ama yoklar ortadavirgs.gif yoklar işte. Zaten bu aralar hepaynı şiir var dilimdevirgs.gif " Ha Ankaravirgs.gif ha Çemişgezekvirgs.gif senden uzak olduktan sonravirgs.gif nerede olsa yaşıyor insanvirgs.gif nerede olsa birgün ölmek var..." Öyle ya... Senden uzak olduktan sonravirgs.gif ha İstanbulvirgs.gif ha Başka bir şehir... Galiba sevgilimvirgs.gif giderken sadece yüreğimi değilvirgs.gif İstanbul'u da götürdün yanında. Öyle olsunvirgs.gif İstanbul seninle kalsınvirgs.gif hasretin benimle...

Mehmet Coşkundeniz....
Ara
history
" Ha Ankaravirgs.gif ha Çemişgezekvirgs.gif senden uzak olduktan sonravirgs.gif nerede olsa yaşıyor insanvirgs.gif nerede olsa birgün ölmek var..." Öyle ya... Senden uzak olduktan sonravirgs.gif ha İstanbulvirgs.gif ha Başka bir şehir...
giderken sadece yüreğimi değilvirgs.gif İstanbul'u da götürdün yanında. Öyle olsunvirgs.gif İstanbul seninle kalsınvirgs.gif hasretin benimle...

inan çok güzeldi,bayıldım....keşke İstanbul'u yanımda götürebilseydim....keşke.
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:" Ha Ankaravirgs.gif ha Çemişgezekvirgs.gif senden uzak olduktan sonravirgs.gif nerede olsa yaşıyor insanvirgs.gif nerede olsa birgün ölmek var..." Öyle ya... Senden uzak olduktan sonravirgs.gif ha İstanbulvirgs.gif ha Başka bir şehir...
giderken sadece yüreğimi değilvirgs.gif İstanbul'u da götürdün yanında. Öyle olsunvirgs.gif İstanbul seninle kalsınvirgs.gif hasretin benimle...

inan çok güzeldi,bayıldım....keşke İstanbul'u yanımda götürebilseydim....keşke.

İstanbul, büyülü şehir ağırlığını kaldıramaz her yürek...
Keşke götürebilseydiniz, keşke...
Ara
history
♯ ~Tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
İstanbul, büyülü şehir ağırlığını kaldıramaz her yürek...
Keşke götürebilseydiniz, keşke...
Evet keşke götürebilseydim,özlemlerim yanımda olurdu...anılarımı terk ederdim....
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet keşke götürebilseydim,özlemlerim yanımda olurdu...anılarımı terk ederdim....

İstanbul'u terk ederek anılarını terk etmişsin işte..

Bana sorarsan da sadece kendini kandırmak için uydurduğun çocuksu bir bahane..
Ara
history
İstanbul'u terk ederek anılarını terk etmişsin işte..

Bana sorarsan da sadece kendini kandırmak için uydurduğun çocuksu bir bahane..
Kimse inanmak zorunda değil,Allah kimseye yaşatmasın...
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kimse inanmak zorunda değil,Allah kimseye yaşatmasın...

Ben inanmıyorum demedim ki... :nono:

Sadece insan yüreğinden kaçamaz ki, ne sen ne de başkası.. Hafıza kaybı yaşamadıysa insan her türlü her acıyı hatırlar ha İstanbul, ha Ankara farketmez Confusedad:
Ara
history
Ben inanmıyorum demedim ki... :nono:

Sadece insan yüreğinden kaçamaz ki, ne sen ne de başkası.. Hafıza kaybı yaşamadıysa insan her türlü her acıyı hatırlar ha İstanbul, ha Ankara farketmez Confusedad:
Kişinin özlemleri,hasretleri yanında olursa,anılar yok olur.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 328 04-14-2022, Saat: 07:13 AM
Son Yorum: wildfang
  Gittin... DarkLady 7 605 04-13-2022, Saat: 01:22 AM
  Ve Sen Gittin Stinq 1 328 04-11-2022, Saat: 09:07 AM
  ben Aşkı Sen GiTTin Diye YakTım..! €BeRimSin 1 367 04-09-2022, Saat: 07:49 PM
  İstanbul Ağladı Ben Yine Tuttum içimde.. ROSE 9 683 04-08-2022, Saat: 03:08 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 12:11 AM