:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalp Temizleyicisi Var Mı ?
acemhe
Tıp ilerledi bilim teknoloji kimya fizik aklınıza hangi alan geliyorsa hepsi en üst düzeyde bulunuyor. Peki neden hiçbir bilim dalı kalp temizleyicisi çıkartmadı?

Kosla evdeki hemen bütün lekeleri çıkarıyor. Halılar kıyafetler iyi de namus lekesi ile kötü anıları silme işini kim yapacak? Kosla’nın buna da bir çözüm bulması gerekmez mi? Banyoda bin bir çeşit şampuanım var. Boyalı saçlar kurumuş saçlar dökülenler hem kurumuş hem kepekli saçlar kıvırcık ve boyalılar kremli şampuanlar düz şampuanlar yumuşacık yapan saç kremleri… Yürekleri yumuşatacak “keşkeleri” açacak bir krem neden yok peki?

Her akşam yüzümdeki makyajı çıkarıyorum. Aynanın önü üründen geçilmiyor. Göz temizleyici cilt temizleyici nemlendirici ağır makyaj çıkarıcı hafif makyaj temizleyen mendiller cildi sıkılaştırıcı tonikler sütler nemlendiriciler vücut yağları bebek yağları selülit kremleri neredeyse aynada kendimi göremeyeceğim kadar çok kozmetik ürünüm var. Ancak ruhumdaki siyah noktaları hangisi temizleyecek?

Banyodaki ilaç kutusunun durumu daha vahim. Ağrı kesiciler antibiyotikler tahriş kremi ateş düşürücü tansiyon aleti gripal enfeksiyon ilaçları böbrek kumu düşürenler vitaminler kas gevşetici oksijen yara bantları sargı bezleri hepsi birbirine girmiş duruyorlar. Kalp de bir organ değil midir? Neden onun ağrısını aşktan kalan krampları üstümde oluşan yaraları tedavi edecek bir tek ilaç yok.

Kosla yeni bir ürün çıkarsın istiyorum. Göğsümüzün üstüne ve şakaklarımıza sürelim oh kalbimiz ve beynimiz tertemiz olsun üstelik de mis gibi koksun. Olmaz mI? Geçmiş aşklardan eser kalmasın kiri pisi yok etsin. Hafızamız temizlensin biraz yeni anılara yer açılsın. Bu olmuyorsa bilgisayar firmaları bir yazılım geliştirsin Matrix gibi takalım hortumu aklımıza format atalım. Ne varsa gereksiz olan virüs sayıp silsin hepsini. Yeniden Windows kurar gibi kuralım aklımızı geçmiş dosyası tertemiz olsun.

Şu şampuan firmaları özel bir ürün geliştirsinler mesela bir türlü kalbini yumuşatamadığımız o adamları o kremle yıkayalım. Banyodan çıkınca pamuk gibi olsunlar o sert ve kaba duruşları suyla birlikte akıp gitmiş olsun.

Diyelim ki terk edildik. İnsanın yüreği sızlamaz mı? Sızlar hatta burnunun direği sızlar hasretten işte o zaman alalım mavi hapı tüm aşk sancıları kaybolsun. Olmaz mI? Olur yahu neden olmasın? Bir zamanlar dünyanın yuvarlak olduğunu söyleyene de deli demişlerdi ama bak yuvarlakmış! Ben de bir fikir atıyorum ortaya gün gelir tarihin tozlu sayfalarında yerini alırken yazılarım birisi bulur ve der ki “ah şu kadın yaşasaydı da bütün bunların gerçekleştiğini görseydi”. Gerçi bütün bu söylediklerim olursa yaşamanın da tadı kalmaz ama en azından acil durumlar için bir küçük virüs programı da fena olmazdı değil mi? Ayrıca ben tüketiciyim her zaman talepkar ve haklıyım. Benden istemesi ne yani olmaz mı?

Candan Ünal
Ara
history
Bu konuda yorum,forum doktorumuz okeanos'a düşer,bilgilendirirse sevinirim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalp Kırıldığında Nasıl Bir Ses Çıkarır Sizce ? Yorgun Yürek 4 425 06-02-2009, Saat: 03:10 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Kalp casus021 0 301 08-11-2008, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: casus021

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:16 AM