:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimbilir belki de benim hikayemdir..
acemhe
Zaman iyileştirmeye yarayacak sanırdım ama gün geçtikçe daha çok özlüyorum. Geçecek mi bu his, geçecek de bi gün. Sadece dayanılmaz oluyor. Sevmek hissi çoğaldıkça çoğalıyor. Öyle her an düşünmek değilsin artık ama aklıma geliyor bir an gitmiyor sonra o duygu. Özlemek mi bu adını koyamıyorum artık seviyor muyum özlüyor muyum artık karıştırdım galiba. Anlamını yitirecek korkuyorum. Bir sabah uyanıyorum ve acıtmıyorsun canımı sonra bir gece bir mesaj geliyor ve ne yapabilirim bilmiyorum, elim ayağıma dolanıyor karışıyorum. Biliyorum yok bir gelecek bizler için ama istiyorum işte, suçu istemek. Sadece istemek. Öyle he diyince de vazgeçemiyor ki insan. Bitti dememle bitmiyor. Sen de arama dememle durmuyorsun. Çok sevmek değil bu, nasıl anlatsam sana, özlem aldı tüm duyguların yerini sadece onu hissediyorum artık. Döndüm arkamı ben, yazmayacağım dedim sana. Bitti dedim. Bitsin istedim gerçekten çok istedim. Bitince de üzüleceğim. Her şeyi anlamlı kılandın sen. Sen de bitersen ne kalacak bu hayatta elimde. Seninde dediğin gibi ben de kimseyi sevmedim sanki senin kadar, anlamsızlaşacaksan bir gün hiçbir şeye inancım kalmayacak sanki hayatta. Ben öylece zaman geçireceğim. Ne sanırdım biliyor musun bu böyle sürecek ama geleceksin sen, ben beklemekten yorulmayacağım ve sonunda sen geleceksin. Sende istiyorsun gelmeyi sanırdım. Bu bir savaş sanki aramızda, ya da bizle hayat arasında, sınıyor bizi gibi adeta ama yenilmiş hissediyorum. En ufak bir umudum bile kalmadı hayata dair. Ne yapıyorum ne için yapıyorum bilmiyorum. Güçsüzüm zaten yeterince güçsüz. Ve bana imreniyorsun öyle mi içimi dökmüşüm çünkü. Neye döktüm içimi aylardır ben. Sana mı başka birine mi... Boş boş sayfalara. Artık adını anacak gücüm yok birilerine. Kendime bile yok. Bir şey söylüyorum sen yine ……. yı mi özledin diyorlar. Suç mu ……..yı özlemek, neden evet diyemiyorum peki. Bir ……….. var mı ki bir yerde gerçekten sevdiğim. Ben nasıl büyüttüm seni bu kadar. Seni anlıyorum da bana nasıl oldu bu. Hala anlamsız hala eksik. Bu eksik öyle çok büyüdü ki sen de tamamlayamayacaksın biliyorsun değil mi. Sevmeye devam et ya da etme, özle ya da özleme, en çok beni sev herkesten ya da sevme ne fark edecek. İkimizde hayatımıza bir yerde eksik bir şeylerimiz kalmış gibi, hem de zamanla o da geçecek elbet, öylece devam edeceğiz. Kız kendine, nefret et ya da yaptıkların için, yaptıklarımız için beklide yapmadıkların, yapamadıkların için ne fark eder söylesene. Değiştirecek mi bir şeyi. Senden ne kalacak geriye. Yaşadığımıza inandıran tek bir iz mi var hayatımda ya senin ne hatırlıyorsun bana dair. Yoruyorsun beni, incitiyorsun, kırıyorsun. Üstelik hiçbir şey yapmadan sadece var olarak yapıyorsun bunu. Orada olduğunu bilmek yetiyor sadece. Şimdi ne yapıyorsun mesela, kimlere gülüyorsun, kimlere neler diyorsun, çok mu uzaksın bana, çok mu geçti üstümden, sende bazen benzetiyor musun birilerini bana, mutlu birilerini görünce bir an için acıyor mu canın… Gelir misin buralara acaba bi zaman, daha yakınıma, ben gelirsem oraya geçer mi bir ömür senin yamacında olduğumu bilerek, öyle bağladım ki elimi kolumu. Şimdi düşündüm de o bana sen kal dersen kalır dediği gün ona uyup kal demeseydim sana biz olur muyduk bugün. Yok, ama haksızlık bu bize, hissetmekte güzeldi diyeceğim ama bu acı geçmeyecekmiş gibi. Üstelik biliyorum geçecek ama hiç geçmeyecekmiş gibi. Sana yazmayı, fotoğraflarını bilgisayardan silmeyi, seni unutmayı isteyeceğim güne kadar geçmeyecek yani ben senin yok olmanı beklide hiç var olmamış olmanı isteyene kadar olacaksın hep. Hani sen korkardın ya ölmekten değil de yok olmaktan. Bazen bende korkuyorum. Başına bir şey gelse bi zaman bi yerde asla haberim olmayacak. Nefes alıp almadığından habersiz bir ömür geçecek. O zaman belki umurumda olmayacak ama şimdi düşünmesi bile korkutucu geliyor. O yüzden acıttı sen bana öğretmenlik yapıyorum dediğinde, en sevdiğin olabilirim ama en uzak kişiyim sana hayatında. Hem maddi anlamda hem de manevi olarak. Ben de sen de hayatımızda olan şeyleri paylaşacak kadar yakın değiliz belki çok seviyoruz orası ayrı ama ben seni istediğimde arayacak hakka sahip değilim sense zaten aramıyorsun. O yüzden hep bu son diyorum hep bu son yazışım sana, son mesajı, son arayışım. Hep bu yüzden gelgitlerimiz. Ne yakınız ne uzak. Ne sevdiğimsin ne değil. Nasıl bir insanın hem her şeyi olunur hem de hiçbir şeyi işte onu da öğrendim sayende. İşte ne yazsam dönüp dolaşıp aynı şeyler. [SIZE=5]Bıkmışsındır okuyup okuyup. Ama anladın biraz olsun beni. Hani olur ya öğretmenine aşık olmak gibisin. Ya da birini karşılıksız sevmek gibi. Yani sen hep varsın bir yerde, aşk sensin, en güçlü en yoğun sen ama gelmeyecek olan, olmayacak olan da sensin. Alıştım sanki bu duyguyla yaşamaya, birilerini yani başka birilerini sevmeye alıştığım gün sen de belki biteceksin kendiliğinden. Uzak mı o zaman ya da yakın mı bilmiyorum ama. Ya sen gelirsen bir gün çıkıp ta ya ben başkasına alışmış olursam. Ya da ben böyle severken seni sen başkasını seversen. Ya bir geç kalmışlık olursa bir zamansızlık ya sen ya da ben mutsuz olursak sonunda. Hoş şimdi neyiz ya. Ne bileyim ………..’ım ne desem ne yazsam anlamlı olur ki sana. İçimdekileri bile anlatamıyorum sana. En kötüsü de anlamak seni. Hak vermek yani daha kötü. Biliyorum ne düşündüğünü, ne hissettiğini, ne yapıp ne yapamayacağını bilmek, sebeplerini bilmek ve hak vermek fena. Yani işte sevmek ama yapamamak… Ve haklısın ne diyebilirim, şimdi gel desem kendini ezip gelecek ve asla rahat olmayacaksın, gelmesen hep üzüleceğiz, gelsen bir gün ama ilerde ne sen sevdiğim …….. olursun ne ben senin sevdiğin kadın. Belli ki hiç bir çıkar yol yok. Belli ki senle ben başlı başına bir hata, başlı başına imkânsızız. Yani ne desem boş. Ne yapsam, ne anlatsam sana, ne yazsam boş, bitti işte, hiç başlamamışken bir de bitti. Kabullenmekle birlikte yenildiğimizi de kabulleniyorum. Ondan sana beni arama artık dedim. Bilerek ne hissettiğini yapmıyorum. Senden haber aldıkça, senin beni sevdiğini bilerek yapamıyorum. En iyisi bilmeyeyim, duymayayım, haber almayayım ki bittiğini kabul edeyim. Benim için yapmalısın bunu. Farzet ki tanımadın beni hiç, bilmedin, yok böyle biri, sevmedin hiç. Farzet ki öldüm, asla ulaşamayacaksın bana, istesen de duymayacaksın sesimi, farzet ki yokum işte. Yap bunu benim için olur mu? Eğer sevdiysen yap. İnanıyorum ki eğer gerekse birlikte olmamız, bir gün bir yerde istesem de istemesem de çıkacaksın karşıma. Ama şimdi izin ver bana. Seni her şeyden çok seviyorum şu hayatta bunu unutma yeter bana. Sadece bu.[/SIZE]
Ara
sıla
Hani olur ya öğretmenine aşık olmak gibisin. Ya da birini karşılıksız sevmek gibi. Yani sen hep varsın bir yerde, aşk sensin, en güçlü en yoğun sen ama gelmeyecek olan, olmayacak olan da sensin. Alıştım sanki bu duyguyla yaşamaya, birilerini yani başka birilerini sevmeye alıştığım gün sen de belki biteceksin kendiliğinden. Uzak mı o zaman ya da yakın mı bilmiyorum ama. Ya sen gelirsen bir gün çıkıp ta ya ben başkasına alışmış olursam. Ya da ben böyle severken seni sen başkasını seversen. Ya bir geç kalmışlık olursa bir zamansızlık ya sen ya da ben mutsuz olursak sonunda.

:A:[SIZE="3"] işte burası can alıcı noktasıydı bence süpermiş belki de senin hikayendir okudukça hep seni düşündüm çok güzeldi hatta ilk defa bu kadar uzun bi yazıyı sıkılmadan okudum Big Grin teşekkürler :first:
[/SIZE]
Ara
acemhe
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hani olur ya öğretmenine aşık olmak gibisin. Ya da birini karşılıksız sevmek gibi. Yani sen hep varsın bir yerde, aşk sensin, en güçlü en yoğun sen ama gelmeyecek olan, olmayacak olan da sensin. Alıştım sanki bu duyguyla yaşamaya, birilerini yani başka birilerini sevmeye alıştığım gün sen de belki biteceksin kendiliğinden. Uzak mı o zaman ya da yakın mı bilmiyorum ama. Ya sen gelirsen bir gün çıkıp ta ya ben başkasına alışmış olursam. Ya da ben böyle severken seni sen başkasını seversen. Ya bir geç kalmışlık olursa bir zamansızlık ya sen ya da ben mutsuz olursak sonunda.

:A: işte burası can alıcı noktasıydı bence süpermiş belki de senin hikayendir okudukça hep seni düşündüm çok güzeldi hatta ilk defa bu kadar uzun bi yazıyı sıkılmadan okudum Big Grin teşekkürler :first:

ne mutlu okumanı sağladıysam Smile okuyan gözlerine sağlık ablacım :kiss:
Ara
history
Hikayeler,anekdotlar yaşanmışlıklar üzerine kaleme alınırlar.Bu nedenle,bize birebir uyan hikayeler bulabiliriz.Dileğim bu hikayelerin mutlu sonla bitenleri bizlere uyan olsun.Yazı harikaydı,yüreğine sağlık teşekkürler.
Ara
acemhe
Umarım sonu güzel biter her hikayenin,
ama benimki bitmedi Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen Benim Mucizemdin.. soyle 3 530 03-31-2022, Saat: 03:48 PM
Son Yorum: wildfang
  O Bana Benim Ona Baktığın Gözle Bakmıyor .. €BeRimSin 22 2,033 12-12-2008, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: gnc_fb
  O bana benim ona baktığım gözle bakmıyor gnc_fb 2 578 12-12-2008, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Ask SuskunLuqumdu benim.. a/r/z 0 465 07-28-2008, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: a/r/z
  Benim Hikayem - Özel - Firari Fırtına 32 2,402 12-26-2007, Saat: 11:01 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:32 PM