:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...тıℓѕıм'ıηα кυявαη єт вє&#9
acemhe
gnce.gif

Kimse istediği için[SIZE=5] sevmez /sevemez[/SIZE]
Ya da
İstediğin için [SIZE=5]sevilmezsin bu hayatta[/SIZE]

ebuab0y.gif

Senin
Bir [SIZE=5]sevdiğin varsa[/SIZE]
Ve sen [SIZE=5]seviliyorsan[/SIZE]
[SIZE=5]Sevdiğince

/Yalnızca/
Bunu devam ettirmek
[/SIZE]
[SIZE=5]Senin elindedir[/SIZE]

ebuab0y.gif

Ne olursa olsun
[SIZE=5]Sözde bırakma bu güzelliği[/SIZE]
Sözlerde kalmasın
[SIZE=5]Bakışarak,[/SIZE]
Gülüşerek,
Gözlerde kalmasın
[SIZE=5]Aşkı yaşatmak, yalnızca[/SIZE]
[SIZE=5]Senin dilindedir[/SIZE]
ebuab0y.gif

[SIZE=5]Çünkü,[/SIZE]
[SIZE=5]Aşk herkese gelmez[/SIZE]
[SIZE=5]Çünkü,[/SIZE]
Herkes [SIZE=5]aşık olamaz[/SIZE]
Bu nedenledir,
Hiç bir kimse
İstediği için [SIZE=5]aşkı yaşayamaz[/SIZE]

ebuab0y.gif

[SIZE=4][SIZE=5]AŞK[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=4]Gideceği yeri

Gireceği[SIZE=5] kalbi[/SIZE]
[SIZE=5]Kimseye sormaz
Kendisi bulur
[/SIZE]
[/SIZE]

ebuab0y.gif

[SIZE=5]AŞK[/SIZE]
Gelirse,
[SIZE=5]Sorgusuz sualsiz gelir[/SIZE]
Geldiği zaman da
Girdiği [SIZE=5]kalbin

Haberi olmaz

İlk başta
Hiç anlayamaz
[/SIZE]

ebuab0y.gif

Ve [SIZE=5]sen[/SIZE]
[SIZE=5]Seven, sevilen[/SIZE]
[SIZE=5]Kalbini iyi dinle

Her gün
/ama her gün/
Sevgini tazele
[/SIZE]

ebuab0y.gif

Bıkmadan, usanmadan
[SIZE=5][SIZE=4]Taa yürekten [/SIZE][/SIZE]

[SIZE=4]sevdiğini [SIZE=4]söyle
[/SIZE]
Sevdiğine
[/SIZE]

ebuab0y.gif

[SIZE=5]Aşkta[/SIZE]
[SIZE=5]Yüreğindir sana yol gösterecek[/SIZE]
Ve [SIZE=5]aşktır

Geleceğini ilmek ilmek örecek
[/SIZE]

ebuab0y.gif

Senin
Bir [SIZE=5]sevdiğin varsa[/SIZE]
Ve sen [SIZE=5]seviliyorsan,[/SIZE]
[SIZE=5]Sevdiğince
[/SIZE]

ebuab0y.gif

Sakın [SIZE=5]unutma[/SIZE]
[SIZE=5]Aşk bir çiçektir[/SIZE]
Bakmazsan [SIZE=5]sararır, kurur

Aşk ölürse
Bakımsızlıktan,
İlgisizlikten ölür
[/SIZE]
Ara
acemhe
Bütün mevsimler sen şimdi.
Hüzünlü gözlerinden bana doğru uçuşan martılardan, sabrımın katıksız bekleyişinden alıntılar yaptım sana, sırf bu yüzden.

Sen molasındayım yani, bitirimhanelerinden çıkarıyorum bütün benleri, hazırlan ufkumun yüreğine uzanan yolculuğuna. [SIZE=5]
[/SIZE]

Sana döküleceğim aşkın yamaçlarından, usul usul..
Bende olduğunu biliyorum artık, şehrimin gölgesiz kalan, şehrimin yağmur kokan her yerinde adına ait bir şeyler saklı, tut elimden tek tek çıkaralım senleri oralardan, tut, özlemine giden bütün sokaklarımı içimden çek çıkar, bütün yollar sana çıksın hadi, tut, en katıksız düşler kuralım seninle, camın sana bakan tarafını temizle hadi, buğusunu sil göğümün, uykularımı diz gecene, sabah seninle güneş, öğle seninle gün, ikindi seninle loş kalsın tenimde. De ki, “bir an gelsin fısıltıyla karışık şarkılar mırıldan bana. Öyle kalsın zaman, içime düştüğün gibi hep.” Geçmişe ibret olsun diye yıkıyorum karanlığımı, geldiğinde yağacağın yarınlara inat bugünden sarılıyorum, bugünden asıyorum düşleri koynuna…
Bilir misin, sevmek hesapsızdır, neden sevdiğini bilmeden seversin, zamanmış, hayalmiş bakmadan, görmeden, seve seve bulursun içini, seve seve, sarılırsın, ağlarsın, özlersin en özleminden, düşe düşe bulduğun kaldırım kokusudur, bilir misin, sevdin mi böyle, çocuk gibi hem de, hep bir artısı vardır yokluğunda, eksildiğin güne bakmadan , sıra sıra önce kaybolur sonra bulursun, mazgalları dolar göz bebeklerinin, seversin ama, ulan bit kadar aklın vardı, o da güme gider her gördüğünde, işte buna benzer sevda, dergâhın toz tutmaz, yüzün yoz görmez hiç..
Bende olduğunu biliyorum artık.
Yaşamın yağmuruyla ak pak edilmiş gözlerin vuruyor her geceme… Dünden beri koşuyorum sana, dünümden bu yana, pususundayım umutların, sen, evet sen, kapanıyorum sana, sus payı yok şimdi senden bana,
dört duvarım, sabrı otuzüçe bölen zamanımsın..
Camların arkasından şehrine bakmak, diş etlerimi kanatırcasına işkence görüp hala seni sayıklamak... Tuhaf değil mi?
Parçalara bölünmüş zamanın uykusundayım şimdi. Senden öncesi ve senden sonrası... İki büklüm seyretmek seni. amasya. Mavi dokunuşlar şehri. Yüzüme bakan binlerce yüzün arasından yüzüne akmak, yağmur gibi. Numarasız bir sayfayı çevirip çevirip okumak, tuhaf değil mi? Bir bir yokluğunu sayıklamak. Eteğinden somurtkan düşleri döke döke gelişinden anlamalıydım gideceğini.
Ki sen hala
Yazılmayı bekliyorsun...
Seni kusuyor yine sensizlik...
Bazen sadece yazmak istiyorum. Cevap beklediğimden değil, kendime söz geçiremiyorum. Ne gök ne yer, tam ortasından tutuyorum hayatı, başımı kaldırsam sana değmek, yere bassam tenimi acıtmak, bunlar korkutuyor beni... Her ne varsa sakladığım, ikisinin arasında kalsın istiyorum bu yüzden. Kırdığım bizler uyku aralarında uzaklaşıyor da, bir el verip tutmuyorum onları. Gerisi zaten boş geliyor, suskunluğum, susuşun, hatta gidişin bile. Elimde kalanlarsa anılarım, senli anılarım... çok...
Gözümden kaçan umutların hemen yanında umutlarım beliriyor, anlıyorum; en güzel karanlıkta uyunuyor. Kim bilir, yerine koymaya çalışırken hayatında kendimi, dikenlerine takılmışım sanki, kanıyorum hala... Biliyorum, mavin de olmasa yoluma yön veren, kaybolup giderdim içinde, yine de sustum sana.
Çekmecelerimi karıştırıp da bulduğum o eski yıldızı anlattım sadece, kendime ama.
Sönmüş bir yıldızı
İlk nefesimi... Gözlerimi...
Koynumda gürültülü bir akşamüstü yalnızlığı kol geziyor... Kederli gözlerimde sahipsiz bir renkten alıyorum seni, çamura bulamadan, tipiye yakalanmadan geldiğin nefesimden sırtlayarak kaçırıyorum yüzünü.
Geride hiç kalıyor.
Çok istedim ama olmadı işte. Atamadım poşetleyip seni çöpüme. Tütsüler yakıp sere serpe uzandığımız deniz kokulu geceleri sökemedim yüreğimin serçe kanadından... Tenimde huzur yok şimdi, bak, sana susamış gözbebeğimden çıkmıyor aşkla döktüğün hiçbir leke, aynamda bir insan eskisi, dalıp dalıp gidiyor her gece şehrine. Senki bin acımın üzerine örtüydün, tırnaklarımla kazıyorum kendimi gelecekten.
Ne diye?
Sen yoksun işte. Pamuk tenin yastığıma düşmüyor diye...
Yakındır, neşteri yine dem vuracak yüzümün.
Şimdiye kadar ölemedim, hadi
En azından bu sefer izin ver tanrıya...
Aşkı yansıtan gözlerim;
Şimdi tut ve göğsündeki sıcaklığa düşür beni..
Yeniden...
Ara
acemhe
Ey sevgili,
aşk kırıntılarınla beslendim, gece yarılarında…

Gelişimini tamamlayamayan bir bebek gibi küvezlerde ağladım.
Doyamadım sana.
Niyetliyim…
Aşk orucu bu!

Kalbinden başka ezanı da yok, topu da…
......Kuruyan damaklarım değil, damarlarım var.
Midem de ağrıyor üstelik, açlığında…
Bir niyet aldım; ama, yinede sorayım sana…
Kalbimden dilime kadar gelip de, [SIZE=5]
yuttuğum sözler orucumu bozar mı?
[/SIZE]
Ara
matem
tesekkürler yüreginize saglik
Ara
acemhe
Okuyan gözlerinize sağlık..
Ara
acemhe
[INDENT]Gözlerinde ki o ışıltı beni aldı öyle bir yere götürdü ki kalbime söz geçiremedim.
[INDENT]Vazgeçemedim göz göze gelmekten,
tutamadım kendimi,
engelleyemedim kalbimi, yüreğimi,
sana karşı bir bakışınla başlayan sevgimi...
[/INDENT]
Zorluyorum kendimi çünkü biliyorum ki sonunda yara alıcam ben, çünkü biliyorum ki aslında sonu bile olmayacak bir yolun içindeyim ben...

[SIZE=6]Sevmemeliyim seni
, kalbime söz geçirebilseydim de keşke böyle bir karanlığın içinde olmasaydım.

Aslında beni geçmişimden koparıp farklı bir heyecan tattırdığın için de vazgeçemiyorum senden,vazgeçmek istemiyorum.

O tatlı dilinle, samimiyetinle, sözlerinle, ilginle ve en önemlisi o gözlerindeki ışıltıyla beni öyle bir etkiledin ki, göremiyorum olumsuzlukları.

Biliyorum bana acı vericek belki bu durum ama vazgeçemiyorum işte.

Her ne olursa olsun sana teşekkür ediyorum.

Bana böyle bir mutluluk tattırdığın için ve kolay kolay kimseye demem ama seni görünce diyebileceğim şey iyi ki çıktın karşıma,

[/SIZE]
[INDENT][SIZE=7]İyi ki [SIZE=6]tanıdım seni...[/SIZE][/SIZE][/INDENT][/INDENT]
Ara
YasSmin
Yüreğin nasıl mükemmel çarpıyor böyle... Yüreğin nasıl hissediyor snin ki böylesine dolu dizgin hissetirebiliorsunda karşındakine paylaştıklarnla yazdıklarınla...yüreğin dert görmesin cnm
Ara
acemhe
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğin nasıl mükemmel çarpıyor böyle... Yüreğin nasıl hissediyor snin ki böylesine dolu dizgin hissetirebiliorsunda karşındakine paylaştıklarnla yazdıklarınla...yüreğin dert görmesin cnm
[INDENT][SIZE="3"]
Ahh ne güzel bir yorum Smile
Seninde okuyan gözlerine yaş, yüreğine keder değmesin...
Benim yüreğim ele avuca gelmez artık, her parçası bir yanda...
Dilerim ki, senin yüreğin aşkla çarpsın .. Smile

[/SIZE][/INDENT]
Ara
mavisben
Sevmemeliyim seni, kalbime söz geçirebilseydim de keşke böyle bir karanlığın içinde olmasaydım.

Çok qüzeL süpersinn ...
Ara
YasSmin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[INDENT]
Ahh ne güzel bir yorum Smile
Seninde okuyan gözlerine yaş, yüreğine keder değmesin...
Benim yüreğim ele avuca gelmez artık, her parçası bir yanda...
Dilerim ki, senin yüreğin aşkla çarpsın .. Smile

[/INDENT]

Atom kdr küçük parçalara ayrılmışken yüreğim bi zıt kutup bulmam lazım kendime ki toplansın bir araya... Seni de biraraya getirck zıt kutup bulman dileğiyle cnm aşkla çarpan bir yürek bulalım inşalah Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 05:31 PM