:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayal?nle Kalmak Sen? Ya?amakti..
ROSE
Zaman yine geceye, yoklu?unun en a??r vurdu?u saatlere do?ru ilerliyor.
Hayalin olanca niteli?iyle sahnedeki yerini al?yor. Her zamanki gibi ?ok g?zelsin.(tatl?s?n) ba?kala??yorum. Teslim oluyorum sana bir kez daha. Se?ene?im yok asl?nda; ama olsayd?, b?yle bir ka???? bir an i?in d???nmeyi bile sana ihanet sayard?m..

seninleyim yine, sen oldum (sensiz ben hi? ben olamad?m ki…Wink ba?kala?t?k?a asl?ma d?nd?m… sana d?nd?m kendim oldum..
yoklu?un en ileri boyutuyla tenime sokuluyor, b?yle bir yang?nda varl???n? olanca g?zelli?iyle duyumsuyorum. Her gece binlerce kez yinelenen bu sahnelerde yoklu?un ne kadar yak?c?ysa varl???n onla yar???n bir serinlik oluyor y?z?mde. Amans?z bir ?at??man?n ortas?nda nas?l korumas?z?m, (Seninleyim, korumas?z?m ve yaln?z?m.. ne m?thi? bir ?eli?kidir bu!)

G?zlerimi kapat?yorum. Art?k susma vaktidir.
Bir yoksun bir vars?n; ama en ?ok yoksun. Ba??m d?n?yor.
Sevgili(m)! ?mr?m?n var?! Ey Hayal!

Sustuk?a sen oldum, sen olduk?a kendime kald?m, seni buldum… Cezas?n?n ne zaman bitece?ini bilmeyen bir h?k?ml?yd?m sende…
Ara
YaRaMaZ
Sustukça sen oldum, sen oldukça kendime kaldım, seni buldum…Cezasının ne zaman biteceğini bilmeyen bir hükümlüydüm sende…

fazla soze gerek bırakmamıssın elıne yuregıne emegıne saglık arkdasımWink
Ara
ROSE
teşekkür ederim beğenmene sevindim sende sağolasın arkadaşım....
Ara
YaRaMaZ
SööLedim de oLdumu geçtmi rüaLarm gRçeğe..
Ellernde kRdn kLbmi ynede uzq oLamdm..
Feryadm sNa diiL zeRRe kdr cnM oLsa aL..
AğLdm sesMi duyMayn kenDy yaRamı eLbt 1güN saRarm...
Ara
ROSE
teşekkürler.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biliyormusun; Hayal Ettiklerim Bunlar Değildi... DarkLady 3 448 04-13-2022, Saat: 03:42 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayal olduğunu bile bile seni istiyor,istiyorumm.. PaPaTYa_PReNSeS 3 293 04-10-2022, Saat: 06:31 AM
  Gitmek mi zor yoksa kalmak mı? eRCi 1 345 04-08-2022, Saat: 07:49 AM
  Sevgili(m) ! Ömrümün varı! Ey hayal! Ey Gerçeğim! MaSaL 3 656 05-01-2011, Saat: 09:52 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Bir Ömür BaşKa Bir Ten’ de Beni (Seni) HayaL EtmekLe Geçer mi? acemhe 1 537 06-29-2010, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:40 PM