:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutulacak kadar az sevildiğime yanarım...
CaNaT
Subjektif olan sevgidir. Herkes sevgiyi farklı yorumlar. Aşk denilen şey ise o sevginin zirvesidir benim bildiğim. Onun içinde sevgi farklı aşk aynıdır bence sevgiye yorumlar her ne kadar farklı olsada Smile Smile
Ara
history
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Subjektif olan sevgidir. Herkes sevgiyi farklı yorumlar. Aşk denilen şey ise o sevginin zirvesidir benim bildiğim. Onun içinde sevgi farklı aşk aynıdır bence sevgiye yorumlar her ne kadar farklı olsada Smile Smile
Sizinle ortak bir noktada buluşamamak talihsizlik.Aşk sevginin zirvesi sanılır,değildir.Geçici bir duygudur,bu yüzden betimlemesi kişiye göre değişkendir,bu yüzden subjektiftir.Sevgide ise kişinin kendisi vardır,kalbe nakşedilmiştir..
Ara
acemhe
bana da cevap verecek mısın ?
Ara
history
♯ ~Tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
peki sen gerçekten SEVDİN mi ki unutulduğunu düşünüyorsun?

Okuyan gözlerine sağlık,teşekkürler.
Ara
CaNaT
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sizinle ortak bir noktada buluşamamak talihsizlik.Aşk sevginin zirvesi sanılır,değildir.Geçici bir duygudur,bu yüzden betimlemesi kişiye göre değişkendir,bu yüzden subjektiftir.Sevgide ise kişinin kendisi vardır,kalbe nakşedilmiştir..

hımmm aşk dediğim gibi zirve değilse o her zaman kullandığımız hadi normal insanlardaki sevgiyi bi kenara bırakalım Allah Aşkına tabiride geçicçi duygularla söylenmiş bişi oluyor senin yorumuna göre. Geçici olan aşk değil kişilerdeki değişen duygu yoğunluğudur. İnsanoğlunun maymun iştahlığından gelir buda tabi
Smile Smile
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Okuyan gözlerine sağlık,teşekkürler.

bu benım sorumun cevabı değil !
Ara
history
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımmm aşk dediğim gibi zirve değilse o her zaman kullandığımız hadi normal insanlardaki sevgiyi bi kenara bırakalım Allah Aşkına tabiride geçicçi duygularla söylenmiş bişi oluyor senin yorumuna göre. Geçici olan aşk değil kişilerdeki değişen duygu yoğunluğudur. İnsanoğlunun maymun iştahlığından gelir buda tabi
Smile Smile
Burdaki yanılgı,Aşk ve sevgi sözcüklerinin anlamlarının dışında kullanılmasıdır.Şöyle bir yanlışda vardır,aşk zamanla sevgiye dönüşür, sevgi varolandır,aşk tabiki kendini yokedecektir.Maymun iştahlılık ise aşkı sevgi sanıp daldan dala konmaktır.
Zevkli bir tartışmaydı ,sabrınıza teşekkürler...
Ara
acemhe
Bana da cevap verdiğin için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum! :kizgin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir ateşim yanarım... CReATuRE 2 338 04-14-2022, Saat: 10:07 PM
Son Yorum: wildfang
  mutsuzum en az senin kadar yanlnızım..... volki 4 556 04-14-2022, Saat: 11:51 AM
  Ne kadar susulacaksa... O kadar sustum... GCLRNFNS 2 341 04-10-2022, Saat: 06:35 PM
  Hayat kadar yalan ?l?m kadar ger?ektik SuPRaDYn 3 353 04-06-2022, Saat: 11:32 AM
  Benden Bu Kadar speedy_girl 11 707 04-04-2022, Saat: 07:40 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 10:47 PM