:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RüyaLarıma GeLme..!
acemhe
Ne çok severdim ben uykuları rüyalarıvirgs.gif senden ayrılana kadar. Hani her gün kısada olsa vedalaşırdık ya sevmediğim kara akşamın sonları oysa sabah gene sen tutup kaldıracaksın beni rüyalarımdanvirgs.gif işte gene de neşeli ayrılırdım senden. Çünkü rüyalarımda buluşacaktık seninle hem de kimselerin görme imkanı olmazdı özgürdük sabahlara kadar.

Ayrılmaya gönlüm öyle razı gelirvirgs.gif rüyalarda bulurdum seni. Sanki gerçek gibi idi sarılmaların öpmelerin rüyalarımı bitiren o kestik gözlerin nefesimi keser uyandırırdı sabahları gene aynı saate sana gelme saatinde.

Ve sen gittin bende bıraktın ellerimi görmüyorum uğrunda öldüğüm o ölüm istediğim gözlerini. Sarılamıyorum ince beline koklayamıyorum çiçek kıskandıran teninin kokusunuvirgs.gif ve saçların derin kokusunu içime çektiğim uğrunda ölsem dediğim rüzgarların dans etmek için daha hızlı estiği saçların yok artık bu aşktan uzak ulaşamayacağım yükseklikte.

Rüyalarımda görmek istemiyorum artık senivirgs.gif ne seni ne kadife teninivirgs.gif ne mağrur gözlerini seviyorum seni hem de çok sözlerini. İçimi yakıyor o sarhoş eden rüyalar artık nedeni ne olabilir.Sabah kalktığımda sadece rüya olacak sadece bir iki saniyelik görüntüler sen tutmayacaksın uyandırmak için dudaklarımı.

Yorgun vücudum dayanamamış bu aşkın ağırlığına dalmışım bir ara rüyalaravirgs.gif Sen varsın karşımda koşup geliyorsun bana Allah'ım bitmesin bu an ne Olur...
Geliyorsun geliyorsun ilk günkü gibi içten sarıyorsun kucaklıyorsun beni öyle sıkı ki nefesim kesiliyor daralıyorum sonra ilk öpüşün öyle sıcak ki Kül ediyor ruhumu ve ilk heyecanım kalbim yok adeta normal bir kalp dayanmaz bu heyecanlara...

Bir keskin soğuk bir an titretiyor benivirgs.gif gözlerimi açıyorum yatağımdayımvirgs.gif bu rüyanın bitmesine sebep olan lanet odamın penceresivirgs.gif açık unutmuşum bana sormadan almış sabah ayazını içeriye yatağıma kadar getirmiş..

Fark ediyorum yastığımdaki ıslaklığıvirgs.gif kan ağlamış gözlerim kızıl ıslaklık sarmış rüyalarımı. Gittiğinden beri hiçbir şey bu kadar yakmamıştı canımı sadece iki saniyelik görüntülerdi rüyalarımı kanatan.

Ne olur sevgili gelme gelme de rüyalarıma rahat uyuyum eski günlerdeki gibi mutlu sabahları düşleyerek penceremdeki çiçeklerin açacağını düşleyerek. Bilir misin rüyalarımda seni görüp sensizlik acım büyümesin diye uyku uyumamayı. Düşün rahat bırak rüyalarımı....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruyalarima giriyor be usta . eRCi 1 628 11-24-2015, Saat: 12:51 PM
Son Yorum: Beyaz
  Gelme !! YasSmin 0 450 06-22-2011, Saat: 05:12 PM
Son Yorum: YasSmin
  Gelme artık yar..Yalvarırım gelme ama gitmede... acemhe 0 363 09-01-2010, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: acemhe
  "git" demiyorum sadece "gelme"... acemhe 4 687 02-11-2010, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: history
  Gidişini tükenmez kalemlerle boyuyorum sakın gelme! acemhe 0 416 12-28-2009, Saat: 08:26 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:57 PM