:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meğer Ne Çok Susamışım Ruhuma Denk Günlere
acemhe
Dün gözlerimin önünden geçip gittin; geçmeyen zamana inatvirgul.gif ötelediğim tüm öfkelerivirgul.gif biriktirdiğim tüm hüzünleri yüreğime yığarakvirgul.gif acı bir hatıranın hatırını bile hak etmeden gözlerimin önünden geçip gittin…

Bir hayaletten farksızdım yanından kaçarcasına gittiğim gece…
Yollara vurup kendimi aldırmadan kalabalığa avazım çıktığı kadar haykırışım geldi aklıma…

Kaç kere kaçmak istedim kendimdenvirgul.gif senin kahkahayla çınlattığın sokaklarda.

Ezilmişliğimlevirgul.gif kendimden utanışımla karıştığım karanlıklarda kendimi kaç kere delirmişliğimin sınırından topladım…

Kadınlığımdan utandım ilk defavirgul.gif ilk defa bu kadar yoğundu nefretim kendimden…

Yüzümü döküp önümevirgul.gif pişmanlığıma sarılıp kalktım ayağavirgul.gif ağlamadım…

Korktum;
Sahipsizliğimdenvirgul.gif kimsesizliğimdenvirgul.gif zihnimdeki belirsizlikten korktum…

Karıştığım kalabalıklardaki yüzler anlamış mıydı sence utancımı?
Ellerimle söküp atmak istediğim yüreğimin deli gibi çarptığını duyan olmuşmuydu sence?

Git artık ömrümdenvirgul.gif gecelerimin karabasanı olmaktan vazgeç.

Gözlerimin önünden geçip gittiğin gibivirgul.gif tüm varlığını al git yaşadığım şehirden…

Senden yana biriktirdiğim tüm özlemlerimi özgür bıraktım artık…
Şimdi tüm tebaasını kaybetmiş bir komutan gibivirgul.gif başım dik ama ne yapacağını bilmez vaziyette geziyorum ortalarda…

Yazdan sonbahara döndü mevsim… Ruhumdaki hüzne inat masmavi gökyüzüvirgul.gif yerini yüzünü dökmeyi bekleyen bulutlara bıraktı.
Ben ilk defa bu kadar ait hissetim kendimi hayata.
Meğer ne çok susamışım ruhuma denk günlere.Meğer ne çok acıkmışım insan yüzüne...

İlk defa hissizleştimvirgul.gif acıyı ilk defa boğdum belki de öfkemde.
Çünkü sen;
Geçmeyen zamana inatvirgul.gif ötelediğim tüm öfkelerivirgul.gif biriktirdiğim tüm hüzünleri yüreğime yığarakvirgul.gif acı bir hatıranın hatırını bile hak etmeden gözlerimin önünden geçip gittin…

Ve ben son defa sadece sözlerimde tekrarlıyorum senivirgul.gif düşlerimde bir daha tekrarlamamak adına…
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dokunma Ruhuma .. ROSE 11 499 04-04-2022, Saat: 11:52 PM
Son Yorum: wildfang
  ..Yakındır bu günlere elveda demem.. acemhe 0 375 07-23-2011, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: acemhe
  Meğer ne çok sevmişim seni. . . history 1 652 12-07-2010, Saat: 08:44 PM
Son Yorum: korkusuz
  Unutmak kolay diyordun ya.. Kolaymış meğer... sıla 11 921 11-02-2010, Saat: 01:08 PM
  Aldanırmış meğer insan yalan sözlere... acemhe 6 569 06-10-2010, Saat: 01:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 05:44 PM