:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüreğine Sağlık Gönül Mahvettin Beni...
acemhe
[SIZE=5]"Canım Acıyor"[/SIZE]

Nedense Bu Cümle Bana Hiç Yabancı Gelmiyor.. Bilirim Gecenin Yanlızlık Kokan Tadınıvirgs.gif Düşlerin Çaresizce Çırpınışını.. Sessiz Çığlıklar Atarsın Yankılanır Gecenin Dibindevirgs.gif Gözyaşlarını Göremez Kimse Yüreğine Akıtırsın.. Ruhunun Anlamsız Çabası Yorar Senivirgs.gif Bunalırsınvirgs.gif Nefes Alamazsınvirgs.gif Kapıyı Çarpıp Çekip Gitmek Gelir İçinden Ama Elin Kolun Bağlanır Kıpırdayamazsın.. Hele Bide Yarım Kalmışlığın Ezikliği Varsa Üzerinde Cehennem Olur Hayat Sana Hem Gecende Hemde Gündüzünde..
Bilirim O Lanet Acının Tadını Her Ne Kadar Sindiremesemde..

[SIZE=5]Oysa Ki;

Kendimizi Küçük Şeylerle Teselli Etsek Bu Kadar Izdırap Çekmeyiz.. Diyelim Ki Özlem Duyulan Bi Aşk Yada Giden Bi Sevgili.. Düşünmemiz Gereken Çok Basit.. Başını Kaldır Ve Gökyüzüne Bakvirgs.gif Gördün Mü ? Ne Kadar Şanslısın Çünkü Onunla Aynı Gökyüzünü Paylaşıyorsun.. Dışarıda Ki Sinsi Havayı Hücrelerin Hissedene Kadar Çek İçinevirgs.gif Aldın Mı Kokusunu ? Onunla Aynı Havayı Soluyorsun.. O Bi Yerlerde Varvirgs.gif Yaşıyorvirgs.gif Nefes Alıyorvirgs.gif Gülüyor Yeri Geliyor Ağlıyor.. O Yaşıyor..

Ama Canını Acıtan Soğukvirgs.gif Dipsizvirgs.gif Karanlık Bi Topraksa; O Zaman Hiç Boşuna Uğraşma Kendini Yıpratma.. Ne Yaparsan Yap Kurtulamazsınvirgs.gif Çaresizliğin Gün Geçtikçe İçine Batarvirgs.gif Büyürvirgs.gif Dağ Gibi Olur.. Ruhun Seni Terk Eder Geriye Boş Bi Beden Bırakırvirgs.gif Anlamsız Ve Hesapsız..

[/SIZE]

Gece yarısı yokluğunun kâbuslarından korkuyla uyanıyorsam
Yetim kalmışçasına
Düşlerimin ortasında sadece sana ağlıyorsam
Anla işte;
Ağladıkça hasretinevirgs.gif gözyaşlarım süzüldükçe toprağa
[SIZE=4]Bir gün sensiz bitip bir sayfa daha ekliyorsam yalnızlığıma[/SIZE]

Yüreğim sızlıyor içten içe
Ve canım acıyor...

Yüreğine Sağlık Gönül Mahvettin Beni...

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,567 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 623 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 774 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 577 04-09-2022, Saat: 12:53 PM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 735 04-08-2022, Saat: 08:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:34 AM