:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O gün, bambaşka bir gün olacak!
acemhe
Ve ben, o gün çok zinde uyanacağım. Havadavirgul.gif yağmur habercisi ağlamaklı bir bulut görmeyecek hiç kimse. Ve hiç kimsevirgul.gif kendisinevirgul.gif üzülmek için bir dert bulamayacak… Her şey dört dörtlük olacak o gün. Ve senvirgul.gif ey kalbimin içindeki! O günvirgul.gif dört bir yanımı saracaksın…

Ve zamanvirgul.gif sanki sana doğru akacak. Bensevirgul.gif seni bulmaya muntazırvirgul.gif hep saate bakacağım. Yokvirgul.gif hayır… Asla sıkılmayacağım. Vakitvirgul.gif seni beklerken bilevirgul.gif keyifle geçecek. Seni beklemekvirgul.gif inan banavirgul.gif en az vuslatın kadar keyif verecek. Seni bulduğumdaysavirgul.gif artık susmayacağım. Hep senin hayalinivirgul.gif hep sana anlatacağım. Eksik parçasını bulmuş gibi olacak varlığımvirgul.gif seni gördüğüm an. Geçmesinin en büyülü sırrını gösterecek banavirgul.gif zaman…

Ve güzelliğinvirgul.gif kalan aklımı da başımda alacak! Merakımı senelerce önce çaldığın gibivirgul.gif o günvirgul.gif kalbimi de çalacaksın. En güzel huyundur bu senin… Yaptınvirgul.gif yine yapacaksın. Gördüğümdevirgul.gif hemen fark edeceğim seni. Ve senin “sen” olduğunuvirgul.gif şüphesizvirgul.gif bileceğim. Daha önce görmemiş olsan da benivirgul.gif sen de arayacaksınvirgul.gif meraklı gözlerlevirgul.gif bekleyenini. Ve göreceksinvirgul.gif beklediğimi... Yokvirgul.gif bu sefer gözlerimi asla kaçırmayacağım senden. Sen de kendini kaçırmayacaksınvirgul.gif gözlerimin önünden. Korkmayacaksın! Bileceksin kivirgul.gif ben “o”yum. Ondan ötürü sana böyle cesaretle bakıyorum…

Hatta bambaşka bir gün olduğunu herkes bilecek! Herkesvirgul.gif bir nedensiz neşe içinde hissedecek kendini… Herkesvirgul.gif ta sabahından gününvirgul.gif ikimizi tebrik edecek. Kuşlar başka ötecek o gün; İstanbulvirgul.gif bir başka İstanbul olacak… Su başka serinletecek bizivirgul.gif tuz her zamankinden farklı bir lezzet verecek. Ekmekvirgul.gif ahvirgul.gif hele o ekmek… Şükrederek böleceğizvirgul.gif paylaşacağız ya onu... Bu yüzden mutluluğumuza en çok o sevinecek!

Tebessüm edeceğiz uzun uzun birbirimize… Hem belki ilk tebessümü de bana bırakmazvirgul.gif sen edersin. Öyle yavirgul.gif ikimizden daha sıcakvirgul.gif daha latif olanıvirgul.gif sensin. Ahvirgul.gif bir ömür beklediğim! Bir tebessümünle benivirgul.gif bin yıl mesut edersin. Bilemezsin asla kıymetinivirgul.gif benim gözümde… Sen tebessüm edincevirgul.gif kalbimin rengi yüzümevirgul.gif yüzümünki kalbime geçer. Ben tebessümüne vurgunvirgul.gif zıpkın yemiş balıklar gibivirgul.gif öylece bakarım. Belki o zaman senvirgul.gif şaşkın halime bakıpvirgul.gif bir tebessüm daha edersin. Bir tebessümünle benivirgul.gif bir ömür mesut edersin...

Konuşurken kelimeler su gibi akacak dilimden. Ne bir şaşırmavirgul.gif ne bir bekleme… Yokvirgul.gif olmayacak… Tereddüt bile olmayacak sesimde. O gün ağzımdan kelimeler hiç oyalanmadan çıkacak... Sesler kaybolmayacak... Kalbimden geçenivirgul.gif kalbimden geçtiği gibivirgul.gif gürül gürülvirgul.gif haykırarak söyleyeceğim:

“Ey bir ömür beklediğim!
Senin bir ömür beklediğin, işte benim.”
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bu Bahar Başka Olacak** MasaL_perisi 29 1,860 04-14-2022, Saat: 02:27 AM
Son Yorum: wildfang
  ::nas?l olacak:: bilgeis 1 317 04-07-2022, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Bambaşka-Kahraman Tazeoğlu ZencefiL 10 1,911 09-16-2012, Saat: 09:56 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Kim Bilir Hangi Yüreğin Mutluluğu Olacak Adın ... MeLeksi 3 575 05-17-2011, Saat: 11:58 AM
Son Yorum: history
  Pişman Olacak birşey kalmadı bana MeLeksi 1 436 12-23-2010, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: PCKoPaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:37 PM