:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni usta gibi işledim yüregime nerde olursan ol!
acemhe
Daha baharımdayken tanıdımvirgs.gif
usta maharetiyle yüreğime işledim seni
Hergün yeni bir masal anlattım yüregime avuntum oldun yoklugundavirgul.giftoydum daha sevginin ne oldugunu aslında daha bilmiyordum ancak sen şu gönlüme gireseye kadar sen geldin gönlüme ben sevmenin beklemenin nedemek oldugunu anladım...Usta oldum bi anda çıraktık daha ögrenecek çok şeyim vardı halbuki..Seni tanıdım ve acınınvirgul.gifhüznünvirgul.gifmutlulukvirgul.gifsevincin ne oldugunu anladım şu hayattın içindeki maskeli insanları gördüm maviliginle sen baharımda tanıdıgım ama ustaca yüregime işledigim sendin sen...
Seninle konuştugum her kelimevirgul.gifheran her dakika yeni bi umut yeni bir mavilik filizlendiriyordu seninle zamanın nasıl aktıgını anlamıyodum heran seni düşünüyodum heran seni yaşıyodum şu zalim hayatta seni yaşamak seni tanımak umutlarım umut eklemek öyle güzeldi ki..ben seni yüregimi işlemiştim kim silebilirdi ki ...!!!

Bigün bi sessizlik olduvirgul.gifuzun koca bi sessizlik mavilikler yavaş yavaş kaybolmaya başladı gökyüzüne her baktıgımda aglamaya başladım kendimi tutamıyordum yoklugun yüregime bir hançer misali saplanıyodu hergün gözlerim seni arıyodu virgul.gifküçük haber bekledim günlerce bi haber iyim kafama dinliyorum yalnız kalmaya ihtiyacım var bu hayattan yoruldum demeni bekledim hep hiç bi cevap yoktum artık hiçbirşeyin tadı tuzuda yoktu sen yoktun ben senden güç alıyodum seninle her konuştugumda yüzümdeki gülümseme katkat artıyodu ama sen yoktun gülüyodum ama gözlerim parlamıyodu sadece gülmek için gülüyodum içim ah içim yaralıydım yapayalnızdım kendimi bi boşlukta hissediyorum yoksun yok...Yaşıyomusun? ne yapıyosun bunları merak ediyorum iyi oldugunu bilmek hakkım degil mi?bilmiyorum bi anda gelen bı sessizlik koca bu boşluk çok zor çok zor....

Herşeyden kaçar gibi ayrıldık veda ettik sessizce suskunca gecenin karanlıgına o sessizliginde gömüldük apansız sustuk aslında konuşacak çok şeyimiz vardı ama susmayı tercih ettik ikimizde sessizliğin bozulacağı anı bekliyorduk..bir iki defa sessizliği bozacak oldum ama öyle güzel susuyordu ki bozmaya kıyamadım..öylesine güzel susup öylesine güzel bakıyordu ki

sol yanımda bir yerlerin göçtüğünü hissettim..

Bu nasıl bir duyguydu ki sessizligi bozmak istemedim ama yapamadımvirgul.gifneden mi çünkü gökyüzüne baktıgımda yıldızlar gözkırptı sanki bu suskunlugu bu sessizligi bozma dercesine kıyamadım bozmadım sessizligi...Artık mavi gökyüzüne bakmıyorum başım önümde geziyorum nereye gidersem geceleri bakıyorum gökyüzüne her kayan yıldızda seni diliyorum allahıma dua ediyorum o iyi olsun ona bişey olmasın diye sessizligin boşlugundayım apansız bir sessizligin derinindeyim sensizim ...

Seni usta gibi işledim yüregime nerde olursan olvirgul.gifişledigim bu yüregimdesin karanlıkta olsa ben küçük bi ışık görüyorum ve o ışıgın yolundan gidecegim belki sana çıkar o ışık seni getir bana ...sensizligin boşlugunda bi karanlıktayım..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 459 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 971 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 841 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 363 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Kanayan yüreğime aldırma... ROSE 19 1,259 04-14-2022, Saat: 08:11 AM