:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 G?nl?k Hayat...
w00w
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walahi bitene kdr okudum Big Grin harika ya oLayLar fiLan ba?Larda senn yerinde oLmak istemezdm w00w Big Grin ama soradan oLmak isterdm (:

Harikas?n?z ger?ekten Allah ay?rmas?n ne diim Wink

o g?nLerden resmde g?rsek ii oLurdu he Big Grin

ilk gece bende olmak istemezdim kendi yerime Big Grin gidi?im olay olmu?tu sena ben ve rauf zor durumdayd?k. kafam ?ok kar???kt? ama her?ey d?zeliyor. hatta annesiyle anne o?ul muhabbetine ba?lad?k neredeyse Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abi Ne Demek Merak Etmedi Kimse Ben ?l?om Meraktan Big Grin

Ger?ekten ?lgin? Bir 3 G?n Ya?am??s?n?z Tebrikler Smile

Umar?m D???n?de G?r?cez SmileSmileSmile

Hay?rl?s? Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AdAmIn1i
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilk gece bende olmak istemezdim kendi yerime Big Grin gidi?im olay olmu?tu sena ben ve rauf zor durumdayd?k. kafam ?ok kar???kt? ama her?ey d?zeliyor. hatta annesiyle anne o?ul muhabbetine ba?lad?k neredeyse Big GrinBig GrinBig Grin

D???n Tarihini S?yl?yorum 24.03.2007 Smile
Ara
ѕqρα кJмя
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilk gece bende olmak istemezdim kendi yerime Big Grin gidi?im olay olmu?tu sena ben ve rauf zor durumdayd?k. kafam ?ok kar???kt? ama her?ey d?zeliyor. hatta annesiyle anne o?ul muhabbetine ba?lad?k neredeyse Big GrinBig GrinBig Grin

zatn olay rauf sen we sena arasnda ge?io Big GrinBig Grin

ama g?zeL bi durum he o durmda olmay? isterdm Confusedmiley9:
Ara
w00w
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:D???n Tarihini S?yl?yorum 24.03.2007 Smile

o g?n ?ld?m do?dum aras? bi?eydim ama ertesi g?n kesin do?dum Big Grin
Ara
AdAmIn1i
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eyvallah kankam okuduk merak?m?z? giderdik ?ok ??k?r sa?ol bizi d???nd???n i?in yanl?z tamamen ger?ek oldu?unu bir dipnot olarak eklemek laz?m okumadan kimse yorum yapmas?n...Okumadan yorum yap?lacak bir?ey de?il bu ya?anm?? bir olay....

t?krler abijim benm =)) bencede hakl?s?n ben ekllim dur Big Grin
Ara
p£r!k!z!
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla kuzimin kankas? ne yalan s?lim ?ok etkilendim ama dilerim ki her?ey her zaman sizin g?zel kaplerinizde birle?ir...mutluluk pe?inizden hi? ayr?lmas?n .....u?runda ko?maya de?ersiniz ikinizde birbirinize.....

t?rklr rosecum... Allah'tan dile?im herkesin mutlu olmas? aminnn
Ara
p£r!k!z!
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Duygular?n? bizimle payla?t???n i?in te?ek?rler arkada??m...
Sana ve Senaya mutluluk yolunda, A?K daima e?lik etmesine diliyorum...
A?k, Sevgi, Sayg? ve Mutluluk dolu g?nler diliyorum sizlere...

amin ada??m amin .. c?mmlemisin... senin de her?ey g?nl?nce ve sonu mutlu olur in?...
Ara
p£r!k!z!
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walahi bitene kdr okudum Big Grin harika ya oLayLar fiLan ba?Larda senn yerinde oLmak istemezdm w00w Big Grin ama soradan oLmak isterdm (:

Harikas?n?z ger?ekten Allah ay?rmas?n ne diim Wink

o g?nLerden resmde g?rsek ii oLurdu he Big Grin

bencede kimse bizim yerimizde olmak istemesdi ilk g?n .. hellede benm yerimde .. ah ibo ben kimse i?in b?le bir ?ey yapmam??t?m ailemi kar??ma almam??t?m.. ilk defa sinir krizi ge?irdim... az kals?n ?b?r tarafa gidiodum bunun nedeni ni sen ii bilion .. yada art?k ertesi sabah hastanede g?r??ecektik =((
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat bir sınav değil mi? yıldız 4 555 04-09-2022, Saat: 04:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayat Sürprizlerle Dolu chatlaq mamaqlı@ 1 556 12-21-2008, Saat: 07:54 PM
Son Yorum: play-54
  sen ölümle hayat arasına çizdiğim mutluluğumdun mehmetkılıc 0 371 05-10-2007, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: mehmetkılıc
  köprü ve hayat mehmetkılıc 0 383 05-10-2007, Saat: 09:29 PM
  hayat Kadar Yalan, ÖlÜm Kadar GerÇektİk::. Melek06 5 655 05-10-2007, Saat: 09:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:25 PM