:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En çok Sevdiğiniz film
evrensel
selam arkada?lar y?llar ?nce "?nceki gece" diye bir fim izliyordum trt de o zamanlar daha k???kt?m saat ge? oldu?u i?in babam filmin ortas?nda televizyonu kapatmam? istedi daha sonra o filmi birdaha g?rmedim acaba ar?ivinde olan varm? ?
Ara
nisanyagmuru_50
slm arkadaşlar yeni bi konu söyleyin bakalım en çok sevdiğiniz ve unutumadığınz film veya filmlerSmileSmileSmile
Ara
MissHayalet
Yeşil Yol..
Ara
aKMeL
eğreti gelin ve son samuray

midnight express (duyarsız kalmayalım lütfen okuyun)
arkadaşlar türkleri aşşağılayan film olan midnight express filmini yalanlayan bir röportaj var şuanda amerikada her hafta 10 milyon kişi tarafından izlenenen bu filmi yalanlamak için youtubedeki bu ropörtaja çok tıklamamız lazım reytingi bol olması lazım o yüzdne herkes reyting versin bu videoya

http://www.youtube.com/watch?v=TweU77cDrgE

arkadaşlar konu dağıtıyorum ama kusura bakmayın bu ükemiz için çok önemli olan bişey lütfen tıklayalım kendim için istemiyorum Smile
hımmmm güzel filmmlerr eee yorum bekilyorumBig Grin
Ara
merdoglu
Er Rayn'ı kurtarmak
Ara
HaLLeDeRiZ
300 Spartali , Prestij ,yüzüklerin Efendisi
Ara
ZeNabiN
Malcom X, Korkusuz, kurtların kardeşliği, yüzüklerin efendisi, 16. Round, yamakasi, kardeş gibiydiler, testere1-2-3, karayip korsanları1-2-3, son samuray, barda

bunlar çok sevip tekrar tekrar izlediklerimin bi kısmı.. daha fazlada var da abartmiim dedimBig Grin
Ara
ZeNabiN
hı hotel ruanda da var...Çağrı da var tabiiii nası unuttum.
Ara
ChoiceMaster
Titanic diorum ben 8 kere izledim ilerleyen zmnlarda tekrar izlemek istiorum, e bu sfer tek başma olmasını istemiorum tbi Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2 Afişli Film ÐŽeşaren 0 960 09-14-2010, Saat: 01:22 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:43 PM