:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ve bennnn
mavi ay
Smile
Ara
soyle
guzel kizsin Smile
Ara
CReATuRE
mavi ay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkesi bir kefetye koymam aslında ama artık bıktım sonuçta böyle oluyo neyse

Herkesi bir kefeye koymam diyosun ama diğer yandan bütün erkeklerden nefret ediyorum diyosun SmileSmile burda bir çelişki var dimi...Her kız yada her erkek bir olmaz herkesin kişiliği ve karakteri çok farklıdır,bazen insanın karşısına sürekli onu üzen kıran yıpratan kişiler çıkar ve herkesi aynı sanar ama durum öyle değildir burda biraz şanssızlıkta vardır , diğer bir taraftada karşısına düzgün karakterli , iyi , dürüst vs...birileri çıkar ve herkesi öyle sanıp güven duyulur...Sanıyorumki ilk dediğim senin için şuan geçerli olan,umarım seninde karşına seni üzmeyen birileri çıkar ve sende artık mutlu olur ve düşüncelerinde biraz olsun değişikliğe uğrarsın Wink

Bu arada seni birine benzetiyorum tv ekranlarından , daha önce seni benzeten oldumu birine ? Ben şimdilik söylemiyim sen söyledikten sonra söyliyim bakalım ilk benzeten benmiyim ?
mavi ay
hımmm bilmem kimse söylemedi ama sen kimi dedin Smile)) bu arada gerçekten dogruyu bulmak çok zor heleki bu devirde o yüzden sabredip beklemek gerek ;=)
Ara
mavi ay
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tek video ile cevap verecem Big Grin

[yt]9oROWVHm64M[/yt]
vvvaaaayyyyyyyyyyy süpeerrrrrrrrrr :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
Ara
CReATuRE
mavi ay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımmm bilmem kimse söylemedi ama sen kimi dedin Smile)) bu arada gerçekten dogruyu bulmak çok zor heleki bu devirde o yüzden sabredip beklemek gerek ;=)

Bu yorumun daha güzel ve olumlu SmileSmileSmile...

Arka sıradakiler dizisinde oynayan Oktay'ı seven zengin bi kız vardıya bilirmisin ? Ben avatarındaki resminden ona benzettim seni...
CReATuRE
............................
mavi ay
hımmm kimse demedi bilmiyorum Sad ben pek benzetmiyorum kendimi ona ama sen benzetmiş olabilirsin Smile
Ara
GeceIşı@kları@
sorun çözülmüş sanırım resim görünüyor....
Ara
riukeen
mavi ay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vvvaaaayyyyyyyyyyy süpeerrrrrrrrrr :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Ne sandın hasbamm :loco:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  emmioğlum and bennnn (''MELTEMİM'') 85 2,618 08-19-2008, Saat: 06:30 AM
Son Yorum: (''MELTEMİM'')
  sıkıldınız belki ama yine bennnn (''MELTEMİM'') 19 917 06-26-2008, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: (''MELTEMİM'')
  işte yine bennnn serdar seboist 6 509 06-13-2008, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: kötü
  işte yinee bennnn ask_melegi_vbulletin3_import6812 59 2,767 03-04-2008, Saat: 02:05 PM
Son Yorum: END PASSENGER
  08 haziran 2007 bennnn.... lazmurat 199 5,527 07-25-2007, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: enes

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 10:29 PM