:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaç şehir var aramızda
acemhe
Hayatımdan gittiğin günden beri..
Sana dair yazılmış cümlelerle dolu yüreğim...
Sensiz geçen her an her saniye ihanetini ilmek ilmek işliyorum kalbime..
Adım adım yürüyorum beni bu şehrin tek başıma bıraktığın sokaklarında...
Paket paket sigara bile
dindirmiyor acımı artık...
Yudum yudum içilen içkilerde artık nafile bu iflah olmaz kalbime..
Sensizliğe küfürler yağdıramayacak kadarda yorgunum artık...
ßelkide kabullenemiyorum hala benim kalbimden bedenimden gözlerimden başka yerleri kendine mesken tutuşunu..Kabullenemiyorum adına ayrılık dediğin bu yenilgiyi bu bitiş sahnesini kaldıramıyor kuş misali
ellerinde çırpınan kalbim..
Sen umursamıyorsun aldırmıyorsun haykırışlarıma kalbime basa basa gidiyorsun avutmuyorsun hiç beni
dönerim demiyorsun bekle demiyorsun...
Kandırmıyorsun bile beni...
İhanetin kadar ağar olamaz hiçbir yalanın madem gidiyorsun hadi yalanlar söyle bana yine kandır beni dönücem de
seviyorum de ne bileyim birşey de avut beni..
Teselli ol nice ayrılıklarla yıpranmış gözlerime...
ßilirim duymuyorsun beni duysanda umursamıyorsun...
Kimbilir kimlerin koynunda sabahlıyorsun...
Kimbilir daha kaç yalanın var sana bakan gözlere söylenmeyi bekleyen...
Ve ben...
Başkasının koynunda ısındığını bilirken sensizlikten içi titreyen ben...Geçicek biliyorum..biticek..dinicek bu kimsesizlik
Bu şehrin her kaldırımından silicem izlerini..Sanki hiç uğramamışsın gibi bu kente yok sayacağım seni..
Sebebim olamıcaksın...
Yakanım olamayacaksın...
Ölümüm olamayacaksın..
Ve bu şehir benimdi zaten sen hep misafirdin.....
Ara
acemhe
Aklıma gelen bütün yalnızlıkların köşelerine baktım, hiçbirinde aşka rastlamadım. Kendimi denedim yeniden ve her seferinde tek başına kaldım.
Limanlar buldum sığınacak, birkaç gece saklandım sonra fırtına vurdu karaya. En çok orada savunmasızdım, o yüzden en çok o kollarda parçalandım.
Yenilenip güçlendikçe, ayağa kalkıp denedikçe, sürünmeden yürüdükçe daha çok düşman kazandım. Dostların azalışını gördüm, arkadaşlıkların nasıl hırpalandığına şahit oldum, aldatıldım, kandırıldım, acıtıldım. Ancak hiçbiri aşkın ihaneti kadar iz bırakmadı kalbimde!
Gecenin o karanlık yüzüyle komşuydum, yan yana oturdum. Çıtırtıların tenimi ürperttiği koyu ve siyah akşamlarda, yorganın altına saklanmadım; kalkıp sese yürüdüm, yüreğim çılgınca çarparken. Belki de o yüzden güçlendim, o yüzden yalnızlaştım.
Senin gibi sevdiğim yüreklerde yanıldıkça, kendimi daha iyi tanıdım. Denediklerimle kırıldım, ezildim, yontuldum ama sonunda şekil aldım. Acılarımla piştim, kavruldum ama lezzet kazandım.
Gecelerle büyüdüm sayılır, gündüzleri kimsesiz bıraktım. Hiçbir sesin duvarları kırıp geçemediği ıssız yatak odalarında, yalnızlığımla seviştim. Soğuğun bedenime işlediği, güneş görmeyen yerlerde nefes aldım.
Ben gecelerde büyüdüm. Şimdi gündüzlerin düşüyüm. O yüzden güçlü, dimdik ve onurlu kaldım. Geçtiğim yolda pek çok insan gördüm, uzak durdum, tanıdım, tokalaştım. Hepsinden bir parça aldım, aklıma, gönlüme yazdım.
Ben gecelerde yaşadığım sancılarla olgunlaştım, şekil aldım. Şimdi geri dönmek istiyorsun ama meraktan soruyorum. Sen hangi gecedeydin, seninle hiçbir karanlıkta karşılaşmadım?
Candan Ünal
Ara
acemhe
özledim seni
dilim yok desede
kabul etmiyor ki yüreğim
senin için akan gözyaşlarım
seni sarmak isteyen kollarım
ve sıcaklığını hissetmek isteyen avuçlarım
dizlerine yatmak isteyen başım
senle yürümek isteyen ayaklarım kabul etmiyor...
Ozledim seni
öyle delice hemde
hiç bir şey umurumda olmadan..
özledim seni
Boğazıma düğümlenmeden bir yudum su
içtiğim gün kadar özledim seni......
"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara
onaç
çok guzelmis
Ara
history
Kiminle,,,işin espirisi tabi,çok güzeldi,teşekkürler.
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kiminle,,,işin espirisi tabi,çok güzeldi,teşekkürler.

??
Ara
acemhe
Şimdi gökyüzü

başkalarına mavi...
Ara
acemhe
Korkma seveceğin birisi mutlaka çıkar.
Yoksulluk gibi, hapislik gibi ölüm gibi, doğum gibi, mutlaka aşkta kapını bir kerede olsa çalacaktır.
Ondan kimse kaçamaz.
Ayrıca aşkı şu ana kadar kim tarif edebilmiş ki.?

Hepsi bir kader ve kısmet meselesi..
Aşk'a gelince anlatılacak değil yaşanılacak kişiler lazım.

Aşkın yasası yoktur.
Bir gün hiç beklemediğin bir anda çıkıverir karşına.
Aşk kendi yasasını kendi koyar.
Sen hiç duydun mu yasal aşk diye birşey?
Varsa bile en sıkıcı olan yasal aşk değil midir?
Aşk bir şaşırma durumudur, alışkanlık haline geldiği zaman aşk da yok olmuştur.
Ara
acemhe
Eğer kader bizi kavuştursaydı, ölene kadar mutlu mesut yaşardık. Gel gör ki; bitmiyor çilesi ne gündüzün, ne gecenin, bizi yan yana koymazlar ve sevdiceğim…

Nice zaman sonra aklıma geldi yine beni kollarına nasıl sarıp sevdiğin, çok özlemişim, herkes sıcacık yorganının altında uyurken, ben bir cam kenarında seni düşünmekteydim, sadece bil istedim.

Hiç bitmedi aslında sana hasretim ama kime söyleseydim? Dün gece gözlerine baktım ya o anda içim titredi, seni doyasıya öpmek istedim.

Nasıl hasret kalmışım sana, suya hasret dudaklar gibi… Elimi uzattım ya, çekip alsaydın keşke kollarına, yemin ederim o an ölebilirdim.

Şimdi yine aklımda gözlerin, sözlerin, kolların, kokun, ellerin… Sana ait her şeyi kaldırıp ortadan içime saklayasım var ama neyleyim ki çaresizim…

Şimdi tutsan elimden, “yürü gidiyoruz” desen, hiç sormam sana nereye diye, ömrümü koyarım ortaya düşerim peşine. Bırakırım ne varsa geride, umurumda olmaz dağ başında yaşamak veya kimsenin bilmediği bir yerde….

Sen sadece tut elimden, götür beni bir geceye, içinde beni seven kalbin olsun, bir de kulağıma fısıldayacağın iki kelime… Sadece sessizce "seviyorum" de… Ölüm de vız gelir, sen beni sevdiğinde…
Ara
acemhe
Gittiğinden beridir,
Asıyorum her gece
Paltondan biraz uzağa cesedimi!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ♥♥♥♥♥♥yas Tutsun Bütün şehir♥♥♥♥♥♥ ROSE 18 528 04-12-2022, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Birak Sewdigimi Ey Uzak Sehir ÇiLeK 3 357 04-10-2022, Saat: 08:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu şehir Ve Sensizlik........ ROSE 8 926 09-22-2015, Saat: 04:04 PM
Son Yorum: Beyaz
  Bir Şehir, Bir Kadın.. İstanbul mu Senin Adın..? SeRDİD 2 738 01-29-2014, Saat: 09:20 PM
Son Yorum: onaç
  Yaban(cı) Aşk // Şehir... acemhe 3 493 06-22-2010, Saat: 12:17 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:19 PM