:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaç şehir var aramızda
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
eyw yürekten vuruyon hep ßeni yaw Sad
Ara
acemhe
2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif

Artık senli hayallerle ısıtmayacağım yüreğimi. Derinlerimde bir şeyler acıtmayacak benliğimi. Dilimden bir türlü düşmeyen ismini ise hiç duymayacak kulaklarım. Ağlamayacağım hatırlatıpta gidişini.
[SIZE=7]Artık özlemeyeceğim seni...
[/SIZE]

Hadi şimdi git! Yolun açık olsun sevgili.Hadi durma git! Umutlarımın katili.Gönlümün hakimi müebbet hapse mahkum edecek sözlerini.Vicdanınaysa söze hacet yok lakin kendi karar versin şimdi...

Zaman yaralarımı sarmak yerine tuz basacak belki.Sakın üzülme gençliğimin güle benzeyen dikeni.Bakışların aldatamayacak sevgimi.Kan dökmeyecek yaşlarım ardına bakmadan gidişine...

Söyledim ya sevmeyeceğim kömürden daha kara gözlerini.Hele ki yalanlarını hiç hatırlamayacağım.Evet,beraber düşlediğimiz o rüya gelinliği de giyemeyeceğim.Üzeri tutamadığın sözlerle kirlendi...

Senin olamayacağım ve kimsenin nihayetinde.Merak etme zamanla unutursun el ele körfezin sularına serdiğimiz şiirleri.Unutturur elbet bir başkası utangaç,masum buselerimi.Sen darmadağın anılarımın sitemi.Perişan gözlerimi de al yanına çünkü görmeyecek senden başka kimseyi...

Kalbimi de al ellerimle birlikte.Senden başkasına dokunmayacak,senden başkasını sevmeyecekler.Ama unutma rüyalarımın çirkin süprizi.Biz bundan sonra seni de sevmeyeceğiz ki!...

2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif2ff4b490ha5.gif
Ara
acemhe
flores243.gifflores243.gifflores243.gifflores243.gifflores243.gifflores243.gif

Islanıyorum,denizin üzerinde martılar uçuşuyor . Küle batırılmış tenlerinde yağmur kokusu.
Dalgaların kat kat yükseldiği bir ummanla boğuşuyorum . Bulutların makyajı akıyor içime , ve ben yüzümü ayrılıkla yıkıyorum.
Yolların saçlarına yapraklar yapışıyor , karıştırıyorum geceyi suskunluğun ertesinde , ufkadalıyorum.
Bastığım kumsalda deniz iyot karıştırıyor ruhuma.
Acılarıma ayaklanıyorum.
Seninle başlıyorum zamanın diğer yarısına.Kapıların ardında yanan ışıklardan bir hüzme oluyorum dudaklarına.
Sadece izi bulunmayan bir hasret kalıyor bana , ucu yanık elektronik postaların köşelerinden.
Dalıp gidiyorum yosunların kimsesizliğine . Sanki hiç olmamış gibi balık oluyorum.
Yüzgeçlerimde oksijen baloncukları dans ediyor . Yeryüzünü göremiyorum . O masmavi rengi , sanki artık hiç tanımıyorum.

Ne okuyorum sonrasında , nede yazabiliyorum aşkı sana. Sen anlatıyorsun bana , ben iki elimi bırakıp yangın yerinde , yani yüreğimde hiç yazmayan bir kalemin
alışılmadık gölgesinde , sana çoğalan düşlerimle seni dinliyorum.
Sevmeliyim diyorum seni aklıma zıpkın gibi girdiğin uzaklardan . Görmeliyim diyorum . Daha çok içime çekebilmeliyim seni . Derken ucu bucağı sınırsız bir okyanus
sessizliğinde seni buluyorum . Sor beni yalnızlığa diyorum . Daha önce yazdığım gibi . Anlatsın kaç iklimi sırtımda taşıdığımı sana . Bilmezsin biliyorum.
İlmek ilmek saçlarına dolanan yıldızlara bakıyorum . Göz kırpıyorum belkide sana . Bir yanda yankısı vücuduma mimlenen derin bir sabrı tırnaklıyor gözlerin,
diğer yandan uğultusu başımdan hiç eksik olmayan rüzgarlarına tutunuyor ellerin.
Hiç bulut olurken gördünmü sen beni.
Güne uyanan sevinçlerini kumlara bıraktınmı yakamoz parıltılarının peşisıra.
İskele ayaklarına yaslanıp çaresizliğe verdinmi yüreğini.
Denize karşı,
Hiç deniz oldunmu sen benim gibi.

Günün en sakin zamanlarında hoyrat bir alışkanlığa terkettiğim hatıralarımı çalıyorum aşktan yana . Serenad öykünmelerinde paranoya kurgularına gömülüyor tutkularım . Bir varım bir yokum . Yokluğunun çoğuluyum.
Özlemek sol yanımda ağrısı dinmeyen bir yarayı deşiyor hesapsızca. Çekip vursalar beni bu saatten sonra , yinede illaki sen diyorum.

Dalgalar yüzümde yıkıyor suskunluğun kalelerini . En olmadık anda tutuyorum kendi ellerimden sana geliyorum.
Varmısın diyorum , varmısın yalınayak koşmaya hayata . Cam kırıkları ile kaplanıyor hayallerim . Varmadan daha sabaha.
Eski bir evin çatı arasında tozlanıyor ışığın avcundaki silüetler.
Kitaplar bir kaldırılıyor , bir çıkarılıyor aşk adına . Şiirler bir yazılıyor bir siliniyor sevdaya infaz edilen uykularına.
Nefes nefese kalıyor yüreğim . Neon ışıkları altında tenime bırakılan suskunluğun peşindeyim.
Yeryüzünü terkediyor gençliğim ve denizde balık olmayı bekliyor sendeki düşlerim.
Külbastı bir martıya yem olmadan,
Belkide bu son dileğim.

flores243.gifflores243.gifflores243.gifflores243.gifflores243.gifflores243.gif

Ara
acemhe
showletterln7.gif
Günışığım
Seni Özledim ben..Nedir sana olan bu sevgim...Hic bitmeyecek hic sona ermeyecek..herseye ragmen seni sevmek..Adını bile bilmiyorum bu sevdanın..Tutku degil ki bu bir gün sona ersin..Aşk degil ki bir gün bitsin..Seni bu dünyalık sevmiyorum..Bu alem gecici belki de seni canımdan öte seviyorum..Belki de seni bu dünyada bir daha göremiyecegim..Kollarına sarılıp doyasıya koklamayacagım ama [SIZE=6]seni Cennetin en güzel köselerinde bekliyorum..Günahlarım icin yandıktan sonra sana kosacagım...Belki de nefes nefes kalacagım canım..Terleyecegim..Ayaklarımdan dermanım kesilecek....Pes etmek yok diye kendime teselliyi senin gözlerinle verecegim..Sana böyle baglanmısım ki zincir degil ki kırasın..Bir mutluluksun belki de ...Her bekleyiste daha cok artan.. Her nefeste daha cok sevdaya yanan..Belki de yazdıkca sevgini daha cok mutluluklara dökülen ask bu...İki kisilik bir sevda bu...Özleminde daha cok sevilip herseyine kabullenme arzusu bu...Duruyorum bir an gözlerim seni arıyor.Bulutlara kafamı cevirip senin gözbebeklerini hatırlıyorum...Gökkusagının her rengine seninle yasadıgım tüm mutluluklarını, yarınlarda dogacak günese ise senin kalbine yazdıgım tüm umutlarımı bırakıyorum...Belki de ressam oluyorum..her figüre resmini cizebilmek..Ama maalesef ellerim bir ressamın nazeninliginde degil..Ben sadece sevmeyi becerebiliyorum...Sevildigim kadar sevmeyi kendime borc addediyorum...Saran korkulara karsı senin sevdanda yasadıgım mutluluklarımı sunuyorum...Canım benim..Ruhun icindeki mantıkla kalbimdeki Sevginin tam ortasında senin umutlarındayım..ictigim her caya senin tatlı yüzünü, dar sokaklarda yüzü umuttan yoksun cocuklara senin tatlı sen yüzünü gösteriyorum..Belki de senin mutluluklarında yasarken ben hüzünlerim unutuyorum...Sevmeyi , severken beklemeyi ögreniyorum...Satır aralarında nefesim tutup senin sevdanı icime cekiyorum..Ta cigerlerime cekiyorum... [/SIZE]

[SIZE=5]Seni seviyorum kelimesinin ifade ettigi tüm anlamlara yüklüyorum ismini...Yasadıklarımı kalbime görebilirsin..Yasadıgım su anı ise gözbebeklerimdeki ısıltılarda hissebilirsin..Yarınlarımda seninle yasabilecegim mutlulukları ise avuclarımda saklıyorum orda bulabilirsin...Öyle candan seviyorum ki sesindeki güzelligini her gün duymak; sevdanı her siirin sonuna sıgdırabilmek..Tek kelimeyle bitmeli sana olan askimin siirleri...Bir kuru tesekkür sunamam sana bunca yasanmıslardan sonra..Sana en büyük hediyem seni bir ömür boyu sevecek bir kalbi veriyorum...Sende yasasın bundan sonra...Seninle nefes alıp senin sevdana kürek ceksin..Acılarında seninle aglasın..Gülümsediginde seninle nese sacsın etrafına...Belki de sıradan bir kac kelimedir yazdıklarım..Belki de yazdıgım her bir harf farklı degildir digerlerinden...herseyi farklı kılan yazdıgım her satırda sevgimi umutlarımla yogurup senin sevdana armagan ettim .Sevdigimi söledigimde biraz yüzüm kızarır, mahcuplugun kırmızı tonunda senin tatlı buselerin vardır..Seni seviyorum canım benim..Niye seni seviyorum diye sorarsan...Sen benim hayatım boyunca bekleyip mutluluklara beraber kostugum canımın yarısısın..Ömür boyu gelmeme ihtimalinde bile sevecegim seni...Belki de bu gece bir nefes kadar yakın olacagım...Nerden bilebilirsin ki..Ben canındayım bebegim....Seni herseyinle seviyorum..kalbimin en güzel sultanı..İlk ve son sevdigimsin... Korkuyu emziren gecemdeki en parlak yıldızım, günümdeki aydınlıgım ve yarınlarımdaki günışığım benim

[/SIZE]
showletterln7.gif
Ara
acemhe
etoile12dr8.gifetoile12dr8.gif

Gözleride uyku ben olsaydım geceler boyunca.

Dudaklarında gülüş, aklına takılan soru, hatırandaki son türkü, elinden düsmeyen sigara, içine cektiğim hava olsaydım rahat ve temiz...
Su olsaydım serin serin dudaklarına değen, ekmek olsaydım mis gibi,
acıktığın zaman
Işık olsaydım benimle görseydin.
Çektiğin cile olsaydım şikayetsiz.
Oynadığın oyun, beklediğin müjde, bulduğun değilde aradığın olsaydım, arzuladığın değil de arzun olsaydım.
Bir şey olsaydım işte, anlatamadığım
Sende başlayan.
Sende biten ve yanlız sende kalan...

etoile12dr8.gifetoile12dr8.gif
Ara
acemhe
40477768ov4.gif40477768ov4.gif40477768ov4.gif

Bugün sana üşüyorum, içimde sessiz çığlıklar ardı ardına kopuyor, arzularım yoklukla öpüşüyor. Bütün geceleri sabahlara bağlıyorum, senin bana ağlayışını hatırlıyorum, her sevişmemizden sonra sen bana sırtını döner ağlardın, ben niye ağladığını her soruşumda sen sadece bilmiyorum derdin ve ben kendimi her soruşumda suçlu hissederdim.

[SIZE=5]“Sen kendini suçlu hissettiğin için ağlıyordun , sen ağladığın için ben kendimi suçlu hissediyordum.” [/SIZE]

Şimdi yoksun ama ben hala kendimi suçlu hissediyorum, belki de suç seni benden ayıranda ama bunu sende bende bilmiyoruz.
Şimdi yoksun; her telefon çalışında sen olmadığını bile bile telefonu ben açıyorum, ne olursa olsun dönmeni hep istedim, her sevişmemizden sonra ağla, teninde başka tenin kokusunu getir ama dön.

Her gecemiz gizli bir günahtı kendimizden habersiz, olup biten her şeye rağmen biz günah ağacının birer meyvesiydik ama sen hep ağlıyordun, Ah! Niye ağladığını bir bilsem, niye gittiğini ve gidişinden sonra dönmek istemediğini, Ah! Bir bilsem.
Bıktım, öylesine bıktım ki önünde diz çöküp sana “git eğer başka biri varsa ve seni ağlatmayacaksa ona git, beni terk et, yeter ki ağlama” ama ben bunları söylerken bile sen ağlıyordun.

“Siz hiç sevdiğinizi başka birine gitmesi gerektiğini söyleyecek kadar sevdiniz mi?”

Umutsuzum ve bugün sana üşüyorum, uzaksın, uzaklığın içimi üşütüyor, yokluğun içimi kanatıyor. [SIZE=5]“Birini unutman gerekiyorsa başka birine sığın” bunu sen söylemiştin bana, senin teninin kokusunda başka hiçbir tenin kokusunu solumadım, hiç kimseyle göz göze gelmedim çünkü seni unutmak istemedim, sen benim vazgeçilmezliğimsin, yüreğimde sana ait bir şeyler var ve yaşadığım sürece var olacak. Bugün sana üşüyorum çırılçıplak bir yürekle. [/SIZE]

40477768ov4.gif40477768ov4.gif40477768ov4.gif
Ara
acemhe
28742747ps5.gif60356307ev4.gif28742747ps5.gif60356307ev4.gif28742747ps5.gif60356307ev4.gif28742747ps5.gif60356307ev4.gif28742747ps5.gif60356307ev4.gif

Böyle sana bi adım kadar yakın olup dokunamamaktansa..

Kilometlerce uzakta olmayı ama içinde barınmayı yeğlerdim aşk..

[SIZE=4]Ahh aşk..
[/SIZE]

Neden hep en olmazlarda çıkıyorsun karşıma?

Ahh aşk gitme bu defa nolur gitme onun içinde barındır beni..

Öyle bi düşürki beni içine o yangına birtek ben su olabileyim..

[SIZE=5]Dur önüne onun aşk !
[/SIZE]

[SIZE=5]Bensiz atamasın bi adım bile..
[/SIZE]

Beni görüpte yüzünü çevirmesine izin verme..

Ben onsuz sana varamam bida aşk..

Biliyorum o giderse sende uğramazsın bir daha benim olduğum yerlere..

[SIZE=7]Aşk ! bizi terketme..
[/SIZE]

Onun korkularını yenmesine yardım et !

Ben çok güçlüyüm de ikinizede yeter gücüm her zorluğu aşarsınız de !

Yardım et aşk madem geldin kapıma kadar getirdin onuda

nolur gitmesine izin verme..

[SIZE=7]Ben onsuz bir hiçim..
[/SIZE]

O olmazsa sönmezki benim ateşim..

Kim beni önemserki ondan başka..

Kim sarar yaralarımı..

O benim olmazsa..

Üç harf bi ömürsün aşk..

Yazılışın kısa anlamın derindir..

Dur aşk

[SIZE=6]Bu defa gitme..
[/SIZE]

[SIZE=7]Sen aşksın.
[/SIZE]

Sende imkansız olurmu ki?

28742747ps5.gif60356307ev4.gif28742747ps5.gif60356307ev4.gif28742747ps5.gif60356307ev4.gif28742747ps5.gif60356307ev4.gif28742747ps5.gif60356307ev4.gif
Ara
acemhe
2s15gqr.jpg
Ara
acemhe
kalpler8aa.gifkalpler8aa.gifkalpler8aa.gifkalpler8aa.gifkalpler8aa.gif
[SIZE=5]
'Benimsin
Sandım..
[/SIZE]

Anlamsız kaldı siirler çok zaman..Romanını yazacaktım askımın..Yasaklımın hikâyesi.
Anlatacaktım bir tanesini gözbebeğimin
Yüreğimin damla damla süzülen
Büyüyen kızılını.
Yürüyen sızı’sını ardımdan her adım da..

Nasıl da vuruldum kanatlarımdan?
Nasıl da döküldüm an be an?Viran viran sürüldüm.Kovulduğum oldu gülüm kendimden
Dirildiğim zaman zaman yeniden..Zehirden ötesi yutkunduklarım..Uykularım bölük pörçük..Korkularımsmiliv.gif deli uçuk..Tortularım pelte...Gün olur elbette çözülür sandım an yakında...

Şavkını kıskandım dolunay’ın her gece
Yıldızlara kurşun attım delice.Göğü simsiyah donattımsmiliv.gif maviyi sürdüm
Sürgündüm karalara..Köz bastım yaralara
Dağlara isyansmiliv.gif isyana hüküm..Hükmüme sen düştün..

Şakağıma sen dolandın her akşam
Şafağıma hüzün..Gözlerin de süzülür sandım tan vaktinde..Aktı günlersmiliv.gif yağmursmiliv.gif çamursmiliv.gif doluyla..Onurla taşıdı diz kapaklarım gövdeyi..Onunla kapandı gözkapaklarım..Onunla yardı geceyi.
Her heceyi ona düştü suskun dil..Gitti din iman çok zaman..Çöktü buhran üzerime
Küserim de tüm hayatasmiliv.gif ona asla..Son takas ta ömrümle..

Ölümle biter ask tasmiliv.gif başta sen kaldın...

Her yaşta kandımsmiliv.gif bir baska sandım
Başa sardımsmiliv.gif en başa.
Taş’a koydum yüreğimi ya sabır bildim
Tek kabir bildimsmiliv.gif mekânı sevdamın
Endamın toprak.
Bir damla su bırak çiçeklerime
Bir dal kızıl
Bu sevda bizim sevdiğim
Bu mezar bizimsmiliv.gif elimle kazdım
Gelirsin sandım..gelirsin..derdimsin[SIZE=6]
[SIZE=6]Benimsin hepsmiliv.gif beterimsinsmiliv.gif yeterimsin!..[/SIZE]

[/SIZE]
kalpler8aa.gifkalpler8aa.gifkalpler8aa.gifkalpler8aa.gifkalpler8aa.gif
Ara
acemhe

Bir ses değildi beklediğim, yada çığlık..

Yada belirgin bir şey değildi bu gece ki uykusuzluğumun nedeni..

Bir fısıltı beklemekte yüreğim uzaklardan..

Bir ışık belki,

Belki küçücük bir gülümseme senden gelecek olan benliğime..

Ama ne olursa olsun seninle ilgili…

Ne olursa olsun senden…
8878mk0.gif
Uzak diyarlara yol alırken sen ,
Yargısız infazlara kurban ettiğim yüreğimi kan revan içinde attın bir göl kenarına…
Balıklara yem olan bir hiçliğin içinde kaybolmaktayım şimdi..
Ve beklemekteyim.…
Evet sadece beklemekte.
Hadi bir fısıltı yeter yeniden canlanmama ,
[SIZE=4]Bir ses değil..
[/SIZE]
Diyorum ya, yada bir çığlık..
[SIZE=4] Ufacık bir esinti gelsin yeter senden bana sebepsiz..
[/SIZE]
Bir gariban şarkının içine gizle mesela umutlarımı
Ve yolla bana bulunduğun ülkenin denizinden şişe içinde yüzünde gülümseyişin.
8878mk0.gif
Yar…
Sadece bağırsam sana böyle…
[SIZE=5]Yarrrrrr….
[/SIZE]
Desem duyar mısın gittiğin yerlerden sesimi?..
Duyup ta fısıltılarla karşılık verir misin yüreğime sevgili?

Yar,
Özler misin sen de benim seni özlediğim gibi?
Ah ne çok sevmişim halbuki yüreğini..
Ve ne çabuk kaybetmişim sahip çıkmam gerekirken yüreğimi…
8878mk0.gif[SIZE=7]

Hadi bir fısıltı gönder n'olur,

[/SIZE]
N'olur hafif bir esintiye emanet et gülümsemeni..
Kokunu yolla bana,
Yolla ki bileyim senin de özlediğini beni…
Yarım kalmış ruhum bilsin, seninde eşlik ettiğini…

Her bir şeyim tamken yaşamda, sen yoksun ya her şey yarım hayatımda…
Ve ben infaz ettiğin yüreğimin başında özlemekteyim seni sevgili..
Her özlediğimde yanmakta canım ve her yanışta daha fazla özlem doldurmakta yüreğimi…
8878mk0.gif
Ve…
Ve, bir ses değildi beklediğim, ya da çığlık..
Yada belirgin bir şey değildi bu gece ki uykusuzluğumun nedeni.. [SIZE=5]Bir fısıltı beklemekte yüreğim uzaklardan..
[/SIZE]

"Ben senin devamın olmak istiyorum"...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ♥♥♥♥♥♥yas Tutsun Bütün şehir♥♥♥♥♥♥ ROSE 18 528 04-12-2022, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Birak Sewdigimi Ey Uzak Sehir ÇiLeK 3 357 04-10-2022, Saat: 08:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu şehir Ve Sensizlik........ ROSE 8 926 09-22-2015, Saat: 04:04 PM
Son Yorum: Beyaz
  Bir Şehir, Bir Kadın.. İstanbul mu Senin Adın..? SeRDİD 2 738 01-29-2014, Saat: 09:20 PM
Son Yorum: onaç
  Yaban(cı) Aşk // Şehir... acemhe 3 493 06-22-2010, Saat: 12:17 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:43 PM