:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yetişemedim sana..:(
kı@ymı@k=)
Uğurum özledim seni kardeşim.. Hayatımda tanıdığım en güçlü insandınn.. hep özendim sana küçücük bedeninle çook savaşlar kazandın.. çok zorluklar atlattın en güzel yanıysaa hiç bi zaman şükretmeyi gülümsemeyii bırakmadın.. seni özel kılanda buyduu sanırım dünya meleğim.. 10 gün boyuncaa bi tepki vermeni bekledimm her gün geldim bi haber olsunn güzel olsunn hayatımdan hiç gitme istedim.. son gün gelmedimm haber geldii çıktı dediler Smile odasına döndü dedilerr.. hayatımın en güzel günüydüü ve sana tekrar imrendimm. kurban bayramı geliyoduu ve bayramdan önce seni görmeye gelicektik. bayramdada sen gelicektin evine huzur neşe getiricektin. çarşamba gidelim dedikk ablan dediki sınavım var perşembbe gidelim. herşeyi ayarladık uğurumm buluşma saatimiz felann konuştuk herşeyi. sonrada uyuduk herkes gibi. sabahh telefonla uyandık. aklımaa ilk sen geldinn. ablam açtmıştı telefonu sonrada sıkıca sarıldı bana.. anladım o ann hayatımın en kötü şakası yapılıyordu. yada ben şaka olsun istiyodum.. yetişemedim sana kardeşimm.. göremedimm seni son kez.. duyamadım bana merviş deyişini.. sonbahar kış ilkbaharr zatenn hep hastanedeydinn o yüzden 5 ay olmasına rağmenn seni hastanede diye düşünüyorum.. yaz gelince nolucak kim kapıya gelipp hadi mervişş çıkında oturalım dışarda muhabbet edelim dicek.. kim gecenin bi yarısı halay çekicek eğlendiricek bizi.. kim neşe kaynağımız herşeyimiz canımızz kardeşimiz olucak.. şarkıda geçiyor ya dolduramaz boşluğunu ne ana ne kardaş.. işte öylesin uğurum sen.. hayatımda 10 yıl kimseyi kaybetmedim.. sense çok acıı biir şekilde çektin gittin hayatımdan.. özledim uğurum senii ummadığın kadar.. hayatımdaki en ağır keşkesin benim için.. keşkee ben ölseydim kardeşimm sen hepp yaşasaydın..
Ara
riukeen
üzülme canım banada yetişemicen Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
bilmem ona üzülürmüyüm..
Ara
riukeen
yazmadm varsay xD
Ara
Hasretiim
Basin Sagolsun Canim.. Mekani cennet olur insallah..
Üzülme demek simdi sacma olur..
Allah sabir versin
Ara
CReATuRE
Mekanı cennet olsun...Allah sana ve sevdiklerine sabır versin...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haykırıyorum Sana Eyy Hayat..!! Orhan-38 0 723 04-09-2012, Saat: 02:46 PM
Son Yorum: Orhan-38
  Uyan Ey Müslüman Gafletten Sıra Sana Gelmeden.! duyqushh 13 1,039 01-21-2009, Saat: 10:18 PM
Son Yorum: duyqushh
  Usescrt aşığım sana.. Chatlak 29 1,892 03-09-2008, Saat: 01:02 PM
Son Yorum: usescrt
  AşıÄžım Sana..! €BeRimSin 11 1,373 01-02-2008, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Yazık ki ne inanmışım sana (...) Sevda RenGi 5 617 12-27-2007, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:04 PM