:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evli Sevgili ...!
nazan
fdfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
riukeen
öyle sakatlara bende denk geldim üzülme dost... allah islah etsin demekten başka birşey gelmez elimizden

ilk aşk demişken benimki şimdi başkasının.. Big Grin ne üzülüyosun Big Grin
Ara
nazan
.....................................
riukeen
nazan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen ama işte unutmak neden bu kdar zor Smile belkide kendime kızgınlıgımdır unutma muhabbeti...! Smile hadi aşk doktoru nerde Smile

unutmak gerekmiyorki derdin ne unutmakla unutmamakla.. unuttunmu unutmadınmı diye merak eden kaç kişi olabilirki.. olsada bizi ne ilgilendirirki..
Ara
nazan
....................................
riukeen
nazan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen yanls anladn ben sadece fikir almaya calısıyorum... basından aynı olay gecmis birisi olabilir sewmis unutamamıs ama en sonunda mutlu olmayı basarmıs birisi olabilir... o kisiler bana fikir werirler yoksa zaten yazmazdım buraya...aşk doktoru deilmi buranın adı bende soruyorum bi ayrılık yasadım nasıl unuturum ? bu kdr basit..

bir bardak soğuk su iyi gelir.. reçeteye gerek yok
Ara
nazan
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir bardak soğuk su iyi gelir.. reçeteye gerek yok
bnm soquk suya ihtiyacım yk sana afiyet olsun ... ayrıca herseye karısma isine bak !
riukeen
nazan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnm soquk suya ihtiyacım yk sana afiyet olsun ... ayrıca herseye karısma isine bak !

Tavsiye istedin verdik.. xD ne asabisin.. soğuk su iyi gelir işte iyilik yapıyoz adamın dediğine bak ya Big Grin
Ara
Hasretiim
Biz anlatsakda senin acin gecmez güzelim.. Sunu sunu yap unutursun diyemeyiz öyle bisey yok. Gercekten sevdiysen unutamazsin zaten sadece zaman gectikce bu duruma alisirsin kabullenmeye baslarsin..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sevgili geri dönerse:S:S meervee 15 1,651 11-13-2008, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: play-54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:22 PM