:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emrem ve Duygum Taze Çiftler Kürsüye Bekleniyorsunuz ..
kı@ymı@k=)
Hayırlı olsun Allah mutlu mesut etsin. Başkalarından alınan tüm mutluluklar birleşip sizin olsun inşallah Smile aman altında kalmayın.. saygılar.
Ara
sıla
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimsenin benim özel hayatım hakkında yorum yapma gibi bi olanagı yoktur.. iyi yorum yapana da kötü yorum yapana da tesekkür ediyorum... yanımda olan belli naptıgım belli gerisi bize kalmıs bisey uzatmanın bi anlamı yok.. Wink

özel hayatınla ilgili yorumu durup duruken yapmadı insanlar burda konu açıyosanız iyi kötü her türlü yoruma da açık olmanız lazım ... mutluluklar sizinle olsun yanındakiyle Wink zaten kimsenin sizin aşık olmanıza değil bu kadar yorum ANLAYANA...
Ara
_AL0n3_
emre.. mutluluklar dicem tekrar.
cünkü benim için değerli biri olduğunu biliyosun.yorumların hepsini okudum her nekadar sen benim için önemli olsanda herseyin iyice abartıya kactıgını düsünüyorum.
yorumlarda geçmiş diye bahsedilen durum en fazla bi kaç haftalıktır ve gercekten bu kadar büyük bi aşk olsaydı ortada yeni itiraf konuları açılmış olmazdı.aynı seyi bu durum içinde düşünmüyo değilim.
ayrıca bu konu buraya acıldıysa kiii her yasanılan askta yeni konular zırt pırt acılıyosa herkesin buna yorum yapma hakkı var perimsii ..
ve dikkatimi çeken.. bu konuya sazanlık yapıp her yapılan yoruma cwp werme yetkisini kendinde bulan bikac kisi var.bi ask 2 kişilikse sizin gocunmanızı gerektiren sey ne?neye dayanarak savunma yapıyosunuzki.
neyse tekrar mutluluklar..
Ara
sıla
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emre.. mutluluklar dicem tekrar.
cünkü benim için değerli biri olduğunu biliyosun.yorumların hepsini okudum her nekadar sen benim için önemli olsanda herseyin iyice abartıya kactıgını düsünüyorum.
yorumlarda geçmiş diye bahsedilen durum en fazla bi kaç haftalıktır ve gercekten bu kadar büyük bi aşk olsaydı ortada yeni itiraf konuları açılmış olmazdı.aynı seyi bu durum içinde düşünmüyo değilim.
ayrıca bu konu buraya acıldıysa kiii her yasanılan askta yeni konular zırt pırt acılıyosa herkesin buna yorum yapma hakkı var perimsii ..
ve dikkatimi çeken.. bu konuya sazanlık yapıp her yapılan yoruma cwp werme yetkisini kendinde bulan bikac kisi var.bi ask 2 kişilikse sizin gocunmanızı gerektiren sey ne?neye dayanarak savunma yapıyosunuzki.

okuduğum en anlamlı yorumdu İlkcanım seni canı gönülden tüm kalbimle ayakta alkışlıyorum :A:
Ara
CaNaT
Tek kelime edeni gebeytirim hea höyyyttt Smile
Ara
xexon
ya elalemden sizene millete bak herkesin aşkına karışıo olmuş bitmiş birlikteler ayrılar bundan kimene ne tuhafsınız ya
Ara
riukeen

Tipik ayrıldığında 5 sene aşk acısı çekip kendini ben ne kadar çok sevmiştim diye kandıran insan bakışı..

Saygılar

Ekleme : Şunuda unutmayın hiçbir kitapta yazmıyor ayrıldıktan sonra 5 sene acı çekmek gerektiği =))

En azından şu kadar olmalıydı diyen kişiler olacaktır..da yarına ölmeyceğimiz ne malüm..

Valla çok gereksiz bi açılım yapılıyor şurada.. Millet kendi derdini bırakmış burda hayırlısı olsun en kötü ihtimal tepki vermek istiyorsanız ayrılırsanız görürsünüz o zaman diye iyi şeylere teşvik etmek yerine ne boş işlerle uğraşıyorsunuz..

Aklı olanda öyle kaçmak yerine zararın neresinden dönülse kardır demeyi bilmeli..
Zararın neresinden dönersen kâr..

Çok yanlış çok Big Grin

Üstelik size birşey dicem çocukmuyuz biz birine öyle tutulup ömür boyu köpeği olacazda sonra o bize acıcak köpek gibi herkes bize acıcak ?

Böyle oluncamı suç ? Yoksa aşkın değerini bilemeyip mal mal ayrılanlardamı ?

Seven insan bırakmaz =) Bırakılmadığı sürece..
Ara
# Pè®iM§ii #
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuşmamak için ya da birşeyLer yazmamak için kendimi zor tuttum

Ve en sonunda yazmam gerekdiğini düşündüm.

Sence bu ayran gönüLLük değiL mi?

Ya da, sürekLi biriLerini üzmek mi gerekir bu konuda?

He onLar birbirLerini uygun görmüşLer, anLaşmışLar,

Ve şimdi beraberLer.. onLara bir sözüm yok.

Amma veLakin herkeze hayaL kırıkLığı mı yaşatmak Lazım?

+

SıLa abLamın dediğine aynen katıLıyorum.

Yarası oLan Gocunur , Yaranmı Vardı Gocundun Mesut Smile

Lütfen Karısılmaması Gereken Konular Bilinmeli Onlar Kararlarını Vermişler İse

Size , Bana Digerlerine Susup Tebrik Edmek Düşer ..

Kaldıki Önceki Bayanla 1 Aylık Bir Birliktelik Bile Yasanmamıs Ve Gecmisde Kalan

Bi İliski Yuzunden Kırıcı Olmayınız Saygılar ..
Ara
# Pè®iM§ii #

Konuyu Acan Benim .. Cunku Onları Yakısdıranda Ve Birlikte Olduklarınada en Cok Sevinen Bendim .. Kimse Kimseyi Yargılayamaz İsterse Gunluk Degisdirir Sevgilisini Bu Kimseyi Irgalamaz ..

+ Ve + Acaba Su Söylediklerinize Gercekten Kendiniz İnanıyormusunuz Dusunmekteyim

Ve Yorum Yapılabilsin Diye aCdık Bu Konuyu Bayan Rahat Olunuz Pls ..

Ve Tekrar Söylüyorum Emre Benim Canımdır , Tek Dostum Sanal Real ... Farketmez

Ona Gelen Her Kotuluk İyilik Bana Gelmis Sayıyorum

Buna Dayanarak Savunma Yapıorum : ))

Yeterli Cevaptır Umarım Herkese iiegLenceler

Eglence İcin Burdasınız ( Bunu Unutmadan )

Haddini Kacırmadan Ve aŞmadan İyi Forumlar Dilerim ..
Ara
riukeen
Huzurlarınızda soruyorum ilk sevdiğiniz insanlamısınız ? hayatınıza ikinci insan girdimi ? Ben çok seviyorum ölürüm derken seni terkeden sonrada başka biriyle hiç çıkmadınızmı ?..

Özlemişim böyle tartışmayı yav Big Grin

Şöyle bi okuyunca, bilmesem.. Şahısın çok sevip terkedildiği ve çok üzüntüye uğratıldığını.. ve bunun yüzünden sitemizdeki değerli kişilerin onun safında yer alması olarak algılıcam.. çokta hoş değil dikkatinizi çekerim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 11:18 AM