:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emrem ve Duygum Taze Çiftler Kürsüye Bekleniyorsunuz ..
PCKoPaT
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha tanımaya çalışırsan 50 yıl sonrada aynı duruman için bir sebep göremiyorum Cancirik Big Grin

bu arada fırsatların varken değerlendir Wink ne diye sorma Tongue

Sormyorum tmam Big Grin
Âh be.
Ara
riukeen
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Emre! nasıl bir aşk anlayışın var Allah akıl fikir versin şey pardon Allah mesut etsin :A:
ama lütfen bu defa amacınız bizim gibi olmak olmasın...

ah ah.. kim istemezdi birde bir olsun kimi zaman aptallık kimi zaman saflık.. ki gel gelelim herkes öldüğünde yaşayacağı hissi ölmeden hissediyor .. rahatlığı veren tek teselli ise hala yaşıyor oluşu..

matematiksel bakarsak olaya kız+erkek = aşk Big Grin aşk anlayışı bu olmalı herkezde ..

bundan başka 2 ihtimal daha var allah göstertmesin midem bulanıyor Big Grin

da ben bunları neden yazdım şimdi biri bana açıklasın lütfen Big Grin

öte yandan allah herkese terkedilen olma gururunu yaşatsın.. terkedenler bize uzak allaha yakın.. =)

inşallah hiç ayrılmazlar diyelimde ayrıldıklarında terkedeni siteden banlayabilelim Big Grin

ekleme : bide ayrılık varsa.. iki kişinin anlaşarak başladığı şekilde anlaşarak bitirebildiği bi ilişkidir biri birinin arkasından ağlamayan cins.. böyle bi ayrılık varsa bırakın ilgilenmeyin yoksada isyannnnnn Big Grin
Ara
duyqushh
yaa anlamıorum bu milleti Big Grin Diğer yandan tebrik edenlere tşk ediyorum...

Bu arada ayran gönüllü diyenler dönüpte bi aynaya baksın ne görüyolar acaba..

Kimsenin ne yaptıgı kimseyi ilgilendirmezz kötü yorumlarınız içinizde kalsın =)

Tşkler tekrardan Wink
Ara
Qetesh
Kendi çemberiniz içinde eğlenin o zaman..

Çocuk oyuncağı yaptınız iyice.

İnsanlarla oynadınız..
Ara
riukeen
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendi çemberiniz içinde eğlenin o zaman..

İnsanlarla oynadınız..

Oyuncak-
Oynamak-
Oynatmak-

Dipnot kendi işimize bakmaya davet ediyorum Smile
Ara
Qetesh
Kim ne hali varsa görsün Mustafam.

Beni zaten bağlamıyor.
Ara
duyqushh
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendi çemberiniz içinde eğlenin o zaman..

İnsanlarla oynadınız..

hiç bişe oyuncağa dönüşmedi...

Hem nerede eğleneceğimizde kimseyi ilgilendirmez Big Grin
Ara
duyqushh
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kim ne hali varsa görsün Mustafam.

Beni zaten bağlamıyor.

aynennn herkes kendineee gerisi fasa fiso Wink
Ara
Leader
Yeni çiftimize mutluluklar dilerim. Kimin kime aşık olacağına karışamadığımız gibi, kimin terk edeceğide bizleri bağlamaz. Sonuçta her birey kendi hür iradesi ile hareket etmektedir. Aşk, iki kişi arasında yaşanan çok özel bir duygudur. Bilim adamlarının araştırmasına göre de Aşk'ın insan vücuduna fizyolojik etkileri bulunmaktadır.

Dediğim gibi, iki gönül bir olunca diğerlerine poh yemek düşer. Kimse kimseye karışamaz. Ben ne emreyi tanırım, de duyguyu tanırım nede bir başkasını. Herşeyde saygıya önem verdiğim gibi, aşkta da saygıya önem veririm. İlişkiler bitebilir, çok normaldir bu. Fakat bir ilişki bittiği zaman bu 2 kişiyi etkiler. Bitiren ve Bitirilen. Bitiren kişi herşeye kendini hazırlamış ki ilişkiyi bitirme kararı almıştır. Peki ya bitirilen kişiyi hiç düşünmüş mü ? Onun kalbinin kırılıp kırılmayacağına önem vermiş mi ?

Vermiş yada vermemiş. Buda bizi bağlamaz. Dediğim gibi ilişkiyi bitirmek isteyen kişinin kararıdır bu. Etkilenen sadece 2 kişidir. Fakat madem bu düşünülmüyor, en azından bitirilen kişiye karşı saygıyı bitirmeyin. Kimsenin duyguları ile oynamayın. Madem bir aşk yaşıyorsunuz, birbirinizi seviyorsunuz, bunu en azından bir süre içinizde yaşayın. Aleme kendinizi etiket edip şov yapmayın.

Birde çiftimizden biri, bir çifte gönderme yaparak, amacının birileri gibi olmak değil, onlardan daha öte olmak olduğunu belirtmiş. Zaten farkettik. Siz çok ötedesiniz. Beri gelin biraz :tolga:
emre-altan
kimsenin benim özel hayatım hakkında yorum yapma gibi bi olanagı yoktur.. iyi yorum yapana da kötü yorum yapana da tesekkür ediyorum... yanımda olan belli naptıgım belli gerisi bize kalmıs bisey uzatmanın bi anlamı yok.. Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 01:20 PM