:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k?ma Son Mektup
€BeRimSin
duygularim100877oh5te4sg.jpg

Bitanem....

Nedendir bilmiyorum i?imde ?l?m?n verdi?i hem korku hem huzur var. Ben ?ld?m biliyormusun bitanem. Seni haberin bile olmad?. ??te o g?n gelmi?ti. O kadar mutlu g?r?n?yordun ki. Beyazlar nede yak??m??t? bitaneme. O gelinli?in i?inde o kadar g?zel ve masum duruyordun ki. G?zlerimi senden alamad?m biliyormusun. Bakt?m uzunca bir s?re sadece seni seyrettim. Sana olan a?k?m? d???nd?m. Kendi kendime d???nd?m ne kadar ?ok seviyorum seni? Evet Mecnun’un Leyla’y? sevdi?inden daha ?ok seviyorum dedim kendi kendime. Vazge? bu d?nyadan onu sana verelim deseler bu d?nyadan vazge?erdim s?rf sana kavu?abilmek i?in. Seni mutlu etmek i?in her ?eyi yapard?m. Seni mutlu edecekse kendi can?ma bile k?yard?m. Nas?l bir a?kt? bu. ?ok g?zeldi ?ok saft? ama ?ok ac?yd? bu a?k. Her g?n can?m? ac?t?yordu bu a?k. Ac?tsa da can?m? a??kt?m i?te a?k ac? ?ekmek de?imliydi birazda. Senin i?in ac?lar?da ben ?ektim bitanem. Tam bunlar? d???n?rken seni bir masaya oturttular. Aman Allah’?m bu nas?l bir g?zellik. O g?zlerin bak??? ve b?y?s?. Sonra birden irkildim. Yan?nda o siyah giymi? adam kimdi? Bu olamazd? hay?r olamazd?. Senin yan?nda ben olmal?yd?m o olamazd?. K?rm?z?lar giymi? avukat g?r?n?ml? bir adam sana bir ?eyler sordu. Sen de nedendir bilmiyorum ama evet dedin. Sonra yan?ndaki adamada sordu oda evet dedi. Benim o s?rada g?zlerim kararm?? yan?mdaki arkada??m tutmu? beni. Kendime geldim birden. Ne oluyordu o adam neden seni ?p?yordu. Benden ba?kas? ?pemezdi hani seni. Neden onu tebrik ediyorlard? ki sen benimdin beni tebrik etmelilerdi. Yoksa de?imliydin bitanem. Hay?r hay?r k?t? bir kabus olmal?yd? bu. Uyanmak isteyipte uyanamad???m bir kabus. Ben seni her ?eyden ?ok sevmi?tim. Bana bunu yapm?? olamazd?n. Evlenemezdin sen.sen benimdin. Sadece benimle evlenebilirdin. Beni sevmi?tin hani a??kt?n hani benden vazge?mezdin. Hani senin vazge?ilmezindim. Sen onun kollar?nda dans ederken ben uzaktan seni izliyordum. Sonra sonra bana do?ru geldin. Ve beni ?pt?kten sonra d???n?me geldi?in i?in te?ekk?r ederim dedin. O an kalbime kocaman bir han?er soktun sanki. Nas?l yapt?n bunu. O kalp senin de?imliydi. Bilmiyormuydun o kalbin sadece seninle dolu sadece seninle var oldu?unu. Han?er kalbimi delip ge?erken o an yine akl?mda sadece sen ve sana olan a?k?m vard?. Beni bir k??eye oturttular. Seyrettim t?m olan biteni. Hi?bir ?ey yapamadan sana dur gitme diyemeden g?t?rd?ler seni. Kalbim kan?yordu. Y?reci?im bu ac?ya dayanam?yordu. Sen o gece onun kollar?nda uyudun. Bense o geceden sonra hi? uyuyamad?m. O g?n ben ?lm??t?m. Ya?ayan ?l? deyimini hep sa?ma bulmu?tum o g?ne kadar. Ya?ayan ?l?n?n ne oldu?unu o an anlad?m bitanem. ?imdi ya?amak ?urada dursun ya?ayan ?l? olmak a??r geliyor bana. Ben ya?ad?k?a sanki seni yine bulup yine hayat?na girecekmi?im gibi geliyor. Sensizli?e dayanamam ki. Senin mutlu olman gerekiyor bitanem. Ve senin mutlu olman i?in benim ?lmem. Sensiz d?nyay? neyleyim bitanem. ?lk han?eri sen soktun kalbime. ?imdide ben tamamen bu hayata son veriyorum. Bitanemin mutlu olmas? i?in nas?l daha ?nce bitanemden vazge?mek zorunda kald?ysam ?imdide can?mdan vazge?iyorum. Sen mutlu ol birtanem. Bu y?k bu bedene a??r geliyor. Elveda d?nya elveda B?TANEM…
PaPaTYa_PReNSeS
g?zeLL Smile ellerinesa?l?k Smile
Ara
€BeRimSin
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:g?zeLL Smile ellerinesa?l?k Smile

Wink Wink Wink Wink Wink
MasaL_perisi
Teşekürler paylaşımın için...Smile
Ellerine sağlık...
Ara
pamuk_prenses
çok güzelmiş okurken ağlıyacağım geldi ağladımmm zaten