:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitmedin Değil Mi?
acemhe
atakanatasoysendemigidins1.png

Sahiden sen gittinmi yoksa geldinmi anlamadım.Nasılda yakınsın suan bana nasılda kokunu hissedebiliyorum.Neden senin bakışlarını hissediyorum hep çevremde ve neden her baktıgım yerde sen varsın?
Beynimdeki bütün düşüncelerin ana konusu neden sensin neden ben seni 24 saat düşünüyorumm.Gitmedin değilmi sevgili..
Bana cok uzaktın şimdi yanıma geldin değilmi artık her gece birbirimize sarılarakmı uyuyacağız Sevgili..
Kaç gecedir üşümüyorum senmi sarılıyorsun bana..Hani gitmiştin?

Bak gitmedin ,sen hep benimlesin her gün durmadan beni izliyorsun.Canın çektiğinde bir öpücük alıyorsun benden.Sarılıyorsun dizimde yatıyorsun.Hissetmiyormuyum saniyorsun ?
Keşke sevgili saçlarını okşayabilseydim sen dizimde yatarken..
Hissediyorum senia ama sana dokunamıyorum.Ne kadar zor biliyormusun sana dokunamamak bir bilsen..
Hadi ver ellerini aşkım bana ve hiç bırakma...
Ara
love story
Çok hoş ve samimi bir anlatım,gerçekten o kadar hoş ki bir kaç kez okudum...Keşkelerimle başbaşa kaldım,ben herhalde bu kadar hogörülü olamam...
Alıntı yapmadım her satırı diğer satırla anlam kazanıyor.Sizde yazarlık var sanırım...
Ara
acemhe
love story Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok hoş ve samimi bir anlatım,gerçekten o kadar hoş ki bir kaç kez okudum...Keşkelerimle başbaşa kaldım,ben herhalde bu kadar hogörülü olamam...
Alıntı yapmadım her satırı diğer satırla anlam kazanıyor.Sizde yazarlık var sanırım...

olmamı Tongue var az buçuk Smile
Ara
history
Hissediyorum senia ama sana dokunamıyorum.Ne kadar zor biliyormusun sana dokunamamak bir bilsen..
İşte bu an insanı dünyanın en mutlu kişisi yapar ,yaşarız inşaallah..
:$
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

İşte bu an insanı dünyanın en mutlu kişisi yapar ,yaşarız inşaallah..

:$

inşallaaahh Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 669 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler....(s&s) >As!_M€L€q< 18 794 04-13-2022, Saat: 11:01 AM
  VedaLarım değiL...ELveda!!! €BeRimSin 8 440 04-13-2022, Saat: 06:16 AM
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler.... ROSE 5 492 04-12-2022, Saat: 04:05 AM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 624 04-09-2022, Saat: 10:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 10:48 PM