:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2oo9 & 2o1o NickLer'mm
Son Noktam
Unutmşsun Br Şeyi. iLikLerime Kdr SevmşTm Be Sénii.. ♥

ÖyLe Bir ZamanDa YaşıyoruzKi Ne Dost ßeLLi Ne De DüŞman.

AğLarken qüLerim sanaNe? SevqiLim var yada yok Sizene ? Seviyorum seviLiorum kiMene ? Bana beni bıraK ~mtLuyum böLe Wink

KimiLeri SeviyoRum Der, Çünkü EzberLemiştir.. KimiLeri Diyemez, Çünkü Gerçekten SevmiştiR..

Sen ßenim a$k ararken ßuLduqum ßirisi deqiL , hiç akLımda yokken a$ık oLduqumsun ..'' *

Gidene [S-k-t-R-qit] Diyecek Kadar Kibarımdır ;D

verdıgın sozun esırı olacagına...!!! vermedıgın sozun efendısı (OLLL)

Ciddiye aLırım ama kapıLmam… Huzur veririm ama söz vermem… Sahip oLurum ama ait oLmam…

ésKı yeRıNi kaLbımDe aRama…séN qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN…!!!

Her $ey Hafif oLaßiLir. ama "SEVMEK AÄžIRDIR" kaLDırırmı Yüreğin ?

Yüz Verdiğim Gibi YOL Vermesinide Bilirim...

egoisttir insanlar kendilerine uygun mazoşist ararlar sonrada kullanır kullanır atarlar..

Aşk Nedir Bilen Varmı? Sevipte Her Zaman Gülen Varmı? Seviyorum Demek Kolay, рeki ÖL Deyince ÖLEN VARMI?

Bir SevqiLi UqRuna Sende Benim Gibi YanMa Arkada$. ~ O YaşLı GözLerine O YaLan SözLerine Kanma Arkada$. ~

Hαyαtımdαn Kimseyi Çıkαrtmαm... Sαdece YerLéri Değiştiririm . Yenisini KutLaR, Eskisini ´Şut´LαRım ,)

Beni Sevmeyen heRkeSe te$ekkür ediyOrum meRak etmeSinLer Bende onLarı SevmiyOrum.. Wink

S*keRiM TriBiNizi! ÇeKeMeM HiçBiRiniZi..

Ne a$ktan anlarsInIz ne me$kden .. renginiz atmI$ sevi$mekten..tohumunuza i$ledi boKluk..yoksa kanınızdamı orspLk !!

Ağlayan gözler aslında Gülermiş bakarken ardından Özledim derken aslında Başkası geçermiş aklından..

Bir Gün Hayat Dedikleri Şeyi Merak Ederseniz Unutmayın ki Hayat ; Hayatınız Boyunca HAYATIM Diyebileceğiniz İnsanı Bulunca Başlar !

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  msn için nickler:):):) jeliboOn 13 9,627 04-14-2022, Saat: 04:42 PM
Son Yorum: wildfang
  Damardan nickler..( O NE DEMEKSE).. :D >As!_M€L€q< 30 12,019 04-08-2022, Saat: 03:56 PM
Son Yorum: wildfang
  İmalı nickler.. acemhe 6 1,677 08-17-2010, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: acemhe
  Bak BunLar Taze Nickler ixD Son Noktam 8 2,053 06-28-2010, Saat: 03:08 AM
Son Yorum: zerda_firarda
  En güzel şarkılardan en güzel nickler :) chatlaq 4 1,755 05-22-2010, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: Nǿ ŦΞДЯ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 04:06 PM