:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kıymık=)
kı@ymı@k=)
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne o kız tost olmuşun arada Big Grin

öhööömm Smile ablamla oturup yiyin madem Big Grin
Ara
riukeen
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka deme bana. ve evett yaa param yok biliyon mu sen bana al tek gidişlik bi bilett.

kanka ben emreye dedim yanlış anladın =)
Ara
kı@ymı@k=)
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emre gelsin senın yanına yapalım bir güzellik Smile

sağol çok iyisinnBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka ben emreye dedim yanlış anladın =)

emre şuan burda olmadığına göre hitapları üstüme alınmam normal sanırım Smile doğru anlat bidahakinede böyle yanlış anlaşılmalar olmasın.
Ara
riukeen
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emre şuan burda olmadığına göre hitapları üstüme alınmam normal sanırım Smile doğru anlat bidahakinede böyle yanlış anlaşılmalar olmasın.

bi kere bizim kitabımızda kız erkeğe gitmez erkek kıza gider o kadar yolu kız tek basına tepemez burdan çıkaraktan ancak ve ancak erkek varabilir sevdiğinin yanına otobüs biletine verdiği paraya yanarken kızarmış yanaklarında Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
gidilecek yerr gitmeye değerse kızı erkeği farketmez bence .
Ara
riukeen
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gidilecek yerr gitmeye değerse kızı erkeği farketmez bence .

toplumu esgeçmeyelim.. hele ki dışarlarda nasıl insanların dolaştığını biliyorsak (bkz. dikkat çekmek,toplum yapısı,cinsiyetlerdeki eksiklik,çevredeki boşluk doldurma çabası)
Ara
CaNaT
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:toplumu esgeçmeyelim.. hele ki dışarlarda nasıl insanların dolaştığını biliyorsak (bkz. dikkat çekmek,toplum yapısı,cinsiyetlerdeki eksiklik,çevredeki boşluk doldurma çabası)

tabancamı getirin bana önce kendimi sonra musti yi vuracağım Big GrinBig GrinBig Grin

ortadaki mi sensin bakim Big GrinTongue
Ara
kı@ymı@k=)
tamam başladı saçmalama saati.
Ara
sıla
kıymık=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öhööömm Smile ablamla oturup yiyin madem Big Grin

yirimmmm kız seniiii Big Grin muuckkksss minikkuşum güzel kaydişkom benim
Allah seni gerçekten hak edene bağışlasın inşallah Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 03:43 PM