:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KoCaMan Bi Sorun..
amyleee
evet yaş 18den küçük tamam kabul ediyorum oldu bişey ama kendi isteğimle olan bi olay değildi tam olarak
Ara
acemhe
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet yaş 18den küçük tamam kabul ediyorum oldu bişey ama kendi isteğimle olan bi olay değildi tam olarak

tam olarak istemesende istemişsin sonuçta yorum yapmak bile istemiyorum... eminim 15 yaşında falansındır... :S
Ara
Özge
şu yazdığınız şeyleri üzülerek okudum ve inanamadım.Angry
siz neyden bahsettiğinizin farkındamısınız?
çok yazık gerçekten..
Ara
amyleee
15 değilim .ya normal bi şartta bunu başkası gelip bana söylese tavrım çok farklı olur o kişiye genelde önyargılıyım ama bu durumda başa gelinmeden bilinmiyo ..
Ara
riukeen
insanlığımdan utandm açıkcası
Ara
Hasretiim
Allah yardimcin olsun güzelim... Diyecek bisey yok.. Hic bir insan bu kadar zayif olmamali bence..
Ara
Özge
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insanlığımdan utandm açıkcası
Confusedmiley20:
Ara
amyleee
seçme şansı olan kimse emin olun bu yaşta böyle bi durumda kalmayı istemezdi yani en azından ben kendi adıma bunu söyleyim..yaşadıklarım kolay değil ama bundan sonrası için ne yapıcam bilmiyorum suçu illa birine yüklemek değil amaç ama birazda bunu yapan insanın ne kadar düşünceli olduğu sorgulanmalı.. ?
Ara
acemhe
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seçme şansı olan kimse emin olun bu yaşta böyle bi durumda kalmayı istemezdi yani en azından ben kendi adıma bunu söyleyim..yaşadıklarım kolay değil ama bundan sonrası için ne yapıcam bilmiyorum suçu illa birine yüklemek değil amaç ama birazda bunu yapan insanın ne kadar düşünceli olduğu sorgulanmalı.. ?

peki böyle düşünüyorsan aklın nerdeydi ??? karşındakı kışı sende o potansiyeli görmese zorla bişey yapmaz ki ben nedense senin büyük rol oynadığını düşünüyorum bu olayda :kizgin:
Ara
nofearheart
Şu geçenki olayla bir ilgisii var mı görüşmüyordunuz hani?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,528 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:27 PM